Как да съобщя на дъщеря ми,че съм бременна ?

  • 23 987
  • 716
  •   2
Отговори
# 240
  • Мнения: 15 619
Ами вие като не познавате мъжа, откъде решихте, че е полупознат за майката, след като тя е написала нещо коренно различно? Предлагам авторката да ви запознае и да се успокоите... Joy
Авторке, ако успееш да изчетеш всички глупости от темата, очакваната реакция на дъщеря ти ще ти се види ангелски повей.
Ако нещо се закучи ситуацията, не смей да пускаш тема, че тези мили и добри жени ще те изпапкат с парцалките и ще питат за още.
Спокойна бременност пожелавам.
 

# 241
  • Мнения: 3 259
Леле, какъв ужас Simple Smile Разведени жени създават деца с нови мъже, а бащите чинно чакат децата да станат на 30 и тогава чак канят съседката на кафе и й предлагат да идат заедно в старческия дом... Simple Smile  Ами ето че имат алтернатива децата - при бащата

Никой не казва, че жените трябва да живеят като индийски вдовици след развода. Става въпрос, че като една жена  носи радостта да е отговорна за друг човек, който не е все още самостоятелен, трябва да мисли мъничко повече.
А приятелката на бившия Ви мъж може наистина да му е просто приятелка за приятни моменти.

# 242
  • Мнения: 18 880
А авторката да ходи да се чука по тоалетните,докато щерката реши да приеме,че и майките са хора.Жени де.

# 243
  • Мнения: 7 006
Честно не знам, как повечето тук си измислихте и украсихте живота ми по доста грозен начин. Първо аз никога не съм и няма да предпочета някой пред дъщеря си. Второ, не бих тръгнала да създавам повторно семейство с мъж, който не познавам достатъчно добре. Дъщеря ми има и ще продължава да има подкрепата ми във всичко, щом съм решила да имам второ дете и вече съм почти отгледала първото си, съм наясно колко разходи струва едно бебе. Защото по назад в темата бях нападната, че съм щяла да предпочета да купувам памперси пред университета на дъщеря ми. Много си  я обичам и е гледана доста добре, задоволена е от всичко. Не съм и няма да я лишавам от нещо,заради някой.Сегашният ми мъж подхожда с нужното уважение към нея, никога не и е казал нещо накриво, за да има ясна причина да не го харесва. Нарекох я егоист в първия си пост,защото дори да бях забременяла от първия си мъж, тя отново щеше да е недоволна, защото иска да е сама и я е страх,че някой може да отвлече вниманието ми от нея.  За новата жена на баща си говори по абсолютния начин, по който говори и за мъжа ми. Тоест причината не е в новия ми съпруг, или че аз не я обичам достатъчно.

Абе за кво се хабиш?
Има си хора които са в постоянен режим на "що си със шапка,що си без?"
Не им се връзвай и си гледай рахата.
С детето проведи един сериозен разговор,кажи и,че я обичаш и,че имаш нужда от подкрепата и.
Нещата ще се наредят.
Не ми изглеждаш на проста жена,сътоветно и щерка ти не би трябвало да е просто момиче.
Дори да изкиселее сега,фаза е,и ще отмине.
Успех и лека бременност!

# 244
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080
Авторке,
да се обзаложим ли, че в напреднала бременост даже няма да знаете кога са матурите на дъщеря Ви?
И кога господина Ви стана съпруг? Преди няколко часа не беше  newsm78
Аз май наистина съм много задръстена  #2gunfire

# 245
  • Мнения: 10
Авторке,
да се обзаложим ли, че в напреднала бременост даже няма да знаете кога са матурите на дъщеря Ви?
И кога господина Ви стана съпруг? Преди няколко часа не беше  newsm78
Аз май наистина съм много задръстена  #2gunfire
ами така си е..

# 246
  • София
  • Мнения: 24 839
Ох, просълзих се. Разбира се, че единственият вариант е да забременее и после да му мисли дали го иска, правейки аборти.

Тук в случая майката е основният родител. Дъщерята е при нея и нейният живот се отразява на дъщерята. Личният живот на бащата не се отразява толкова брутално на дъщерята, тъй като той не живее с нея. Познавам и мъже, които живеят с поотрасналите си деца - най-често защото майките са в чужбина. Те като че ли повече се съобразяват с наличните си деца и не бързат толкова със създаването на още деца, преди текущите да са приели новата връзка. Парадоксално, жените, дето са майките, повече изкукват и се хвърлят в дълбокото да създават нови деца с полупознати мъже.

