Бебеискаща мечта в пупите расте сега - ТЕМА 27

  • 43 389
  • 756
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 396
Кари радвям се , че намина . Как сте ? Растете ли ?
Еуфория просто сте прекрасни , Рая е толкова красива колкото името си , малка душичка пу-пу .
Аз също искам да ви честитя празника , да сте живи и здрави , винаги весели и получилите вече най-големия подарък да му се радват , а останалите ще чакаме подаръка дали сега или след някой друг месец. 👶
Аз сряда съм на лекар да видим бебо как е расте ли , иначе вече съм 37+3 дни , тежичко ми е доста , но остава още мъничко ако няма изненади покрай празниците 😀 . Надявам се бебо да е добре , ще се отчета след прегледа🍀💙😊
Весели празници на всички ! 🍀🎁🌲

# 676
  • Мнения: 992
Весели празници, момичета!
Много здраве, хармония и уют в семействата ви желая🎄🍀

# 677
  • Мнения: 1 141
Здравейте, на 22.12 се роди Полина, 3.300кг, 50см. 20 дена по-рано. Не беше лесно, но сме добре и днес ни изписват. Тя обича да спи като майка си 😄, но майка й е с торбички под очите .

# 678
  • Мнения: 4 087
Честито бебе Йони! Бъдете здрави и благословени!

Честита Коледа момичета, напърво място ви желая здрави и след това сбъднати мечти. Прекрасни празнични дни на всички!

# 679
  • Мнения: 396
Ioni Честито бебче и тук , да ви е живо и здраво много да ви радва ! 🤗

Честита Коледа на всички , много сбъднати мечти и топлина в домовете ! 💙🎁🌲

# 680
  • София
  • Мнения: 1 480
Ioni, честита дъщеричка Полина! Прекрасен подарък за Коледа, да ви е жива и здрава и много да ви радва! 😍

Честито Рождество, момичета! Бъдете здрави и благословени! Сбъднати желания, мир и любов в сърцата! ❤

# 681
  • Мнения: 2 362
Честита Коледа!
Много здраве,късмет и любов!
Нека всички бебчета в темата да са живи и здрави и много да радват мама и тати!
А на мамите,на които предстои раждане-всичко да мине леко и да гушкат пухкави бебоци! Kissing Heart

# 682
  • Мнения: 3 904
Честита Коледа, мамчета и бъдещи мамчета! Пожелавам ви здраве и щастие.

Мога да кажа, че за първи път тази година имам ВСИЧКО! Нямах търпение да мине лудницата и останем сами! Simple Smile

Вече сме на 10 дни, лудницата е пълна! Но бебка е страхотна, напредваме и с кърменето, все още трудно, но напредваме:) Посвикнах и с неспането, макар че момата е страшно спокойна, само колики я мъчат, но днес педиатърката ни показа как да й помагаме и работи безотказно. Останах много доволна:) освен това похвали бебка, че е в страхотно здравословно състояние и вади поведение на бебе на месец:) и каза, че до тук сме се справили супер, особено за нови родители без идея какво правят...

Аз мога много да благодаря на Монтал за срещата ни, подкрепата и помощта, защото всяка подадена ръка в онзи момент ми беше благодат. Особено предвид двете ми рабдания буквално, от които разбрах основно болката след секциото, но слава Богу вече пъркам като нова!

Дианче, като прегърнеш мушончето хич няма да си мислиш за ритниците, само ще се чудиш как се е сврял в тумбака и от къде е намирал сили и място за ритници! Не съм броила ритници, но следих повторения и патърни. Бебка спеше до следобяд, а вечер полудяваше... само по това се водех. Ако де притеснявах - будех я! Ще чакаме новини от феталната Simple Smile

Гергана, успешно раждане Simple Smile

Чери, струва ти се, хич не се нижат. Ей сега като подкараш пазара...

Рози, бебка е на обратно, денем бушува, нощем спи, а в корема беше обратното:)

Черито, ще оправите дреболиите, а време за чантата имаш;)

Кари, котак е супер дьен и добър с бебка, не припарва, не се стресира:) котка мечта! Куч как е?

Еуфория, прекрасни сте!

Йони, честита дъщеря! Прекрасен коледен подарък! Бъдете щастливи!

Лаленце, как сте?


