Магията на изтока - тема 55

  • 45 975
  • 751
  •   1
Отговори
# 60
  • MJF
  • Мнения: 8 591
Bread of Happiness / Shiawase no pan (2012) и човекът филм Yukiko Mishima
. Сантиментално-топло-приятен-релаксиращ, така мога да го обобщя. Човек периодично има нужда от такива филми, поне според мен, филм-терапия.
Като страничен ефект хляб не ми се прияде но виж с кестените ми подразниха небцето, обичам варени/печени но не и разни неща с тях. Ей така дюс си ги обичам.   eat
От Yukiko Mishima първо гледах филма Dear Etranger | Osanago Warera ni Umare (2017) и помня че тогава ukio ми препоръча и други неща от нея. После ......съм се замотала до "откриването" на Reed of Glass | Garasu no Ashi ( 2015) . И сега ето и Bread of Happiness. Да видя друго от набелязаните дали ще открия като за мен.

# 61
  • Мнения: 6 777
Гостче, следя полемиката за Красавицата в Спирита, но не ми се коментира там.
Сериалът си е наивен и на моменти досаден с цялата тази целомъдреност и клиширани ситуации. Но, определено има и неща, над които да се замислиш.

Захващай Броманса. Забавен е.

Аз запълвам слеобеда с Такеру Сато и The 8-Year Engagement.

# 62
  • BG
  • Мнения: 4 457
Гостче, следя полемиката за Красавицата в Спирита, но не ми се коментира там.
По принцип и аз нямам желание да коментирам там, заради един-двама, но вчера ми стана смешно, хем не гледали, хем и имат мнение. Не е лош сериала, малко постен откъм романтика, но  на мен ми беше интересен, не го намирам за клиширан, защото  не съм гледала преди драма с тематика за пластиките и нямам база за сравнение, може би взаимоотношенията между главната двойка- прекалената свенливост и непорочност мога да приема за клиширани, за нея е разбираемо-имайки предвид липсата и на  контакти преди операцията, но такова хубаво момче да остане само си е направо чиста загуба. Откъде го извадиха ASTRO този техен мембър, изключително красиво момче, само го гледаш и му се възхищаваш.

# 63
  • София
  • Мнения: 15 466
За Красавицата.С предишното и носле, актрисата е била много по-добре, ама пусти зор за загрозяване.

Скрит текст:
Що не си подбират актьорите тези продуценти.За Красавицата специално, никак, ама никак не ми пасват двамата главни - като майка и син са, малко ми е педофилско даже.И жена на възраст да се съгласи да играе роля на 20-год, срамежливо момиче,което само се блещи и всичкото и говорене е или учудено О, или стреснато ДЕ, при положение,че акрисата явно има  сексуален опит, не ми се връзва и това е.

# 64
  • BG
  • Мнения: 4 457
Тайна, дай снимки, моля те, с предишното и носле и сега, въобще не съм запозната какви пластики си е правила. А защо се е съгласила- може би не е имала по-добри или въобще някакви предложения. За тази роля според мен малко кор актриси биха се навили, като ги знам всички как отричат за операциите, сигурно бягат като дявол от тамян от подобни роли на пластична кукла. Същото важи и за ппродуцентите- не се знае колко отказа са получили.

# 65
  • София
  • Мнения: 15 466




  Сега.

# 66
  • Мнения: 6 777
И мен това ми е непонятно. Уж не гледаш сериала, но продължаваш да мърмориш колко не става, какви кусури има и да "набиваш канчетата" на тези, на които им харесва.
Макар че ме дразни на моменти, разбирам поведението на мацката. Човек живял 20 години с това да е унижаван и обиждан заради външния си вид няма как да промени психиката и мисленето си за няколко месеца. Тя продължава да се държи и да мисли за себе си така, както е било  преди операциите. Не коментирам факта, дали трябва да се подлагаш на такова преобразяване. Ние, "западняците", сме свикнали да сме различни. Но там не е така. Имат си някакви калъпи за красота, и ако не се вписваш в тях си аутсайдер.
Сладуркото наистина е много хубав. Има из нета негови снимки като ученик в малките класове. Същият си е, няма пластики. Бил президент на класа и капитан на баскетболния отбор на училището си.


Им Со Хянг малко е прекалила с изтъняването на нослето, но като цяло си е красавица и не мисля, че има кой знае какви други намеси по лицето. Аз за пръв път я гледах в New Tales of the Gisaeng и от тогава много я харесвам.


Докато си хортуваме тука изгледах филмчето с Такеру Сато. Хареса ми. Непретенциозно и човешко, типично по японски.

Сега се прехвърлям на Такешко и The Crossing, че за срамотите още не съм го гледала.

# 67
  • София
  • Мнения: 15 466
2в1, някак не ми се връзва срамежливостта ѝ, с късите панталонки до сливиците и мини поличките.Истински срамежливите никога няма да се облекат така, ще ги е срам.

# 68
  • Мнения: 9 197
2в1,за Такеши си приготви кърпички.

Гост,наистина ли не си гледала Броманса?Наистина?
Аз с него преоткрих сериалите.В интерес на истината само тайванските,защото корейски нещо не ми се гледа,но пробвах.

