Chicco Pick up или Kangaroo Cruizer

  • 3 226
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 8 283
Момичета тези колички които виждате по парковете верочтно са Чиполино Лола!Те са пълно копие на Чикото.А Пик Ъп-а май наистина е спрян!
Ако са го докарали като копие може би си заслужава!

не сда го докарали съвсем, най малкото е +6 кг, за други минуси не знам (срещам много Пуките напоследък, хращат окото, а и са леки).
Аз съм за Pick Up-a , но няма от къде да го вземеш - спрени са, но според мен трябва да пуснат нова разновидност.
Виждала съм Pick Up-AIR (дано не бъркам) това е модел от преди 3-4 г. -  помпащи се гуми, чупеща се дръжка, масичка за бебето, багазника е скосен при краката на майката, прозорчето не е отгоре, а от зад, гюрука няма този борд отпред...  доста са разликите, но се "усеща" Pick Up-a Simple Smile в очакване съм да видя какво ще замени сегашния.

# 16
  • Мнения: 684
И аз съм за Чикото-имах такава беше желязна просто, въпреки 4е си я бях купувала на старо...но май наистина ги няам вече.Има подобие на пикапа пак на Чико и я продажат и с кошнца, а горе до дръйката има едно като малка маси4ка за 4ашка и нещо друго.Но...цената и е 550 лв.май Thinking

# 17
  • София
  • Мнения: 281
Момичета тези колички които виждате по парковете верочтно са Чиполино Лола!Те са пълно копие на Чикото.А Пик Ъп-а май наистина е спрян!
Ако са го докарали като копие може би си заслужава!

толкова го харесвам Chicco Pick up, че като видя такава количка винаги внимателно чета марката. тези, за който говоря, че съм виждала нови десени са със сигурност са Pick up, а има и чиполино - който на външен вид доста добре имитират чиковските, но незнам колко се тежки!

# 18
  • София
  • Мнения: 4 966
И аз съм за Чикото-имах такава беше желязна просто, въпреки 4е си я бях купувала на старо...но май наистина ги няам вече.Има подобие на пикапа пак на Чико и я продажат и с кошнца, а горе до дръйката има едно като малка маси4ка за 4ашка и нещо друго.Но...цената и е 550 лв.май Thinking

Да,именно това й е заместника...

# 19
  • Мнения: 863
никога няма да се уморя да хваля Чикото,за тези пари,които струва полу4аваш незаменима коли4ка Peace Peace Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 3 664
никога няма да се уморя да хваля Чикото,за тези пари,които струва полу4аваш незаменима коли4ка Peace Peace Peace

И аз, и аз, нищо че я продадох

Общи условия

Активация на акаунт