Последна редакция: вт, 25 дек 2018, 20:12 от ^SunLight^

# 683
  • София
  • Мнения: 1 268
Ioni, честита дъщеричка Полина! Да ти е жива и здрава! Прекрасен подарък за Коледа,наистина! Много, много да ви радва! 😍

Сънче, радвам се, че свиквате вкъщи! И се радвате на всеки момент с принцесата ❤️

# 684
  • Мнения: 396
Днес бях на лекар , имам болка в долната част на корема понякога са силни по често при движението на бебо , казах на доки прегледа ме каза че не е заради наближаващо раждане , може би защото бебо е седалищно и ме рита , иначе бебо е добре станал е 3.300 кг - 37+4 г.с. , плацентата и околоплодните води , тоновете също бяха добре , не отчете контракции и според него ще дочакаме датата на секциото , но божа работа , бебо да е добре пък не е важно кога ще е , понеделник пак съм на тонове и преглед ще видим как са нещата . 😊🍀💙
Вие как сте бъдещи мамчета и вече мами ?

# 685
  • Мнения: 4 087
 Аз съм официално преяла....Изпратих днес сестра ми, новината е че и тя чака бебче и ако дай Боже всичко е наред, ще се радваме на бебешка 2019 година семейството!

Аз почнах да пазаря за бебетата малко по малко. Дрешки най-вече за мъжът, че от коконата имам чууували буквално, та утре ще ги вадя и ще ги преглеждам. Трудно ми е сега да се ориентирам, като знам че ще се родят по-малки и по-рано....Та дрехи ще заредя най-малък размер стартово и после в движение.

Рози, с тея килца, бебето е готово да се ражда....а щом рита така, най вероятно пробва да се върти, може да му помогнеш има разни техники. А защо секцио?

Изморена съм вече, поизпратих гостите, сега да мине и НГ и вече официално налягам мързелът, поне 2 месеца.....дано, че времетоси тече, аз все имам нещо за вършене и не виждам точно кога ще се спра.

# 686
  • Мнения: 396
Чери много хубави новини , дано живи и здрави си ги гушкате и двете 🤗 лека полека се подготвяш , но сиг ще имаш дрешки и от каката , по добре по рано да ги сортираш , че сиг ще ти е доста по тежко по нататък .
Решихме да е секцио поради ЧПВ и защото все още е седалищно , то има възможност все още да се обърне , но секциото си остава при нашия случай .

# 687
  • София
  • Мнения: 6 010
Хм, мислех, че съм публикувала, но уви Simple Smile

Честита Коледа и от мен, момичета! Бъдете здрави и вие и семействата ви! Нека винаги се радваме на детски смях в домовете си! Christmas Tree

ioni_666, честита ви дъщеричка! Да е жива и здрава и да носи само радост на всички около себе си! Simple Smile Страхотни размери като за 20 дни по-рано!
Rozi29, стискаме палци скоро да се похвалиш и всичко да мине по план! Simple Smile
Cherry^Blossom, представям си колко е яко усещането двете със сестра ти да чакате бебета едновременно Simple Smile Пу-пу! Страхотна 2019 се очертава наистина Simple Smile Почивай си доколкото можеш!
Сън, браво на вас с беборана, тамън на време се появи, че да сте вкъщи по празниците Simple Smile
Еуфория, мернаха ми се две снимчици - страхотни сте! А ти си готова за второ Wink


 Ние с беб сме добре, изкарахме страхотни празници, най-милите и топлите досега Simple Smile В неделя правихме и погача, та си имахме още един празник. Christmas Tree

# 688
  • Мнения: 1 978
Сънче, куч е много мила, пази я много 😊 (не разбрах за две какво говориш, нещо де обърках май ?)

Рози, още малко остана хайде 💓

Йони, честито!
 Бебка е добре, наддава си добре пу пу. Борим обрив, но всичко ще се нареди.

# 689
  • Мнения: 3 904
Кари, браво на куч! Все така да е. А аз като пиша като идиот как да разбереш?! Двете ми раждания 😂 че нали направих разкритие като да родя всеки момент, с пукнат мехур и система и накрая... секцио. Та за товя така викам, две раждания, две упойки в един ден и едно прекрасно бебе!

Вчера бяхме на контрола, бебка е качила 400гр от изписването Simple Smile изписаха ни капки за колики, взехме кантарче от педиатър, за да се мъчим с кърменето, ама след заръка да се наспя. Мм пое последните две хранения и така припаднах... не мога да ви опиша... ама това е, защото и нещо не се чистя добре, та съвсем трябва да се стягам. И ме командироваха да спя по корем, защото матката ми се прегъвала нещо, а аз хич не мога да спя така 😂😂😂

Общи условия

Активация на акаунт