Отговори
# 45
  • Мнения: 39
Здравейте мами, отново се включвам за да ви разкажа за поредното впечатление, продено от престоя ни в Белград. Вчера беше шести ден след операцията. Детето е повече от добре. Тича, играе, беснее, дори не споменава че го боли. На мен косите ми се изправят като го гледам как прелита като самолет около мебелите, търчи като обезумял а аз само зяпам подире му да се спре. Ама насъбрал е енергия, то шило в торба седи ли? От време на време забива на едно място и скърца със зъбки че го сърби, но това е нищо. Вчера махнаха и малкото марлички с които бяха обиколили бубата. В момента членът е само намазан с техни мазила, едното от които го оприличавам на йодасепт, но не съм сигурна. Раната вече прилича по-скоро на порязано, отколкото на оперирано.
  За съжаление видях доктора само след операцията и беше приготвен да си ходи, затова в този момент не му дадох парите които бяхме уговорили. До днес все още не съм му платила, защото се оказа че в момента не е в Сърбия. Никой не иска и да вземе парите. Знаят че не сме платили, но въпреки това не само че отношението им с нищо не се е променило, но сякаш са още по - любезни. Днес не сме на превръзка, започваме да ходим в клиниката през ден, което ми подсказва че краят наближава.
  Имам и друга новина за онези които се двоумят дали да дойдат до тук макар и за преглед. Само докторът дава час за преглед или операция и то чрез имейл. Не е като в България да си запишеш час на рецепцията. Той сам си определя графика, сам си определя часовете и мястото за преглед или операция /едната или другата клиника/. Но, съвсем спокойно можете да дойдете и без уговорена среща, независимо дали случаят ви е спешен или не. Искате консултация с доктора, но не можете да се свържете с него по мейл или нямате време да чакате отговор, идвате на място. Може да почакате, но ще ви приемат, ще ви прегледат и никой няма да ви каже копче, че нямате час. Просто на рецепция ще ви попитат дали имате уговорка с доктора, за да знаят дали да го предупредят, че го чакате. Ако нямате угворка ще почакате пред кабинета, но няма да ви върнат. В случай, че доктор Джинович отсъства ще ви поеме неговата ученичка Саша. Млада и много еродирана руса лекарка, която е толкова земна, че ще си помислите, че се познавате от години. Веднъж само получих от нея забележка, тъй като я изкарахме от операция, защото се притеснихме от едно намокряне на превръзката, но на следващия ден жената ми се извини, че е била рязка. Представяте ли си, извини ми се задето ми енаправила уместна забележка? Ако беше наш лекар щях да съжаля че съм си позволила да се притесня за детето си. За сега толкова от мен, не съжалявам за секунда че съм тук, съжалявам само че преди четири години не знаех за този лекар.

# 46
  • Мнения: 29
Синът ми е опериран веднъж преди година и половина в Сърбия,и до ден днешен всичко е наред .Ако от форума,не бях разбрала за д-р Джинович, може би щяхме да минем  през всичките тези ,,мъки ,,в Пирогов.От тук разбрах,че се полага и ТЕЛК. Затова споделяйте,за да има информация и повече родители да разберат,как стоят нещата.Когато оправихме документите за ТЕЛК ,минахме при хирург(това го изискваха)доктор Симов -от Стара Загора и когато му казах,че ще го оперира Джинович, кажа,че сърбите са най-добрите в тази област и е правил операция по техния метод,но няма опит и сме направили най-добрят избор.

# 47
  • Мнения: 112
Моля ако някой има излишен Тестим гел или Тестогел да ми пише ЛС.

# 48
  • Мнения: 39
Здравейте мами, днес е ден 15 след операцията на Даниел. Вчера му махнаха маркуча на цистфикса и стенда на пишока. Това нещо се оказа около 10 сантиметрова пласмасова тръбичка, която даже не разбрах кога я извадиха докато успокоявах детето, което естествено пищеше. Но мога да ви уверя, че не ги боли толкова много колкото демонстрират. После синът ми сподели, че е боляло, но повече го е бил страх. Днес отново минахме преглед. Детето вече пишка както трябва и откъдето трябва. За сега го боли когато пишка, но мисля че е нормално първи ден след махане на пластмаса от каналчето да го боли. Пишлето изглежда чудесно. Няма и следа от безформеното нещо което представляваше след Пирогов. Няма и следа от огромната дупка с размер на сламка от сокчетата в малките кутийки през която спокойно влизаха всякакви замърсители. Надявам се, че това е краят и на проклетите инфекции..., Амин. След 5 дни трябва да изпратим снимка на доктора за да види как се развива раната, която в момента изглежда като таралежче заради кончетата които вече са започнали да се отделят. Надявам се и вярвам, че от тук нататък всичко ще е наред, но дори и да се наложи нещо още да се прави, вече знам къде е мястото.
  За всички мами, които дълго чакат мейли от доктора, не се отказвайте. За съжаление само това е начинът по който ще получите ден  за операция или преглед. Докторът сам определя графикът си за прегледи и то само по и мейл. Опитах се да запазя час на едно майче на рецепция понеже доктора го нямаше в Сърбия - не може, трябва лично док да каже кога. НО АКО Е СПЕШНО НЕ ВРЪЩАТ ДОРИ БЕЗ УГОВОРКА! Затова не му мислете, ако смятате, че сте спешен случай и можете да пожертвате едно допълнително ходене до Белград, не му мислете. От мен за сега толкова. След час тръгваме за Русе, чакат ни почти 9 часа път. След няколко дни отнво ще пиша да ви спделя как се развива раната и да ви споделя колко се охарчихме. Тук е мааааалко по- скъпо отколкото у нас, но вярвайте ми храната, лекарствата, козметиката, всичко е по-добро.

Последна редакция: пт, 12 окт 2018, 11:34 от Анелия Цонева

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 455
Здравейте, моля да споделите каква е цената за 2-ра, 3-та и т.н. операция/и при д-р Джинович.

# 50
  • Мнения: 39
Здравейте, моля да споделите каква е цената за 2-ра, 3-та и т.н. операция/и при д-р Джинович.

Докторът определя цената когато види снимка на пишлето. Още от начало ще ви даде цена и за двете операции. Всеки случай е индивидуален. Но до колкото можах да проуча цените стартират от 2500 до 6000 евро /за тези с по две или повече операции/. Всичко зависи от сложността на операцията.

# 51
  • Мнения: X
Здравейте, моля да споделите каква е цената за 2-ра, 3-та и т.н. операция/и при д-р Джинович.


Докато не ти каже той,че ще са повече не си вкарвай излишни притеснения.Това,че тук са ти казали,че ще са 3,незначи,че там няма да е 1

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 455
Благодаря Ви, ориентирахте ме. Не се филмирам, просто искам да знам дали ще се справя финаансово, ако нещата не се получат от първия път. Желая успех и търпение на всички ни.

# 53
  • Razgrad
  • Мнения: 55
Ние ще бъдем с две операции, и цената за двете е 6 000€

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 455
Ние ще бъдем с две операции, и цената за двете е 6 000€

Благодаря Ви, ако не е притеснително за вас бихте ли споделили защо се налагат две? Извинявам се, ако в предходните теми има отговор на въпросите ми, но не съм успяла да изчета все още всички предходни теми.

