Какво ще купя отново?

  • 97 198
  • 745
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 15 326
И обикновения им печен слънчоглед е супер. Не е овлажнен или застоял, и не се овлажнява в пакетчето, дори и да престои. А като отвориш нов пакет, семките са все едно сега си ги изпекъл. С една дума - добър е слънчогледа им.

# 541
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Кашкавал Gouda на MIlbona от Лидл https://www.lidl.bg/bg/p/lyubimo-do-lyubimo/gauda/p28138 и на Кауфланд Gouda K-Classic (не мога да намеря картинка)

# 542
  • София
  • Мнения: 8 122

Този кашкавал/сирене, вече не помня колко години, само него купувам. Много ни харесва.

# 543
  • Пловдив
  • Мнения: 198
Лиана11, печени или сурови са (не съм купувала досега, не съм ги и гледала)?

# 544
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Да, страхотни са белените семки от Лидъл. Чудни са и вафлените пурички с шоколадов крем. Там са и на най-изгодна цена.

# 545
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Ох белените семки и аз много ги харесам, ама заминават бързо Grinning

# 546
  • София
  • Мнения: 973
Лиана11, печени или сурови са (не съм купувала досега, не съм ги и гледала)?
Печени, белени семки да.
На децата много им харесват оттам и едни топени сирена, по 1 лев, малки продълговати, най-различни видове.

# 547
  • Мнения: 10 383
И аз винаги забърсвам от тия сиренца по 1 лв. Понякога си го мажа на филия, понякога го слагам в яденето, сгъстява соса вместо брашно (разбира се, зависи в какво ядене ги слагаш). Също може да се сложи и в картофено пюре, придава му хубав вкус.

# 548
  • София
  • Мнения: 4 713
И аз винаги забърсвам от тия сиренца по 1 лв. Понякога си го мажа на филия, понякога го слагам в яденето, сгъстява соса вместо брашно (разбира се, зависи в какво ядене ги слагаш). Също може да се сложи и в картофено пюре, придава му хубав вкус.
Може ли снимка на въпросното сирене 😊?

# 549
  • София
  • Мнения: 973

Съвсем малко останало от трите, които взех преди 2 дена.😁

# 550
  • Мнения: 10 383
Аз много харесвам сиренето с гъби

# 551
  • Пловдив
  • Мнения: 580
И вкъщи много се тачи от децата, основно натуралното.
Аз пък много уважавам крема-сиренето им Pilos. Почти всеки път като отида до Лидл забърсвам по едно пакетче. Така си го ям. Relaxed

# 552
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 698
Котидж сирене от Лидл, страхотен вкус.

# 553
  • Мнения: 35 116
Котидж сирене от Лидл, страхотен вкус.
Само него купувам на детето.
Аз сирене не ям, но той го харесва

# 554
  • Мнения: 9 541
Котидж сирене от Лидл, страхотен вкус.


много ми харесва и на мен.

Общи условия

Активация на акаунт