Къде в Бургас? (54)

  • 64 887
  • 756
  •   1
Отговори
# 135
  • у нас
  • Мнения: 5 731
Къде в Бургас може да се закупи сапун на пяна vione , който се предлага в Турция?
Не съм виждала тук.

# 136
  • Мнения: 17
Здравейте дами , искам да ви попитам за една марка Flora, която произвежда дамски блузи. Доста магазинив Бургас ги продават, ако може някой да ми каже дали е запознат каква фирма е това и дали има сайт? Благодаря

Флора масово се продава в магазин Фиола. Намира се в к-с Изгрев, на мястото на Пикадили. Сега там са Билата и Фиолата. Магазинът е доста голям.

Дияна, благодаря ти за ССС-то. Имам карта Stuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking Eye
Благодаря, ще проверя как са там цените. Ако все пак някой знае от къде могат да се поръчат на по ниски цени ще съм благодарна да споделите. Дрехите им сахубави като цяло, но ми идва малко скъпо по 30 лв. За обикновена блуза Grinning

# 137
  • Мнения: 816
Някой знае ли д-р Кондева ( кардиолог) къде преглежда и как става записването на час?

# 138
  • Бургас
  • Мнения: 384
Някой знае ли д-р Кондева ( кардиолог) къде преглежда и как става записването на час?
Да не би да имаш предвид д-р Мариана Контева? Преглежда в Аджибадем Сити клиник Бургас. Звънни там.

# 139
  • Мнения: 816
Някой знае ли д-р Кондева ( кардиолог) къде преглежда и как става записването на час?
Да не би да имаш предвид д-р Мариана Контева? Преглежда в Аджибадем Сити клиник Бургас. Звънни там.

Извинявам се, аз не съм разбрала правилно името Neutral Face Става въпрос за д-р Нели Конярова

# 140
  • Мнения: 2 362
Скрит текст:
Някой знае ли д-р Кондева ( кардиолог) къде преглежда и как става записването на час?
Да не би да имаш предвид д-р Мариана Контева? Преглежда в Аджибадем Сити клиник Бургас. Звънни там.

Извинявам се, аз не съм разбрала правилно името Neutral Face Става въпрос за д-р Нели Конярова
[/spoiler]
Д-р Конярова / кардиолог / преглежда в клиниката срещу хотел Космос. На втори етаж. Мисля, че не работи със Здравна каса. Не знам дали малкото й име е Нели.
моб. тел. 0888986722

# 141
  • Мнения: 816
Скрит текст:
Някой знае ли д-р Кондева ( кардиолог) къде преглежда и как става записването на час?
Да не би да имаш предвид д-р Мариана Контева? Преглежда в Аджибадем Сити клиник Бургас. Звънни там.

Извинявам се, аз не съм разбрала правилно името Neutral Face Става въпрос за д-р Нели Конярова
[/spoiler]
Д-р Конярова / кардиолог / преглежда в клиниката срещу хотел Космос. На втори етаж. Мисля, че не работи със Здравна каса. Не знам дали малкото й име е Нели.
моб. тел. 0888986722

Благодаря!

# 142
  • Мнения: 36
Здравейте , знаете ли дали детски магазин слънце /зад операта/ правят черен петък като другите вериги магазини

# 143
  • Мнения: 1 557
Има ли някъде балони с хелий до 1,30 лв за брой? В барутница знаете ли колко струват?
(за фирмено парти са и това е бюджетът)

# 144
  • Мнения: 3 945
Виждали ли сте такива чорапи на по ниска цена от 3.50 лв

# 145
  • Мнения: 17
Виждали ли сте такива чорапи на по ниска цена от 3.50 лв


Мисля, че на левчетата до хотел България ги има за по 2 лвв

# 146
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
От къде, в центъра, да си купя кокосово масло, което става и за ядене, освен за козметични цели?

# 147
  • Мнения: 6 013
За ядене и козметични цели се използва едно и също. В био магазини ще го откриеш, Била. Почти навсякъде има, аз моето последно го купих от Болеро.

# 148
  • Мнения: 2 883
От пл. Кирил и Методий нагоре в посока към автото има био магазин. Ако не държиш да е био има навсякъде, аз моето последното го взех от Лидл.

# 149
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Хич даже не държа да е био. Simple Smile
Билата ме устройва идеално.
Благодаря ви!

Общи условия

Активация на акаунт