бременност и хора..танци..все пак е моята сватба:)

  • 6 924
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 14 068
В средата на седмия месец бях на семинар - та вечерта се повеселихме - играх всякакви хора - и право, и Елено моме, и Бялата роза, и Дунавското, а накрая ударих и една ръченица. Никой не знаееше, че съм бременна, после като родих ме питаха - как не те разбрахме, та ти се спука да играеш, казвай от къде си го осиновила  Laughing

# 31
  • Мнения: 38
Разбира се, че трябва и да потанцуваш как без хора и танци .Естетвено прави всичко умерено и си почивай от време на време въпроса е да ти е приятно .
И аз на моята сватба бях някаде там в 5,5 месец и си танцувах без проблеми е като усещах умора сядах.
Даже и Ди Джея се съобразяваше без нищо да му се казва като види, че сме се поуморили и сядаме пускаше нещо по спокойно, като ме види, че се израдвам на някоя песен и веднага ме поздравяваше и подканваше за танци. И хора играх , не че мога, но се забавлявах и рокове всичко, въпроса е да се чувстваш добре . Никой не е казал, че ще рипаш като магаре тъй че весело изкарване ти пожелавам. Grinning

# 32
  • Мнения: 723
Първо попитай доктора си как преценява състоянието ти, и след това, спокойно си играй хорца Simple Smile
Аз бях бременна в 7ма седмица на сватбата, най-рисковият период. Но докторът ми каза, че няма проблем, стига да не прекалявам, и почти нямаше хоро без мое участие.

Пожелавам ти страхотна сватба, забвлявай се, танцувай, но не прекалявай!  Peace

# 33
  • Мнения: 139
И аз ще се омъжвам на 17-ти и съм в 4-я месец и смятам да си потанцувам! Мисля, че като сме бременни не сме болни, така че трябва да изиграем някое хорце.

# 34
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
на моята сватба бях в началото на 5месец. пропуснах само дунавското хоро...ако се чувствате добре танцувайте, но ако усещате каквото и да било  неразположение, по добре не. все пак бебето е по-важно

# 35
  • Мнения: 911
В петия месец още редовно ходех да тичам - три пъти седмично. Но не подстрекавам, щото пък паднах и си пукнах крака, та да видиш какво недоброволно лежане падна Cry Играй леките хора и при първи признаци на неразположение накарай младоженеца да те занесе на ръце до масата Mr. Green Весела сватба и да разказваш!

# 36
  • Мнения: 517
И аз ще се омъжвам на 17-ти и съм в 4-я месец и смятам да си потанцувам! Мисля, че като сме бременни не сме болни, така че трябва да изиграем някое хорце.

ехей..честито бе Деси:)) какво съвпадение,а:))

# 37
  • Мнения: 426
Честито! Весело изкарване и найстина не сме болни като сме бременни. Точна на датата на нашата сватба влизах в 5-я месец. Голяма игра падна. Че един път се омъжваш за първи път.  Laughing

# 38
  • Мнения: 1 425
Тропни си хорце, но бъди внимателна. Много е индивидуално как ще ти повлияе. Моя позната в 5-я месец направи аборт, заради хорцата и после много съжалява.... Стискам палци всичко да е прекрасно и да си най-хубавата и весела булка. Но не прекалявай   bouquet

# 39
  • Мнения: 962
Аз бях в 4м. на нашата сватба.Не седнах почти през цялото време.Не ми остана време да похапна  Embarassed  Wink И пак си родих живо и здраво бебче.Така че ако се чувстваш добре прецени сама ... Party

# 40
 GrinningЗдравей!
Хич не се притеснявай. Ако бременността ти е нормална танцувай си и се весели.
Аз се омъжих в края на 6-ти месец и през цялото време не седнах Grinning Даже и рок танцувах при което майка ми позеленя Sick Ама в крайна сметка това си е твоят ден  bouquet
Пожелавам ти много щастлива сватба и семеен живот!

# 41
  • Мнения: 35 969
Човек се жени и два пъти, и три пъти...  Зависи от самия него. Ама друго бебе може и да няма, защото не зависи от самия него.

подкрепям това мнение, 'щото сватбата си е твоя, но и детето - също!

ако все пак решиш да му "тропнеш" едно, по-лекичко го давай!

весело изкарване!   bouquet

# 42
  • Мнения: 419
На моята сватба бях в 6-тиямесец и не се спрях цяла нощ,4ак мъжът ми ми направи забележка 4е съм щяла да изтърся бебо,така 4е ако бременноста ти е нормална нямаш при4ина за притеснения Simple Smile
Забавлявай се   bigdance2 а после да ра3ка3ваш Wink married
Пожелавам ти дълъг и щаслив семеен живот и здраво и щасливо беб4е  bouquet

# 43
  • Мнения: 1 860
 Имам приятелка която се жени в петия месец. Поигра си макар и с малко по-спокойно темпо. Зависи си само от твоето разположение. Аз подмятах гюбеци до седмия и после спрях, защото свършиха поводите. smile3515
 
 Амниотичната течност служи за смекчаване на ударите, а и бебчо си плува небрежно. Не е легнал на дъното на матката, за да се получи силен удар и с малко по спокойно темпо на него може и да му хареса да го полюшваш. Hug

 Весела сватба Ви желая! newsm51

 Да си призная не разбирам хора които не играят хора по сватби. Това ми е най-приятната част от цялата работа.

# 44
  • Мнения: 924
Аз се омъжих в деня, в който влизах в 6я месец. Колкото хора знаех, толкова изиграх, а бебко си кротуваше и празнуваше.  Heart Eyes Така че няма проблем. Весело изкарване!!!

Общи условия

Активация на акаунт