Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо -43

  • 35 413
  • 740
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 084
Не ми се пише много, ама да кажа жива съм. Днес ММ има рожден ден, почерпете се за негово здраве


Скрит текст:
С оглед неговите здравословни проблеми "празнуваме" само двамата в къщи. Чакам петък с нетърпение да се изяснят нещата с ЯМР и така.. Девойката след първата седмица е в някакво особено състояние, така че от миналия вторник съм и психолог и психоаналитик. Трудно се приспособява към новите условия, заливат ги с информация, всеки ден има да чете по 100-ина страници, тя е старателна притеснява се,че изостава и така
Малко да се посъбера и ще ви наглеждам и съответно включвам по-адекватно.
Много ЦЕЛУВКИ на всички.

# 271
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Стреличке, да ти е жив и здрав ТМ - стискам палци всичко да е наред!
Скрит текст:
За девойката - добре дошла в отбора на психоаналитиците, душеприказчиците и успокояващите. Така е отначало. После ще се поуспокои, като види какво става около нея, като влезе "в релси" Hug Hug

# 272
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
     


 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 273
  • София
  • Мнения: 2 008
Стрелички, да е здрав ТМ, и новините в петък да са повод пак да празнувате  Praynig
Ще се справи принцесата ви  Hug важно е , че си има теб за подкрепа. Тако ще премине по - бързо всяка тревога
Искам за ви почерпя, но със слагането на снимки от телефона не се справям. Днес ставам с една година по- красива, по- щастлива и по- голяма  Heart Eyes
Нека денят на всеки от мас е прекрасен  Hug

# 274
  • Мнения: 1 617
Добро утро!  Hug
Ничия, честит рожден ден!  Hug Бъди здрава и се чувствай удовлетворена от това, което правиш! Желая ти много обич и радост!  bouquet bouquet bouquet
Стреличке, да ти е жив и здрав ТМ! Всичко ще е наред! Ще мине този период и за него, и за дъщеря ти, но ти просто им бъди опора и ги окуражавай. Hug Hug
Усмихнат ден, бандичка!  Hug

# 275
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Иркаааа Hug Hug Hug Hug Hug bouquet
Ничия, да си жива, здрава, много обичана и щастлива, заобиколена с любими хора  newsm51 baloni
Емко  Hug Hug
Усмихнат ден, бандичка! Отивам на държавен изпит и дипломни защити (дано студентите за държавен изпит да са учили малко повече от предния път  Praynig)

# 276
  • София
  • Мнения: 4 141
Добро утро,  Hug Hug Hug
Ничия,  честит рожден ден! Здрава, усмихната, обичана и много щастлива бъди!


Стреличке, Heart Eyes Hug да ти е живо и здраво мъжлето bouquetСтискам палци за добри новини в петък Flowers Four Leaf Clover. А за детенце бъди спокойна, всички преминават през това. Ще свикне, то си е стрес. Heart Eyes Hug bouquet
Деско, Heart Eyes а дано са учили, та да не е мъчение за вас и за тях Hug
Емче, да  Sad лебец, а това желание после премина в такова за сладко, та изрупах една ябълка Mr. Green стори ми се най - малкото зло.
За днес имам от рибката, та ще си я доям.
Слънчев и усмихнат ден на всички Hug Hug Hug Hug

# 277
  • Мнения: 28 513
Добро утро!
На Ничия много красота, положителни вълнения с малката й принцеса, послушни ученици и много любов в семейството! bouquet bouquet bouquet
Стреличка, силно гуш, ще свикне дъщеричка, отделянето от вкъщи няма как да не е стрес, на ТМ много много здраве и добри новини от прегледа! Стискаме ти палци, всичко ще е шест! bouquet bouquet bouquet
Нямам време да пиша, днес съм и на инглиш и утре рано трябва да тръгнем, дрехите са изпрани, доместос е купен, но багажът е до никъде! Wink
Обича ви!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 278
  • Стара Загора
  • Мнения: 627
Здравейте прекрасни!
Ууу от прекъсвания от колеги го започвам за трети път този пост.
Видях прекрасни малки сладурки, Долче  малката русалка няма ли да ходи на училище?
Миленски и аз искам за сладкото отзиви - много се върти напоследък във фб.
Скайче радвай се на сестричка докато е при теб, а за Тревърчо - снимки на издаденият обект няма ли, да го оценим все пак, може и на нас да ни дотрябва майстор.
Мими наистина е гадно тва, а за работата - тя идва все на твоето бюро щото ти я викаш:smile:Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Сиси ще свикне детенце но си е стрес - моите от 1.5 годинки ги давахме на ясла и те свикнаха трудно а аз дваж по-трудно, от яслата до автобусната спирка ревях, ама свикнах де, то всичко заради пусти пари.
Инджи ще си оправиш къщата и багажите, други ден ще има 3 почивни дни.
Вангобче никЪв Ляп! щото килаатааа....
Емче как те засищат тези храни недоумявам, аз нИмоа искам малко месценце или варено яйчице, но ти си бетон!
Да е жив и здрав на Среличка мъжо, да я обича и обгрижва, вземам си от всичко.Да се оправят здравословните и адаптивни проблеми по-скоро.
И от на Ирчето кафето си вземам - от години не съм си варила в джезве а пък обичам, особено в такова, ма то се измодихме с разни кафеварк голяма работа дрън дрън.
Приятен ден!
Меню:
З - половин домат, малко резенче кашкавал, по-късно към 10 ч. - 3 сини сливи
О - пилешка пържола на грил тиган, гриловани резенчета тиквичка и салата домати и чушка
В - пържени кюфтенца и салатка

# 279
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
ЗДРАВЕЙТЕ БАНДА Flowers Hibiscus

НИЧИЯ Revolving Hearts Честит рожден ден! Да си много здрава ти пожелавам! Много успешна! Много щастие, семеен уют и... любов!


СТРЕЛИЧКА Sparkling Heart Да е жив и здрав половинът! Да те обгрижва с много любов!!! ОЩе дълги, дълги години да се радвате на семейно щастие и разбирателство!


Аз си сготвих трътки

Сготвих ги във вторник вечерта - час половина чистене падна. Но ядох вчера на обяд, имам и за днес на обяд. Снощи вечерях шакшука. За тази вечер мисля да се поглезя със заквасена сметана и замразени горски плодове от Лидъл.

МИМИ - за Гърцията няма ли да ти трябва багажоносец? Да ти нося Доместоса, а?

ИРКА Gift Heart Страхотно каЙве !!!!

СИСИ Two Hearts Ще свикне детенцето, само малко търпение. Аз не знам дали казах, но моят малкият хубавец вече е на градина, от 10-ти. Първия ден влезе като мъж. Докато се разберем с госпожата и изведнъж го гледам - изстреля се с космическа скорост от стаята и идва към мен. Явно се е усетил. Но не рева. Сега малко капризничи, но почти свикна. Засега съм доволен. Нашата градина е след ремонт, грандиозен, и всичко е ново и чисто. Най-много ме накефиха тоалетните - малки, като в кукленска къща. С плавно падащ капак  и т.н. Дано ги опазят.

Ох, хиляда още неща имах да казвам.... ама - изфиряса ми от акъла. Нищо - много гушки на всички!

Приятен ден!!!!!!!!!!!!!

# 280
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Ох че пост направих ама - любов, цветя, вино и.... трътки Innocent Laughing

# 281
  • Мнения: 1 617
Курдоввввв, идИални са ти трътките! Така ми се приядоха... ама и как си ги наредил.....красота за очите! Hug

# 282
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Привет! bouquet
Забранявам повече да ме канят на сватби Crossing Arms
Покрай роклАта за сватбата се сдобих с нови обувки и костУмче Mr. Green
Отидоха ми сребърничетата  smile3514 smile3534

Знам, че искате снимки, ама като се "барна"  hahaha
Стреличке
, да е жив и здрав половинът! Да бъде подкрепящ и немрънкащ! Стискам палци за ЯМР.
А относно детенцето: Оммммммммм....мога да напиша поредица за емоционални изблици, обаждания от рода на:"Писна ми вече...Не мога да ги трая....Нищо не става от мен....." И след половин час: " Извинявай, маме, нещо бях изнервена".... Както обичам да казвам: И това ще мине! Имай предвид, че в повечето случаи гадинките имат склоността да преувеличават. Hug

Ничия, Мисля, че съм виждала почти всички от темата. Някои на живо, други на "кадро"....
По-благородна, нежна и любяща муцунка от твоята няма! Малкото слънчице е взело твоята красота и излъчване....
Ся, другите кукумявки и чумички, да не вземете да ми се обиждате нЯщу!!?? newsm66 Heart Eyes
Та, тази благост и нежност показват хармонията в душата ти! Пази я!
Ти си човек, който цени и се радва на малките красотички и добрини!
Обичай и бъди щастлива! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Мимозо,теб хич няма да те мисля! Ще се справиш с всички задачи, както обичайно!

Емиии, забраИх ко беши ощи hahaha hahaha


 

# 283
  • Мнения: X
Стреличке, да е жив и здрав ТМ, дано резултатите са наред.
А за щерката, разбирам я и нея, разбирам те и теб.
Като отидох студентка за 1ви ден и през нощта ревах, хем бях просто в друг град на 2ч път.
Сега пък ревах, че малкото ми бебе вече е детенце, че се отделя от мама и ходи на градина..
Това е живота!
Днес пак мн плака, милия, скъса ми се сърцето.

Ничия, ЧРД и тук да ти напиша. Бъди все така нежна и прекрасна! 🌷⚘⚘

Курдов, ще свикнат децата, няма как.

Трътчици не обичам аз. 😃

Нз защо като написах трътки се сетих за Тревърчо. 😂

Хубав ден, банда! Няма да ви изброявам, но знаете, че ви обичам. 🤗

# 284
  • Мнения: 2 844
Ничия Revolving Hearts ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН Birthday  Flowers Hibiscus  Balloon да си здрава и щастлива , обградена от твоите любими хора, обичай и бъди обична.Пожелавам ти най- прекрасния празник днес! Kissing Heart

Стреличка Heart да е жив и здрав ТМ, да сте щастливи и заедно дъълги години! Стискам много палци, за ЯМР в петък, но всичко ще е наред и ще имате повод и тогава да празнуването. А за девойката - и това ще мине, ние сме за това да ги покрепяме, толкова ми е познато. След като мине адаптивния период, тогава пък ще си мислиш, че не всичко ти казва, че някои неща ги спестява, и защотото не си там и не можеш да я погледнеш в очите Heart
Сиси Heart Eyes дано по- бързо се адаптира Стефчо, душичка мамина Heart Eyes
Мими Heart завид, завид за последния работен ден преди почивката Hug
Ир Hug Hug Hug
Иринита Kissing Heart очкаваме те барната Hug
Курдов Heart Eyes много добре си ги направил трътките Joy Аз се каня да си правя пръжки от пилешки кожички , но не съм си купила още.
Вангоби Heart Eyes вземи си черен шоколад или си направи някакъв режимен десерт, Другарката имаше много интересни рецепти.
А къде се загуби Другарката,Джулс Heart Eyes много ли бачкаш?
Деси Heart Eyes а дано са учили студентите Hug
Емка, Тан и всички , всички прекрасен четвъртък пожелавам!!!!

Последна редакция: пт, 21 сеп 2018, 08:35 от Indji11

Общи условия

Активация на акаунт