# 69
  • BG
  • Мнения: 4 457
Тайна, аз честно, не виждам разлика, не знам, не мога да преценя, може би по-скулеста е на тази снимка и по-хубава с дълга коса, само в Blow breeze съм я гледала.
2в1,  не е за вярване, че младежа няма корекции, в смисъл направо са му съвършени пропорциите на лицето, но хубаво е да се радваш на някой, който има естествена красота. Аз също разгледах негови снимки тчно по тази причина, да разбера дали е пластичен, и на мен така ми се стори, хубав е бил още като по-малък, но не мога да твърдя със сигурност дали няма все пак някакви макар и минимални корекции. Но си е хубавец, не бях виждала скоро толкова красив кореец, ама то не съм и гледал скоро корейско Laughing С толкова черна коса много му отива.
дане, къде си? Ела да кажеш Дракона правил ли е някакви пластики, понеже вчера в спирита твърдяха, че не е , щото той тъй бил казал и му повярвали Mr. Green, обаче като гледах негово снимки от по-млад ми се стори, че е бутал брадичката, поне. Не, че имам нещо против и искам да хуля по него, да не ме разбереш погрешно, просто любопитство.
Тuon, бях изгледала няколко еп., два-три може би, но понеже нищо не се случваше между главната двойка, пък и се ядосвах на прическата на Барон, с тези перчеми вдигнaти високо назад и го зарязах, но сега с превъртане на другите безинтересни персонажи, ще го погледна отново. Когато гледах Fated to love you също си бях паднала много по него и търсех в какво друго да му се порадвам тогава, така че те разбирам напълно Wink

# 70
  • София
  • Мнения: 15 466
Тайна, аз честно, не виждам разлика, не знам, не мога да преценя, може би по-скулеста е на тази снимка и по-хубава с дълга коса, само в Blow breeze съм я гледала.
Отначало си е била с нормално корейско носле, с извивката, с ноздрите, с със заобленото връхче, после малко изправя извивката, накрая го прави с  прав ръб, остър връх и без очертани ноздри.И май вирнат повече отколкото трябва.

Последна редакция: пн, 10 сеп 2018, 16:29 от Тайна

# 71
  • BG
  • Мнения: 4 457

Отначло си е била с нормално корейско носле, с извивката, с ноздрите, с със заобленото връхче, после малко изправя извивката, накрая го прави с  прав ръб, остър връх и без очертани ноздри.И май вирнат повече отколкото трябва.
На снимките от по-близък план, които си добавила се вижда вече разлика Peace

# 72
  • Мнения: 6 777
Тюонче, подготвена съм Wink.
Ох, като гледам и направо ме сърбят ръчичките да го "кажа", но "кака" Хье Гьо стои много по-добре до Хуан Сяо Мин, от колкото до Катеричката.


Тайна, късите поли и панталонки там не са критерий. Виж, ако покаже дълбоко деколте вече ще се замисля Mr. Green.
Срамежливост не е точно определението, което бих ползвала в нейния случай. По-скоро е неувереност, липса на самочувствие, та дори и страх, ако щеш. От това да не бъде отхвърлена или унижена, от мнението на околните, от това, че няма никакъв опит във връзките. Тя все още не може да повярва, че е красива и, че някой би я възприел като такава. Още повече красавец като главния, който може да има всяка.

# 73
  • Мнения: 9 197
Не съм наясно кой сериал коментиране и вероятно няма да го гледам,но ще се намеся в разговора за късите поли и панталонки. Smiling Imp
Носят ги,за да покажат крачета.Нали принципно е краката показваш или бюст.За бюст Innocent няма как да се целят и за това късички неща.Обаче много се смея когато умната,натокана,красива Тя се среща с американски/европейски/камбожански инвеститори и спазва всички бизнес приоми,освен дрескод-а и се появява с жълти къси панталонки и розова блузка.И това не е само при корейците,при китайците и тайванците също го видях.

# 74
  • DE
  • Мнения: 9 068
Тука съм бе, ма се залисвам със стари работи  Grinning
Нямам идея дали Дракона е правил нещо, но знам, че YG са пословични с натуралните си "грозници" подобаващо талантливи, естествено след излъскване с подходящо облекло, грим, прическа и бижута се получава дори от грозно пате като Десонг УАУ персонаж. Е, Бом е попрекалила, но освен тя не знам за никой от компанията да е лягал под скалпела. Помня, че имаше някакви изчисления кога, къде се е появявал то нямало време за пластики, не знам  newsm78 Според мен си е същия, като изключим възрастовите изменения, промяната в килограмите, различен ракурс на заснемане и се получава понякога съвсем различен човек. Наистина не съм сигурна, просто предполагам, че няма, а лично аз и не виждам  Thinking
Скрит текст:
Тук си е еднакъв, само пораснал.
Скрит текст:
В зависимост от ракурса и килограмите му, за мен няма разлика.
Скрит текст:
Същия ръб си е като малък  Grinning Зъбите си личеше как ги е правил няколко пъти, дори ние забелязвахме разликите  Mr. Green

Снощи слушах оста на "My Love From the Star" в корейско-китайски вариант, много ми хареса. Zhang Bi Chen ми е любима още от появата си в "Гласа на Китай 2014"


Хареса ми повече от оригинала.



Общи условия

Активация на акаунт