То и аз комай се просълзих!
Бащата, както се знае е кумира на дъщерята, а майката- на сина.
В 99% от семействата е така- "татковото момиче"......
Та, таткото предава момичето барабар с майката, завъждайки си любовница и развеждайки се, че и оставяйки момичето при мама, че да не пречи на новото му семейство.
Но, щом си е бил камшика, значи личния му живот не се отразява на момичето.
Е, вярно, майката пише, че трудно приело ситуацията, ама няма значение.

Важното е, тя- майката да не предприема нищо да себе си, защото..........така.
И на 37 години, в никакъв случай да не предприема каквото и да било с мъж, когото познава 2 години.
Да изчака- 10 минимум, че да се опознаят. Joy

# 247
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080
Ох, просълзих се. Разбира се, че единственият вариант е да забременее и после да му мисли дали го иска, правейки аборти.

Тук в случая майката е основният родител. Дъщерята е при нея и нейният живот се отразява на дъщерята. Личният живот на бащата не се отразява толкова брутално на дъщерята, тъй като той не живее с нея. Познавам и мъже, които живеят с поотрасналите си деца - най-често защото майките са в чужбина. Те като че ли повече се съобразяват с наличните си деца и не бързат толкова със създаването на още деца, преди текущите да са приели новата връзка. Парадоксално, жените, дето са майките, повече изкукват и се хвърлят в дълбокото да създават нови деца с полупознати мъже.

То и аз комай се просълзих!
Бащата, както се знае е кумира на дъщерята, а майката- на сина.
В 99% от семействата е така- "татковото момиче"......
Та, таткото предава момичето барабар с майката, завъждайки си любовница и развеждайки се, че и оставяйки момичето при мама, че да не пречи на новото му семейство.
Но, щом си е бил камшика, значи личния му живот не се отразява на момичето.
Е, вярно, майката пише, че трудно приело ситуацията, ама няма значение.

Важното е, тя- майката да не предприема нищо да себе си, защото..........така.
И на 37 години, в никакъв случай да не предприема каквото и да било с мъж, когото познава 2 години.
Да изчака- 10 минимум, че да се опознаят. Joy

Ето тук е разковничето. Той не го прави пред очите и. Ама мама държи на показност. Чичкото трябва да бъде прибран в къщи и навиран в очите на щерката - да си знае къде и е мястото.

# 248
  • София
  • Мнения: 23 138
Авторке,
да се обзаложим ли, че в напреднала бременост даже няма да знаете кога са матурите на дъщеря Ви?
И кога господина Ви стана съпруг? Преди няколко часа не беше  newsm78
Аз май наистина съм много задръстена  #2gunfire
Авторката има предвид осеменителя, нали такова беше определението. А ти вземи се засрами и поспри с простотиите си, че се изложи предоволно в тази тема.

# 249
  • Мнения: 3 259
Дидка,
ако наистина така стоят нещата при вас - ами ще се справите.
Казвате и това е. Ще има рев и сълзи.
Има твърде много грешки, твърде много пухчовци, които изведнъж се оказват изплашени, че ще стават татковци, твърде много майки, неглижиращи децата си, заради нови трепети.
След като твърдо казвате, че при вас нещата не стоят по този начин - радвайте се, че не сте част от статистиката, и се доказвайте с действия.

# 250
  • Мнения: 10
Ох, просълзих се. Разбира се, че единственият вариант е да забременее и после да му мисли дали го иска, правейки аборти.

Тук в случая майката е основният родител. Дъщерята е при нея и нейният живот се отразява на дъщерята. Личният живот на бащата не се отразява толкова брутално на дъщерята, тъй като той не живее с нея. Познавам и мъже, които живеят с поотрасналите си деца - най-често защото майките са в чужбина. Те като че ли повече се съобразяват с наличните си деца и не бързат толкова със създаването на още деца, преди текущите да са приели новата връзка. Парадоксално, жените, дето са майките, повече изкукват и се хвърлят в дълбокото да създават нови деца с полупознати мъже.

То и аз комай се просълзих!
Бащата, както се знае е кумира на дъщерята, а майката- на сина.
В 99% от семействата е така- "татковото момиче"......
Та, таткото предава момичето барабар с майката, завъждайки си любовница и развеждайки се, че и оставяйки момичето при мама, че да не пречи на новото му семейство.
Но, щом си е бил камшика, значи личния му живот не се отразява на момичето.
Е, вярно, майката пише, че трудно приело ситуацията, ама няма значение.

