"Ранобудна птичка" След "Пълнолуние" с новия проект на Джан Яман Тема 19

  • 68 086
  • 766
  •   1
Отговори
# 300
# 301
  • Мнения: 773
Лелеее, страхотни са. Искам да ги гледам ей така заедно нон-стоп.
А Събота е тооолкова далече 😢

# 302
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Здравейте! wavey

Злати Hands Plus1 Алексче  Hands Plus1

Тигаса - благодаря за фрага!

Ееее - хубаво, бравооо! Имаме много точен отговор как ще реагира Санем като разбере кой е Албатроса! Hands ClapHands ClapHands Clap На позналите честито! Имахме отговор ,че ще е много щастлива - така е! Много е щастлива! Heart Eyes

Nature SparklesNature SparklesNature SparklesNotesNotesNotesNotesNotes звездички в очите, пеперудки в стомаха, музика в ушите - ех, любов , трепет и вълнение Two HeartsTwo HeartsSparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart

Последна редакция: чт, 13 сеп 2018, 12:48 от BVAR

# 303
  • Мнения: 518
Здравейте! wavey

Злати Hands Plus1 Алексче  Hands Plus1

Тигаса - благодаря за фрага!

Ееее - хубаво, бравооо! Имаме много точен отговор как ще реагира Санем като разбере кой е Албатроса! Hands ClapHands ClapHands Clap На позналите честито! Имахме отговор ,че ще е много щастлива - така е! Много е щастлива! Heart Eyes

Nature SparklesNature SparklesNature SparklesNotesNotesNotesNotesNotes звездички в очите, пеперудки в стомаха, музика в ушите - ех, любов , трепет и вълнение Two HeartsTwo HeartsSparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart


Е да де, ама аз от онзи ден, след първия фраг се притесних, когато Джан и призна, че веднага я е разпознал по аромата и, и тя пак се впрегна, че е знаел коя е тя толкова отдавна и ето видиш ли ти я лъгал, и очите и пак засвяткаха, и пак се втурна да бяга, иииии...и пак я хванаха Карастанчовите....и май ще има укротяване на опърничевата сума ти време...

# 304
  • Мнения: 5 444
Тереза Трайкова сподели връзка в групата MELEK TEAM-ТУРСКИ СЕРИАЛИ.
50 минути ·

- Албатросът! Вие сте Албатросът! Как така? Вие сте Албатросът и в същия момент г-н Джан ли сте? Какво преживявам в момента?
- Добре ли си?
- Добре ли съм? Разбира се, много съм добре.. Наистина не мога да повярвам.Толкова романи прочетох, такова нещо не си представях. Органите ми започнаха да си разместват местата- Къде ми е стомаха, къде ми е сърцето? Краката ми започнаха да треперят така.. Г-н Джан!
- Страхотно изглеждаш!
- Вижте! Вижте! Албатросът бил г-н Джан. Можете ли да повярвате? Албатросът бил г-н Джан!
- Влюбен съм в друга жена!
- Разкажи в коя си се влюбил.
- В Санем!
- Благодаря, г-н Джан!
- Ако още веднъж когато сме насаме ме наречеш г-н Джан ще се принудя да те целуна!
- Джан!
- Джан! /melekteam

# 305
  • Мнения: 41 680
Привет! Hug

Тъкмо сутринта се чудех,кога ще ни пуснат 1-ви фрагман и те ме чули! Laughing

Тигаса Hug,благодаря че си го донесла и за превода-също! bouquet

Страхотен фрагман!  newsm10 Two Hearts Two Hearts Two Hearts







# 306
  • Мнения: 8 098
Добър ден, птичета!🌺

Злати, Боби🤗🤗

tigasa, 💐токова хубав фраг си ни донесла...😍
🤣
Толкова романи прочетох, такова нещо не си представях. Органите ми започнаха да си разместват местата- Къде ми е стомаха, къде ми е сърцето? Краката ми започнаха да треперят така.. Г-н Джан!

Това само на Санем може да се случи!🤣🤣🤣

Добре , че Джан е на ясно в колко лудо момиче се е влюбил!😜







Приятен следобед!🌷

# 307
  • Мнения: 5 787
Даааааа, ще имаме любовен епизод. Интересно след първоначалната радост в театъра Санем сигурно пак е избягала защото се върти  и крещи по улиците сама.
Явно харпиите ще се намесят чак в 13-ти епизод. Емрето докато се освести от шока и да почне да трепери Санем дали ще го издаде. Полен аджеба дали си е заминала за Лондон.
Убиват ме актьорите с някои изрази - като например "зангър зангър" /поне така го чувам/ за треперещите ръце, "фалан фильан", "вай бе" Simple Smile Като цяло в турския език има много цветисти възклицания.

# 308
  • Мнения: 8 098


Интересно ми е какво точно иска да и причини в този момент Джан бей...😜

# 309
  • Мнения: 41 680
Алекс Hug Wink този момент и с музика.....

@turkcinema.rus on Instagram: “Как всегда момент с нашими под музыку😹👌🏼
 Какая шикарная серия нас ждет😻 • #beklenenbuluşma #ожидаемаявстреча Сериал...

https://vk.com/dizicinema?z=video-171183566_456239040%2F10c6ea06 … l_wall_-171183566







# 310
  • Мнения: 3 118


Интересно ми е какво точно иска да и причини в този момент Джан бей...😜

Да я намачка и ако може да не избягаааа... би било чудесно Wink

Ох, ако ни подгряват така цяла седмицаааа ще се размажа направо.

# 311
  • Мнения: 8 098



Интересно ми е какво точно иска да и причини в този момент Джан бей...😜

Да я намачка и ако може да не избягаааа... би било чудесно Wink

Ох, ако ни подгряват така цяла седмицаааа ще се размажа направо.
 

Много е красноречив Джан в такива сцени, все едно , че всеки момент ще я сграбчи! И зрителят остава с впечатлението , че иска да каже:
“Ето, аз исках да ви покажа и продължението, но... режисьорът пак ме спря...”😂

# 312
  • Мнения: 5 787


Интересно ми е какво точно иска да и причини в този момент Джан бей...😜
Посно и уважително да я цунка под носа Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Еййййй мъж е това, мъж и то какъв. Иска да я грабне и да я нацелува и да й покаже бей ли е или не.
Обаче ми се струва че същото му идва наум и на Джан Яман. Нали определението което даде на връзката си в реала с Елиф беше "Аз съм нормален здрав мъж" !!!
Ще се върти около Деметка, ще й гледа усмивките, ще се радва на хумора и енергията й, ще я държи в ръце и няма да я пожелае. Е няма чак такъв професионилзъм в мъж. В клиповете от снимките обърнахте ли внимание какви луди танци и подскачане правеше Демет в 3 ч сутринта. Мисля че не на шега го е впечатлила и това си личи не само в думите които използва за нея пред пресата, но и в играта му - твърде лесно му се отдават точно сцените по ухажване и съблазняване.

# 313
  • Мнения: 8 098
dariVale, 🤗 абсолютно права си, че няма как здрав и прав мъж да е в близост до чаровно, младо, жизнено същество каквото е Демет и да не му се случи такова нещо, още повече на мъжкаря Джан Яман!
Само , че точно преди сериала и двамата обявиха връзките си  и това си е много голяма бариера! Трябва много, ама много да са хлътнали и двамата, че да се случи.
Отделно , че на сета ги наблюдават като под лупа!🕵♂
Мисля, че Джан трябва повече да се боксира и катери по дърветата между сцените с Демет!😂


# 314
  • Мнения: 3 118
Абе факт е, че и двамата доста се забавляват докато снимат.
Не само двамата, всички от екипа! Ясно се вижда от всичкото клипчета зад камера снимани.
Не че те не се стараят да ни информират надлежно как ги гримират, фризират, спортуват, снимат с почитатели....

Много е вълнуващо да гледаш серия, която се е снимала оня ден, барабар с всички екстри около снимките.
Аз за сефте следя такъв сериал в реално време и много им се кефя. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт