Какво ще купя отново?

  • 97 377
  • 745
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 15 380
........ а състав? първият продукт, който отворих, е с Е621....
За състав не знам. Аз написах, че аз бих купила отново, а не вие да купувате. Сушения им бут е страхотен. Който иска може да прочете състава на продуктите. Аз съм се примирила със знайните и незнайни боклуци, които производителите тъпчат в продуктите си явно или не съвсем явно, та...

# 601
  • София
  • Мнения: 385
А може ли снимка, за да се ориентираме по-лесно?Flushed
[/quote]

# 602
  • Мнения: 1 469
Кисело мляко Тертер 6%

# 603
  • Мнения: 1 711
Старомоден шипков мармалад на "Крина". Скъпичък е, но ако може да се вярва на етикета, си струва. На вкус е 6.

# 604
  • Варна
  • Мнения: 14 554
Сиренето на марка "Българе" ме изненада  приятно. Ще тествам и останалите им п-ти. Предлагат ги в Bulmag.

# 605
  • Мнения: 2 083
Кюфтета и кебапчета"Българска ферма" от топлата витрина на Билла. Отдавна не съм яла по-вкусни.



Кисели краставички "Гайда". Не могат да изместят лидълските и кауфландските, но са чудесен по-евтин заместител.


Печените чушки "Гайда " също ми харесват  и кисели краставички "Тат" .

# 606
  • Пловдив
  • Мнения: 198
кисели краставички "Тат" .

О, тези краставички са страхотни!

# 607
  • Варна
  • Мнения: 10 668
Котидж на "Филаделфия "

# 608
  • Мнения: 10 423
Шипков мармалад си купувам понякога от ДМ. Немски е и е много хубав, съвсем светъл на цвят. Също бих казала, че е скъпичък.

# 609
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 854
Сиренето на марка "Българе" ме изненада  приятно. Ще тествам и останалите им п-ти. Предлагат ги в Bulmag.

Щом пазаруваш в Булмаг пробвай и сирене Елена - 9.90 лв. е кг. Задължително трябва да има отпечатан на бучката надпис Елена. Това е сиренето, което много харесваме. Понякога го вземаме и от Кауфланд, когато е на промоция в метални кутии.

# 610
  • При децата ми
  • Мнения: 6 123
Сиренето на марка "Българе" ме изненада  приятно. Ще тествам и останалите им п-ти. Предлагат ги в Bulmag.

Щом пазаруваш в Булмаг пробвай и сирене Елена - 9.90 лв. е кг. Задължително трябва да има отпечатан на бучката надпис Елена. Това е сиренето, което много харесваме. Понякога го вземаме и от Кауфланд, когато е на промоция в метални кутии.

На мен лично сирене "Маноя“ и “Боримес“ ми харесват повече от “Елена“.

# 611
  • Мнения: 5 290
Между другото, сиренето с марка „BILLA“ по БДС се произвежда от производителя на сирене „Ведраре“.

# 612
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 683
Между другото, сиренето с марка „BILLA“ по БДС се произвежда от производителя на сирене „Ведраре“.
Като го пуснаха, преди няколко години, го правеше Маджаров. Но от тогава много вода изтече, може и да са го сменили и да е по-добро.

# 613
  • Мнения: 149
Между другото, сиренето с марка „BILLA“ по БДС се произвежда от производителя на сирене „Ведраре“.

Скоро купих Ведраре.....сирене. Хареса ми. Наистина е вкусно, дано и да е истинско. Иначе киселото мляко не ми хареса. Ще купя пак и Елби кисело мляко.

# 614
  • Мнения: 2 328
Кисели млека,прясно мляко,сметани купувам само на Олимпус.Другите не ми харесват,освен едно кисело мляко на Нарине,но много рядко го зареждат в нашия град.Не мога да харесам сирене,пробвали сме какво ли не,но просто не намирам "моето".

Общи условия

Активация на акаунт