Удължаване на косата, тема 13

  • 53 566
  • 762
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 33
Здравейте. Препоръчайте ми салон в София за поставяне на коса? Ходила съм в Авангард/HairBG излиза в гугъл, но не бях доволна.
Някъде около центъра, да не е в много крайни квартали ще е супер

# 481
  • Мнения: 3 576
Дима стил

# 482
  • Мнения: 925
Бихте ли споделили колко кичура горе долу ще са необходими за удължаване  със капси.Някъде чета 100 другаде 300.Косата е 100 кичура по 1 грам .

# 483
  • Варна
  • Мнения: 3 055
Според мен твърде много зависи от ефекта, който искате да постигне, самата коса и вашата коса, дължина и гъстота. На някой биха свършили работа и 100 грама, на друг 300. Аз например съм с много гъста коса и до момента съм с около 250.

# 484
  • Мнения: 925
Мисля да заложа на 200.Косата ми не е много гъста,но не е редка.Преди съм слагала кератинови кичури и 100 броя ми стояха добре .


Според мен твърде много зависи от ефекта, който искате да постигне, самата коса и вашата коса, дължина и гъстота. На някой биха свършили работа и 100 грама, на друг 300. Аз например съм с много гъста коса и до момента съм с около 250.

# 485
  • Мнения: 42


здравейте момичета за пръв път ще си удължавам косата и съм избрала метод пришиване . Поръчах си 100 процента естествена коса която струваше 250 лв . Според мен е истинска , но ви изпратих снимка  вие да  прецените .

Косата е 110 грама чуплива искам да ви попитам дали ще ми стигне за удължаване на косата . И имате ли накакво мнение за оптима екстеншън и работата им

# 486
  • Мнения: 1 140

На мен ми изглежда като кукленска коса. Направи си експеримент като запалиш 2-3 косъма от нея - ако мирише на опърлена коса значи е истинска, ако замирише на пластмаса - не е или има примеси.

Последна редакция: нд, 13 сеп 2020, 09:57 от bubanka

# 487
  • Мнения: 42

 запалих и си мирише на обгоряла естествена коса , но и на мен ми прави впечатление че има прекалено голям блясък. Така де продадоха ми я за 100  процента естествена , единствено че е клас 4 тоест една идея по нисък клас . Ще разберем истината когато се боядисва косата , ако е естествена ще пигментира , ако не не.

Последна редакция: нд, 13 сеп 2020, 09:57 от bubanka

# 488
  • Мнения: 1 140

Съветвам ви никога! да не боядисвате екстеншъни. Въпреки, че се казва, че може това значително скъсява живота на косата. Особено когато става въпрос за изсветляване. Личен опит...

Последна редакция: нд, 13 сеп 2020, 09:57 от bubanka

# 489
  • Мнения: 42

знам че не трябва да се боядисват , но аз ще потъмнявам което пак вреди но по малко .. Можете ли да разкажете за опита си с екстеншъните ако може разбира се .

Последна редакция: нд, 13 сеп 2020, 09:57 от bubanka

# 490
  • Мнения: 498
Откъде е косата? От снимките не може да се прецени, но ми се струва евтина за напълно естествена коса. Дано да имаш късмет!

# 491
  • Мнения: 42
Откъде е косата? От снимките не може да се прецени, но ми се струва евтина за напълно естествена коса. Дано да имаш късмет!

Здрасти , косата е от сайта на салона Optima extention  продават я за напълно естествена без примеси . И на мен ми се стори евтина за естествена коса и къдрава при това , но надявам се да е качествена

# 492
  • Мнения: 152
Освен с обгарянето след първото миене на косата си личи много, защото може да има естествена и примеси синтетика, които много неприятно се заплитат с твойта коса. Дано да си уцелила късмет.

# 493
  • Мнения: 2 872
Косата не е естествена

# 494
  • Мнения: 55
Момичета,
Някой беше споменал, че може да даде кординати на фризьор в София за поставяне на тресите по метода зашиване върху плитка. Можете ли да ми ги пратите или споделите тук, ако е удобно? Благодаря ви!

Общи условия

Активация на акаунт