Как да съобщя на дъщеря ми,че съм бременна ?

  • 23 976
  • 716
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 463
Никога не съм разбирала как може да се съди толкова яростно, особено, когато не си бил в подобна ситуация.

И честно казано, ако попадна в ситуация като майка ми не бих допуснала да изгубя мъжа до себе си и шансът да имам още едно дете, защото 15 г ми дъщеря се тръшка и не приема мъжа ми без никаква разумна причина.
Поздравления за правилното осъзнаване! С времето и като се постави на мястото на другия човек разбира нещата много по-добре, отколкото в началото, когато е реагирал твърде емоционално и егоистично.

# 256
  • Мнения: 3 256
Авторката казва, че те са сериозни и отговорни хора и че няма по никой начин да пренебрегне дъщеря си. Дай Боже!
Много пъти сме виждали плачевни резултати от такива ситуации.
Но хората не са еднакви все пак.

# 257
  • Мнения: 3 256
А авторката да ходи да се чука по тоалетните,докато щерката реши да приеме,че и майките са хора.Жени де.

Всяка може да ходи и да ползва тоалетните както желае. Има такива жени, тяхна си работа. Има и такива, което не ходят там за това, пак тяхна си работа.

# 258
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Нямаше ли да е по-лесно да не прибирате приятеля си в къщи?! Да имате една по-спокойна и плавна връзка, в която всеки да е в собствения си дом и да преспивате при него някои вечери?!
Т.е. да се държат като гаджосани пубертети?!?

# 259
  • Мнения: 19 319
В първия пост новият е приятел на авторката, вече стана съпруг. В същия пост се е развела с мъжа си преди две години и после е срещнала новия, с когото има от една година отношения, не го познава от две. В края на краищата, този, с който живее дъщерята, трябва да направи необходимия "компромис", а не да бърза като глуха кучка. Бащата се е опитал да изкупи до някаква степен вината си, предоставяйки жилището, където на дъщерята да ѝ спокойно. Очевидно е виновен, ама няма как да остане и да съжителства с майката, така че това е по-малкото зло. В краяжна краищата пък и майката като не желае да прави компромис, може да се наложи да го направят бабата и дядото. И не бъдете вулгарни, възрастни жени сте, да ми обяснявате за чукане по тоалетните като единствена алтернатива пред варианта майката да прибере новия на третия месец. Дето се вика, дори и наистина новият да нямаше жилище, нормални зрели хора биха намерили и по-уместно място, където да правят секс.

# 260
  • София
  • Мнения: 24 839
Дидка, защо изпадате в крайности? Защо да я зарязвате или да я пращате при баба и дядо? Нямаше ли да е по-лесно да не прибирате приятеля си в къщи?! Да имате една по-спокойна и плавна връзка, в която всеки да е в собствения си дом и да преспивате при него някои вечери?! Тия припряни решения от Ваша страна лично на мен ми изглеждат странно необясними. А и защо дъщеря Ви да е егоист, а Вие да не сте?! Замислете се, побързали сте да приберете приятеля си в къщи, за да се подсигурите и чак след това се сещате за нея. Доста прибързано действате, ако малко забавите темпото и нямаше да я има темата. Казвам го с най-топли чуства  Hug

Глупави въпроси, от жена с пуберски акъл, без да се засягаш.
2 годишна връзка, когато си на 37 е от плавна, по- плавна.
А, да преспиваш при любовник по няколко пъти в седмицата, в очите на 17 годишната си е жив курварлък.
Плюс сигнал, че майката не я интересува в това време къде и какво прави дъщерята.

# 261
  • Мнения: 3 788
Любимата ми тема.. Започна с напълно сериозен въпрос и... Стана тя каквато стана.
 Авторката е права да се притеснява, познава си детето. Мисля си, че трябва да го каже, както го чувства. Да покаже на момичето, че няма търпение да сподели щастието си с нея, защото са наистина близки и знае, че ще получи разбиране.
Встрани от темата, абсолютно съм фен на Галактическата и Мариана. Не знам реалната им възраст, но някои хора успяват да останат тийнейджъри завинаги. Поне е рядка наслада да ги чета и следя равния полет на мисълта 😊

# 262
  • Мнения: 3 256
Хора различни.
Пак казвам дано са извън статистиката и да им потръгнат нещата.
Че статистиката е плашеща.

# 263
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080
Нямаше ли да е по-лесно да не прибирате приятеля си в къщи?! Да имате една по-спокойна и плавна връзка, в която всеки да е в собствения си дом и да преспивате при него някои вечери?!
Т.е. да се държат като гаджосани пубертети?!?

Има някакви неписани времеви граници в които "зрялата" жена трябва или да прибере приятеля си у тях или да го разкара?! И явно това са 3-4 месеца, а ако продължат да излизат без да живеят заедно след този период са пубери. OMG, да не сме на някоя селска вечеринка?! Ми то и така не става, сега пък живеят в грях  ooooh!

# 264
  • Мнения: 3 256
Равния полет на мисълта ме праща при позната, която има четири деца, от четирима мъже и добре че са в общинско жилище, защото иначе нямаше да има къде да живеят, бащите са си свършили мъжката работа и до там, втора -от тук,  съпругът й починал, с две деца и трето, от някакъв набързо, вече не искал да е татко.
И те да бяха, но не са.
Хайде сега - никак не е розов живота, поне за повечето хора.
Колко са тези, които са се изпаднали в кофти ситуации, защото не са помислили когато е трябвало и сега се вайкат?
Иначе всичко е чудесно.

# 265
  • Мнения: 54 974
Авторке,
да се обзаложим ли, че в напреднала бременост даже няма да знаете кога са матурите на дъщеря Ви?
И кога господина Ви стана съпруг? Преди няколко часа не беше  newsm78
Аз май наистина съм много задръстена  #2gunfire

Боже, колко откачени жени са се събрали в тази тема?! Rolling Eyes
Принцеса, липсата на въглехидрати ли те довежда до тази лудост? ooooh! Вземи хапни малко и се успокой! Какво разбираш ти от матури, с 9 годишно дете? Rolling Eyes
Абе спрете се такива, дето нямате идея от големи деца, или изобщо нямате деца. Кукумицинка и тя съвсем изтрещя в тази тема, вече напълно разбирам решението ѝ да няма деца. По-добре, опазил ги Господ! Naughty
Тая Мариана М.и тя кой знае какъв опит има с децата, големи простотии е написала, големи! ooooh!  

# 266
  • Мнения: 18 854
Кукумицинка ,вулгарното е да се държи сметка на някого за колко време се е влюбил и решил на дете.Съпруг или не-такива са времената, дори да греши тя ще си понесе последиците.Всички деца са ревниви към майките.Омъжих са на 19 след 3 месеца познанство и изкарахме 32 години докато почина, щяха да са 45 вече.Не  е било в розово и на никого не е,но някак се справяхме с важните неща. И три-четири години след него се намери човек да ме желае, но децата ми ,големи и  във връзки вече, не одобриха.Не съжалявам за нищо, но разбирам другите.Наистина вулгарно и  цинично се отнесе форумът към тази жена ,друг път доста  лежерно и подкрепящо се отнася.Морал да си чете вмсеки на себе си.Първата ми реакция като пусна темата бе"с уста,откровено и честно,като с голям човек"това е моят отговор.

# 267
  • Мнения: 3 256
Простотии, простотии, колко да са простотии.
Няма да Ви пожелая моят опит, не съм толкова зла.

# 268
  • Мнения: 7 006
! Ми то и така не става, сега пък живеят в грях  ooooh!

Да вадим ли камъните?
О,то вече ги намятахте..
Ми да я удавим в басейн тогава,че да не мърси земята с греха си..

# 269
  • Мнения: 3 256
Като наречеш детето си егоист - след предателство от страна на бащата, развод, нов човек в живота на майката, ами да - доста брутално ти отговарят.

Общи условия

Активация на акаунт