На новородено

  • 2 130
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 959
Аз от първия ден го мия с шапоан за коса и тяло на Chicco  Hug

# 16
  • Мнения: 748
аз не миех с нищо специално главата, както и до сега - само 1-2 пъти седмично слагам във водата гел за баня на Бюбхен. няма какво толкова да му се мие на косата на бебето, че да я миеш със сапун или шампоан..
по принцип честото миене изтощава косата. а за бебе най-много да му изсушиш кожата. Rolling Eyes
предполага се, че сапуна като е бебешки е по-малко вреден от шампоана, но според мен и двете са излишни.

# 17
  • Мнения: 2 381
С шампоан за коса и тяло.

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
аз не миех с нищо специално главата, както и до сега - само 1-2 пъти седмично слагам във водата гел за баня на Бюбхен. няма какво толкова да му се мие на косата на бебето, че да я миеш със сапун или шампоан..
по принцип честото миене изтощава косата. а за бебе най-много да му изсушиш кожата. Rolling Eyes
предполага се, че сапуна като е бебешки е по-малко вреден от шампоана, но според мен и двете са излишни.

Не мисля, че са излишни  Peace Чак пък такава индустрия за излишни неща... Зависи каква е марката и как действа на кожата на детето- никога не се е случвало да й се изсуши кожата, при всичките марки, които менкам. А без шампоан просто не знам как мога да й измия косата- от бебе е с голяма коса, а сега вече е с много дълга. И се цапа. Просто не виждам какво ще е това къпане без миещи средства  newsm78

# 19
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Още от началото го къпя със шампоана на Нивея.

# 20
  • Мнения: 308
около месец миех цялото тяло и гравата със сапун на Чико а лед това главата със шампоан на Джонсън или душ гел пак на Джонсън за тяло и глава и никога не сме имали корички по главата.

# 21
  • Мнения: 468
Има пяна за "коса" за новородено - перфектен продукт за началото. Ползвала съм на Чико и Мустела Peace.

# 22
  • Мнения: 115
От втория месец през ден мия косата на бебето, първия само с водичка. Използвам Seba med и съм много доволна.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Първите няколкпъти със сапун,но след това с душ-гелчето на Бюбхен.

# 24
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Откакто се е родил малчо го къпем целия с гелчето на Мустела за коса и тяло Peace Косицата му е разкошна Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 619
ще се възползвам и аз от отговорите...педито каза да не я мия с нищо 1 месец,ама косата и е много и голяма и наистина се мърси...

# 26
  • Мнения: 356
До 1 месец го къпех само с вода, от тогава насам с гела за коса и тяло на Бюбхен. Нямаме никакви проблеми. Peace

Ние правехме абслютно същото.Даже и до сега продължавам да я къпя с гела за коса и тяло на Бюбхен.Много съм доволна от него и не бих го сменила.Аз като цяло ползвам детска козметика на тази фирма и нямам никакви забележки.

# 27
  • Мнения: 11 546
Първите 2-3 седмици къпех със сапун,а след това започнах да мия косата със шампоан. Peace

# 28
  • Мнения: 3 521
вода, натурална чешмяна...всички други неща след 6тия месец.

# 29
  • Мнения: 1 938
Шампоан на Джонсън. Peace

Общи условия

Активация на акаунт