бременност и хора..танци..все пак е моята сватба:)

  • 6 921
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 308
аз също бях бременна в седмия месец на моята сватба и не спрях да танцувам докато след 6часа танци не ми се подуха краката, но подкрепям мнението сама да прецениш как се чустваш и да вземеш решение.

# 16
  • Мнения: 3 216
На моята сватба бях в 6-я месец .но аз от 5-я имах много контракции.И доктора ми изписа една чанта хапчета.Е скьсах се от хора и танци за ужас на всички баби и майка ми.Та срусах едно хоро-пиех две хапчета,друсах следващото хоро и още две хапчета.И така цялата свтба-нито ми се надуха краката,нито имах контракции.
Така,че потанцувай си,но преди това се консултирай с лекарят,който ти води бремеността.

# 17
  • Мнения: 3 089
ти най-добре си знаеш дали се чувстваш добре и какво ти действа зле. ако нямаш проблемна бременност, то не виждам проблем.

# 18
  • Мнения: 517
На този етап бременността ми протича нормално..чувствма се добре.. ще му тропна аз едно хорце..че може две..три..Simple Smile)))  Peace  Hug

# 19
  • Мнения: 4 806
направи го - тропни хорце.. Вярно, че човек може да се жени повече от един, но първата сватба си е първа:-)

Но се пази и бъди внимателна. Не бива да се прекалява

# 20
  • Мнения: 145
На този етап бременността ми протича нормално..чувствма се добре.. ще му тропна аз едно хорце..че може две..три..Simple Smile)))  Peace  Hug

Ами както виждам, вече си решила до тропкаш, независимо от нашето мнение!
Аз не бих рискувала в шестия месец Naughty

# 21
  • Мнения: 3 521
Аz бях в 7ма и 18 г.с., когато се женихме (сватбарствахме на 2 паса), първият път се паzех, zащото не се zнаеше ще я бъде ли или не тая бременност Thinking, вторият си потанцувах и хорце и салца и какво ли не, но беz яко тръскане и иzвиване...на сватбата на приятелката ми(тя беше в края на 5тия) се почупи от хора и кЮчеци тая жена...направо му направи моzъчето на бебока на айрян от толкова тръскане, после нямаше проблем...та така весели си се спокойно, но умната...Весел праzник ти желая  bouquet

# 22
  • Мнения: 4 621
Ако се чувстваш добре и бремеността ти протича нормално нямаш проблем - забавлявай се Grinning

# 23
  • София
  • Мнения: 3 688
Ние щяхме да празим свтба през лятото, но като разбрахме че съм бременна го отложихме/не се знае за кога/Неисках на сватбата си да се притеснявам и да не мога да се отпусна да потанцувам да пиина ,а след това да пощурея с приятели.

# 24
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Аз бях в края на 3тия - и никои не заподозря, че съм бременна - не седнах. Но и после в по-напреднала бремеността доста денсахме с детко Simple Smile.
Зависи как се чувстваш и колко се товариш - Елениното го пропусни, но е дно право хоро от бавните може да тропнеш няколко пъти ако се чувстваш добре. Или само ги запшочваш и се отегляш - ти ще си предцениш.
Весела сватба и на бебо да му хареса, колкото и на теб!

# 25
  • Мнения: 1 202
Ако се чувстваш добре и бремеността ти протича нормално нямаш проблем - забавлявай се Grinning
Но не ти пречи да попиташ твоя гинеколог дали не може да ти предпише нещо за всеки случай!ВЕСЕЛА СВАТБА!  bouquet

# 26
  • Мнения: 2 818
Аз бях толкова щастлива на сватбата си, че въобще не седнах. Бях в началото на 5-ия месец. Нищо страшно не стана. Само се пазех и не пих никакъв алкохол(дори щампанското ни беше детско Mr. Green). Peace

# 27
  • Мнения: 1 949
Аз бях в началото на 4-ти месец. Предупредихме DJ-я, че съм бременна и той предложи да "забавя" хорцата, когато аз съм на дансинга Wink Може да помолите вашия за същото. Аз даже едно еленино изкарах с леко позабавен ритъм...

Весела сватба и не прекалявай все пак със скачането  Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 3 826
Ако се чувстваш добре и бремеността ти протича нормално нямаш проблем - забавлявай се Grinning
Все пак това е един от най-щасливите ти дни.
Весела свтба  bouquet.

# 29
  • Мнения: 8 917
Здравейте..На 17 юни ми е сватбата.. тогава ще съм на 5 месеца и половина от началото на бременността ми..дали ще е вредно ако му друсна няколко хорца..да завладея дансинга..е разбира се ще гледам да не се преуморявам много.. Една моя приятелка твърди,че съм луда ако изиграя и едно хоро даже..нейна позната е направила аборт в 6-тия месец..от много игра на сватба..Какво ще кажете вие..много ми е свидно бебето..но все пак веднъж човек се жени.. Peace  bouquet Mr. Green  Hug
Зависи от това как се чувстваш ти - това ще тие  показателят Peace Аз към края на 6-я месец, когато се женихме си отиграх за години напред и то не от тия "нормалните, бавни" хора Mr. Green Но се чувствах просто отлично Peace

Общи условия

Активация на акаунт