# 55
  • Мнения: 9
Здравейте мами, отново се включвам за да ви разкажа за поредното впечатление, продено от престоя ни в Белград. Вчера беше шести ден след операцията. Детето е повече от добре. Тича, играе, беснее, дори не споменава че го боли. На мен косите ми се изправят като го гледам как прелита като самолет около мебелите, търчи като обезумял а аз само зяпам подире му да се спре. Ама насъбрал е енергия, то шило в торба седи ли? От време на време забива на едно място и скърца със зъбки че го сърби, но това е нищо. Вчера махнаха и малкото марлички с които бяха обиколили бубата. В момента членът е само намазан с техни мазила, едното от които го оприличавам на йодасепт, но не съм сигурна. Раната вече прилича по-скоро на порязано, отколкото на оперирано.
  За съжаление видях доктора само след операцията и беше приготвен да си ходи, затова в този момент не му дадох парите които бяхме уговорили. До днес все още не съм му платила, защото се оказа че в момента не е в Сърбия. Никой не иска и да вземе парите. Знаят че не сме платили, но въпреки това не само че отношението им с нищо не се е променило, но сякаш са още по - любезни. Днес не сме на превръзка, започваме да ходим в клиниката през ден, което ми подсказва че краят наближава.
  Имам и друга новина за онези които се двоумят дали да дойдат до тук макар и за преглед. Само докторът дава час за преглед или операция и то чрез имейл. Не е като в България да си запишеш час на рецепцията. Той сам си определя графика, сам си определя часовете и мястото за преглед или операция /едната или другата клиника/. Но, съвсем спокойно можете да дойдете и без уговорена среща, независимо дали случаят ви е спешен или не. Искате консултация с доктора, но не можете да се свържете с него по мейл или нямате време да чакате отговор, идвате на място. Може да почакате, но ще ви приемат, ще ви прегледат и никой няма да ви каже копче, че нямате час. Просто на рецепция ще ви попитат дали имате уговорка с доктора, за да знаят дали да го предупредят, че го чакате. Ако нямате угворка ще почакате пред кабинета, но няма да ви върнат. В случай, че доктор Джинович отсъства ще ви поеме неговата ученичка Саша. Млада и много еродирана руса лекарка, която е толкова земна, че ще си помислите, че се познавате от години. Веднъж само получих от нея забележка, тъй като я изкарахме от операция, защото се притеснихме от едно намокряне на превръзката, но на следващия ден жената ми се извини, че е била рязка. Представяте ли си, извини ми се задето ми енаправила уместна забележка? Ако беше наш лекар щях да съжаля че съм си позволила да се притесня за детето си. За сега толкова от мен, не съжалявам за секунда че съм тук, съжалявам само че преди четири години не знаех за този лекар.

Здравейте!
   И нас ни очаква операция в Бел Медик, през май 2019.
   Бихте ли разказали как се чувства детенце сега? Какво стана сред първата контрола? Как понесе пътуването на връщане?
   И аз съм от Русе, ако не ви притеснявам,  да се видим?
  Бързо възстановяване и до скоро!

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 455
Здравейте!
   И нас ни очаква операция в Бел Медик, през май 2019.
   Бихте ли разказали как се чувства детенце сега? Какво стана сред първата контрола? Как понесе пътуването на връщане?
   И аз съм от Русе, ако не ви притеснявам,  да се видим?
  Бързо възстановяване и до скоро!
Може ли да се уговори от сега операция за май 2019?

# 57
  • Мнения: 4 642
Разбира се. Доктора винаги ни е питал кога на нас ни е удобно да дойдем и тогава ни дава дата, като пак пита дали е добре.

# 58
  • Мнения: 39
Здравейте мами, отново се включвам за да ви разкажа за поредното впечатление, продено от престоя ни в Белград. Вчера беше шести ден след операцията. Детето е повече от добре. Тича, играе, беснее, дори не споменава че го боли. На мен косите ми се изправят като го гледам как прелита като самолет около мебелите, търчи като обезумял а аз само зяпам подире му да се спре. Ама насъбрал е енергия, то шило в торба седи ли? От време на време забива на едно място и скърца със зъбки че го сърби, но това е нищо. Вчера махнаха и малкото марлички с които бяха обиколили бубата. В момента членът е само намазан с техни мазила, едното от които го оприличавам на йодасепт, но не съм сигурна. Раната вече прилича по-скоро на порязано, отколкото на оперирано.
  За съжаление видях доктора само след операцията и беше приготвен да си ходи, затова в този момент не му дадох парите които бяхме уговорили. До днес все още не съм му платила, защото се оказа че в момента не е в Сърбия. Никой не иска и да вземе парите. Знаят че не сме платили, но въпреки това не само че отношението им с нищо не се е променило, но сякаш са още по - любезни. Днес не сме на превръзка, започваме да ходим в клиниката през ден, което ми подсказва че краят наближава.
  Имам и друга новина за онези които се двоумят дали да дойдат до тук макар и за преглед. Само докторът дава час за преглед или операция и то чрез имейл. Не е като в България да си запишеш час на рецепцията. Той сам си определя графика, сам си определя часовете и мястото за преглед или операция /едната или другата клиника/. Но, съвсем спокойно можете да дойдете и без уговорена среща, независимо дали случаят ви е спешен или не. Искате консултация с доктора, но не можете да се свържете с него по мейл или нямате време да чакате отговор, идвате на място. Може да почакате, но ще ви приемат, ще ви прегледат и никой няма да ви каже копче, че нямате час. Просто на рецепция ще ви попитат дали имате уговорка с доктора, за да знаят дали да го предупредят, че го чакате. Ако нямате угворка ще почакате пред кабинета, но няма да ви върнат. В случай, че доктор Джинович отсъства ще ви поеме неговата ученичка Саша. Млада и много еродирана руса лекарка, която е толкова земна, че ще си помислите, че се познавате от години. Веднъж само получих от нея забележка, тъй като я изкарахме от операция, защото се притеснихме от едно намокряне на превръзката, но на следващия ден жената ми се извини, че е била рязка. Представяте ли си, извини ми се задето ми енаправила уместна забележка? Ако беше наш лекар щях да съжаля че съм си позволила да се притесня за детето си. За сега толкова от мен, не съжалявам за секунда че съм тук, съжалявам само че преди четири години не знаех за този лекар.

Здравейте!
   И нас ни очаква операция в Бел Медик, през май 2019.
   Бихте ли разказали как се чувства детенце сега? Какво стана сред първата контрола? Как понесе пътуването на връщане?
   И аз съм от Русе, ако не ви притеснявам,  да се видим?
  Бързо възстановяване и до скоро!
Телефонът ми е 0887811743, казвам се Анелия Цонева. Може и на вайбър да ми се включите. Когато ви е удобно обадете се ще се видим, ще ви разкажа всичко. Детето е добре. Заформят се две много мънички фистули, но като се има в предвид предишните операции как бяха извършени, това беше очаквано. Даже мога да кажа, че очаквах нещо мнооооого по лошо. От тук нататък мога да кажа че ни чакат само козметични интервенции. Детето понесе пътя обратно  добре тъй като спеше. Пътувахме и в двете посоки през нощта, тъй като героят ни е доста палав и преценихме че това е най-без болезнени начин. Иначе представете си 9 часа път с едно 4 годишно диване и едно бебе което тепърва се учи да ходи и не стои мирно за минута - истинско приключение. Не се притеснявайте да ме търсите, ще ви помогна с каквото мога и знам.

# 59
  • Мнения: 4 328
Анелия Цонева,прочетох цялата ви история на един дъх и се радвам,че сте на финала ,в който сте крайните победители.Желая бързо възстановяване на мъника,на Вас-много сили и положителна енергия.Прекрасно е,че сте споделили всичко толкова подробно.Благодарности за това!
Може би е хубаво и към основната урологична тема да се даде линк към тази,защото д-р Джинович се занимава успешно с цялата урологична (+гинекологична)система/и както при деца,така и при възрастни.Нека да прочетат историята ви и да имат право на избор.
Успех! Hug bouquet Hug
Зарко,благодаря за милите думи,както и за неуморимото ти желание да предадеш цялата налична информация на всички.Да предадем нататък! bouquet Peace

Общи условия

Активация на акаунт