Важното е, тя- майката да не предприема нищо да себе си, защото..........така.
И на 37 години, в никакъв случай да не предприема каквото и да било с мъж, когото познава 2 години.
Да изчака- 10 минимум, че да се опознаят. Joy

Ето тук е разковничето. Той не го прави пред очите и. Ама мама държи на показност. Чичкото трябва да бъде прибран в къщи и навиран в очите на щерката - да си знае къде и е мястото.
А значи и аз трябваше да си бия камшика, да се принеса при новият ми мъж и да я оставя '' щерката '' сама както прецени за добре. Или да я изпратя при баба и дядо и, че да не става свидетел на това как аз  живея с новия си мъж. Бреей, като баща и да бях постъпила и аз, да не я наранявам с показност, а да купувам апартаменти на любовници...

# 251
  • София
  • Мнения: 24 839


Ето тук е разковничето. Той не го прави пред очите и. Ама мама държи на показност. Чичкото трябва да бъде прибран в къщи и навиран в очите на щерката - да си знае къде и е мястото.

Галактиката, той е наврял в очите на детето си любовницата, на която е купил жилище и заради която ги е напуснал двете с майката.
Живее с новата, а момичето ги посещава .
Как да навреш в очите на някого нещо, като си си бил камшика и си го оставил на грижата на другия?

И да, майката затова седи с новия мъж в апартамента- за да се чувства момичето на мястото си, където е родено.
Ако не ѝ пукаше, щеше да го повлече в чуждата къща без да ѝ пука.

# 252
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080
Дидка, защо изпадате в крайности? Защо да я зарязвате или да я пращате при баба и дядо? Нямаше ли да е по-лесно да не прибирате приятеля си в къщи?! Да имате една по-спокойна и плавна връзка, в която всеки да е в собствения си дом и да преспивате при него някои вечери?! Тия припряни решения от Ваша страна лично на мен ми изглеждат странно необясними. А и защо дъщеря Ви да е егоист, а Вие да не сте?! Замислете се, побързали сте да приберете приятеля си в къщи, за да се подсигурите и чак след това се сещате за нея. Доста прибързано действате, ако малко забавите темпото и нямаше да я има темата. Казвам го с най-топли чуства  Hug

# 253
  • Мнения: 2 712
Ох, просълзих се. Разбира се, че единственият вариант е да забременее и после да му мисли дали го иска, правейки аборти.

Тук в случая майката е основният родител. Дъщерята е при нея и нейният живот се отразява на дъщерята. Личният живот на бащата не се отразява толкова брутално на дъщерята, тъй като той не живее с нея. Познавам и мъже, които живеят с поотрасналите си деца - най-често защото майките са в чужбина. Те като че ли повече се съобразяват с наличните си деца и не бързат толкова със създаването на още деца, преди текущите да са приели новата връзка. Парадоксално, жените, дето са майките, повече изкукват и се хвърлят в дълбокото да създават нови деца с полупознати мъже.

То и аз комай се просълзих!
Бащата, както се знае е кумира на дъщерята, а майката- на сина.
В 99% от семействата е така- "татковото момиче"......
Та, таткото предава момичето барабар с майката, завъждайки си любовница и развеждайки се, че и оставяйки момичето при мама, че да не пречи на новото му семейство.
Но, щом си е бил камшика, значи личния му живот не се отразява на момичето.
Е, вярно, майката пише, че трудно приело ситуацията, ама няма значение.

Важното е, тя- майката да не предприема нищо да себе си, защото..........така.
И на 37 години, в никакъв случай да не предприема каквото и да било с мъж, когото познава 2 години.
Да изчака- 10 минимум, че да се опознаят. Joy

Ето тук е разковничето. Той не го прави пред очите и. Ама мама държи на показност. Чичкото трябва да бъде прибран в къщи и навиран в очите на щерката - да си знае къде и е мястото.
Много деликатен тоз татко. Хванал си любовница и деликатно се развел и заживял с нея. И във всяка негова стъпка прозира загрижеността за дъщеря му. Сега е момента да кажете, че бившата му жена е виновна. Тормозила първия си мъж и той горкия не издържал и хукнал с любовницата. А безсрамната майка хванала първия срещнат от улицата и забременяла. Той естествено е най-ужасният пастрок, но тя така го е избрала, защото иска да провали живота на дъщеря си.

Последна редакция: нд, 09 сеп 2018, 23:36 от Monza

# 254
  • Мнения: 19 034
С какво се "подсигурява" една жена, заживявайки с мъж в днешно време? Питам сериозно Simple Smile Повечето жени като мен, минали през развод, просто се смеят на това "подсигуряване".

Събираш с някого, защото го искате, защото ви е ОК да живеете заедно, защото двамата в ежедневието се чувствате достатъчно добре и се борите по-леко с живота. Какви подсигурявания, къде, с кого? Смешно е Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт