Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 901
И аз на 19 години, студентка, при един дъртофелник препоръчан, който беше внимателен, но ми "откри" някакъв дефект - раничка, която каза че за 3 дни ще мине с някакво лекарство, което ходех всеки ден да ми го слага и то от 3 дни стана цяла седмица и всеки път той разпитваше разни неща като например какво работят майка ти и баща ти и като ми заговори, че до 1 месец ще свърши лечението, а аз вече бях останала без пари, ревнах на майка ми по телефона и тя ме изпрати при някаква лекарка в МА, която не откри нищо подобно като заболяване, а ми изписа противогъбично медикаментче, което съответстваше и на оплакванията ми преди да отида при този шарлатанин. И името му взех че забравих, да му се невиди!

# 16
  • София
  • Мнения: 35 951
Бях на 17/18 години , лекарят беше много млад и аз се притеснявах ужасно. Но беше тръпка, усмихваше се и ме успокояваше.Сладур!

# 17
  • Мнения: 179
Бях на 19 и имах проблем.Държа се тъпо въпросната госпожа гинеколожка.Каза ,че съм тясна,но да не съм се притеснявала,ако забременея и тръгна да раждам,те си имали "специални ножици" #2gunfireНаправо ме втрещи идиотката.Все още има частен приеми.

# 18
  • Мнения: 2 220
бях на 16-17 години и майка ми ме заведе, защото имах бяло течение. Тя си мислеше, че съм правила нещо  Embarassed, а се оказа, че е от праха за пране. Тя и тогава сякаш не повярва, но както и да е. Естествено, беше ме срам. Но сега, 10 години по-късно го приемам като обикновен преглед и изобщо не ми пука.

# 19
  • Мнения: 419
На около 17-18г.доктора беше много внимателен. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 3 457
ами отидох и си записах час като изрично казах че иска при жена-качвам се и чакам пред кабинетите,излиза  един лекар и вика вие за кого сте,а аз за жена гинеколог,той ми погледна бележката и установи ,че съм за него-направо умрях от срам Embarassed

# 21
  • Мнения: 2 327
Аз бях в началото на студентствтото и отидох в студентска поликлиника... Не ти препоръвам да е там. Жена беше гиенколожката, ама толкова груба. И ми обяснява отпсуни се да не те боли - е като как да стане?
След това почнах да ходя на частен гинеколог и от него оплаквания нямам. Но наистина жените са по груби.
Хубаво е да се престрашиш и даже да се ходи редовно.

# 22
  • Мнения: 1 006
Точната година не помня, но бях ученичка в техникума със сигурност.Гинеколожката ми беше горещо препоръчана от приятелки с по-активна полова кариера от моята. Wink Оказаха се прави, защото тя беше много мила, обяснителна и внимателна.Ходех след това при нея в течение на години.Ненавиждам да ме преглежда мъж гинеколог.Случвало ми се е само по време на ражданията, но тогава обикновено не знаем къде се намираме  hahaha и няма начин и избор.

Иначе щателно си избирам гинеколожките по достатъчно препоръки.Има една зависимост...да ви я кажа, че да се посмеете.Харесам ли си някоя гинеколожка и започна ли да я посещавам и тя вземе, че замине на работа в чужбина. ooooh! Така стана с д-р Балканска от "Тина Киркова" и с д-р Дмитриева от "Шейново".И ся като поразпитам приятелки за добра гинеколожка и не ми дават телефоните им, за да не го закъсат като мен. hahaha Ся съм целнала една докторица с кабинет в квартала, за която слушам много добри отзиви. smile3508

# 23
  • Мнения: 3 164
помня много добре 1-вият ми гинекологичен преглед Close в далечната 1990г нямаше право на избор на доктор и тем подобни глезотии, отиваш и кой ти е по район-той.тогава имахме един гинеколог д-р Шейтанов, изпитвах срам и страх едновременно, а в началото на прегледа ме заболя много и дадох да се разбере, а въопросния д-р ми казва:е.е.е, ти така и при мъжа ти ако викаш Shocked идваше ми да му ковна една с токчето си Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 1 006

...идваше ми да му ковна една с токчето си Twisted Evil


Е ти кво искаш, като го раздаваш толкова секси - хем гола, хем на токчета. Wink

Сетих се нещо смешно.Дано ви е известен моя опит с мамолозите в една стара тема. hahaha

Друга смешна случка с друг мамолог. ooooh! След като спрях да кърмя сина ми преди 1000 години дълго време след това изтичаше коластра от гърдите ми, щото съм хормоналня бомба. bowuu И влизам при един мамолог, когото не съм проучила като никога.И се оказва готин, млад пичага по дънки.Кабинета ухае на мъжки парфюм. ooooh! Върши си той работата, играси на "пипни ме тук и тук и тук", зададе ми доста въпроси.Но на въпроса :"Как е сексуалния ви живот?" си глътнах езика, защото бях млада, срамежлива булка и как точно с него да изпадам в лични подробности,а?. hahaha Той разбра неправилно мълчанието ми и ми изнесе дълга лекция как сега ми било времето и че секса регулирал бла-бла и още 100 бла-бла в смисъл да наблегна на сексенето. hahaha Нещо ме хвана яд, че ме помисли за фригидно, безполово същество, щото хич не е така и го забих аз на свой ред, но на излизане от кабинета, щото пък съм подло същество  Mr. Green :"Докторе, половия ми живот е напълно в ред.Мога ли аз на свой ред да ви попитам как е вашия полов живот след като по цял ден опипвате чужди женски гърди?Това не ви ли намалява интереса в личен план?"

# 25
  • Мнения: 3 164

...идваше ми да му ковна една с токчето си Twisted Evil


Е ти кво искаш, като го раздаваш толкова секси - хем гола, хем на токчета. Wink


как гола, бре джанам Shocked с едно късо полЕ  и биУстие бях  Whistling


...идваше ми да му ковна една с токчето си Twisted Evil


.Мога ли аз на свой ред да ви попитам как е вашия полов живот след като по цял ден опипвате чужди женски гърди?Това не ви ли намалява интереса в личен план?"


 Mr. Greenсупер .

# 26
  • Мнения: 1 006

...идваше ми да му ковна една с токчето си Twisted Evil


Е ти кво искаш, като го раздаваш толкова секси - хем гола, хем на токчета. Wink


как гола, бре джанам Shocked с едно късо полЕ  и биУстие бях  Whistling



Още по-секси ! Бравос ! newsm10

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Бреее, голямо мислене му ударих, ама се сетих все пак Laughing. На седемнадесет, при д-р Узунов, Варна. Никакви лоши спомени нямам- беше много внимателен. И не ме беше срам, защото майка ми от рано ме подготвяше, че момичетата имат специални женски лекари Simple Smile.

# 28
  • Мнения: 6 904
На 17 бях ако не ме лъжи паметта. Приятелка ми препоръча лекарката, и все още при нея си ходя. Боли ме малко, но иначе мисля, че е внимателна. И темата ме подсеща, че е време да си запиша час и да отида пак, че последно ходих миналото лято.

# 29
  • Мнения: 5 370
Това е един от най-гадните ми спомени в живота!!! #2gunfire #Cussing out
Имах силни болки вдясно, ниско долу и повишени левкоцити. Тогава живеех далеч от мама и тати, учила съм в АГ-то в Русе. И....хирургът, за да се презастрахова, ме прати и на гинеколог. Оня тръгна да натиска и аз писнах. "Ми ти не си ли водила полов живот, ма"?" " ми не, не бях, тогава не всяка девойка на 16-17 се "щракаше", даже повечето ми съученички бяха девствени. А, и никой не ме беше предупредил, че се ходело с пола....аз си носех традиционно панталони и да видиш как напрайх стриптийз в кабинета и се понесон по голодуп под стреснатите погледи на лекар и мед.сестра към магарето.

Общи условия

Активация на акаунт