Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо -43

  • 35 411
  • 740
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 3 833
Честит рожден ден Ничияяяя bouquet Heart Eyes

# 286
  • Стара Загора
  • Мнения: 627
Инджии прекрасни снимки а ти грееш.

# 287
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Инджи _ сияйна си!!! Прекрасни снимки.
Кажи, моля те, как правиш пражките от кожите, че имам несметни количества.

# 288
  • Мнения: 28 504
Включвам се само да кажа, че Инджи изглежда прекрасно, фиданка и половина.....местата са вълшебни и да попитам кой прави тези професионални снимки, поздравявам го, кадрирани са много добре и са със страхотно качество, това май не е от телефон? Thinking

# 289
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
И аз това забелязах - за снимките на Инджи. Освен тези с яденето, най-много ми допадна тази с кончето.

# 290
  • София
  • Мнения: 4 141
Аз харесах тази дето е клекнала до скалата, Инджи  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes прекрасна си момиче Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Курдов,  Hug трътките изглеждат много добре и се радвам, че не ги ям, че щях да дода у вас  Grinning
 Сиско, Heart Eyes Heart Eyes Hug
Танко,   Heart Eyes няма да го ям пусти ляб  Naughty Cry МЦ ме споходи и се кротнах.
Иринитко, Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes коги да се готвим за снимките? newsm78
Мимчо, Heart Eyes Hug Heart Eyes
Ядох, сега се чудя да опна ли морно тяло или да ходя за пилешки пържолки за довечера ooooh!. Останаха ми само прозорците в къщи, но ММ ме сънувал, че падам и не ми дава да ги мия  Joy аз не се дърпам много  Blush Blush Blush

# 291
  • Мнения: 2 844
Hug
Цитат
Инджи _ сияйна си!!! Прекрасни снимки.
Кажи, моля те, как правиш пражките от кожите, че имам несметни количества.
Цитат
Включвам се само да кажа, че Инджи изглежда прекрасно, фиданка и половина.....местата са вълшебни и да попитам кой прави тези професионални снимки, поздравявам го, кадрирани са много добре и са със страхотно качество, това май не е от телефон? Thinking

Благодаря много, изчервих се значи  Stuck Out Tongue Winking Eye Курдов,Мими,Тан Hug
Снимките са от телефон - или аз или Ицето снима Heart Eyes
Курдов Hug пръжките ги правя по следния начин
Скрит текст:
:Почистените кожички си ги наразявам по- дребно или по -едро, слагам ги в теджера и добавам малко вода.Слагам на котлона да заврят, отделя се мазнина от кожите, а самите кожи се пържат - отначало са бледо- жълти и постепенно преминават през по- тъманта гама.Аз ги обичма да са карамелени на цвят.Добавям си малко сол преди да ги извадя от мазнината, а нея използвам за готвене.
Благодаря,Вангобито Kissing Heart

# 292
  • Мнения: 28 504
Поздрави Инджи, уловила си природните пейзажи невероятно, дори ако разрешаваш ще си сваля един пейзаж за десктопа! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 293
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Добър деееннн,    Crazy

Ничия, да си жива и здрава! Много обичана, любов и щастие!  Hug  bouquet

Стреличке, да ти е жив и здрав ТМ! ЯМР да излезе всичко наред!  bouquet

Инджиии,   Heart Eyes прекрасни, прекрасни снимки, чаровницее с прекрасните трапчинки!
Изгубих са щот шушка е вкъщи и съответно с мен, няккъв вирус я нападна, кашля... ooooh!
Ся е с баба си, та да драсна два реда.  Flutter

Сис, аххх, как те разбирам.....Ще мине.... Hug  Hug

Целувки на всички,  Heart Eyes

# 294
  • Мнения: 2 844
Цитат
Поздрави Инджи, уловила си природните пейзажи невероятно, дори ако разрешаваш ще си сваля един пейзаж за десктопа! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Пейзаж разбира се че можеш да си свалиш , Мими Heart Eyes
Ой, принцеса Шушка болничка - по- бъроз да минава, Джулс Heart Eyes

# 295
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Инджи, стопли ми душата с тези книмки, а ти си толкова прекрасна, имаш много мило и приятно излъчване..Много красива жена си! И ми харесва как излъчвате сплотеност с тм, личи си, че сте си подкрепа Heart

Ничия, прекраснице, какво разкошно чедо имаш! И двете сте толкова красиви...Честит ти рожден ден! Ти най-големият подарък си го имаш - онова слънчице до теб! Желая ти здраве - и на теб, и на семейството ти Heart

Стреличке, жив и здрав да е съпругът ти! Изледванията ще са добре, вярвам Flowers Four Leaf Clover!
А девойката ще отлитне, просто трябва да разпери криле по-смело..

Сиско, минахме го това, ужасно е...Ще свикнете и двамата, но знам колко е трудно...Hug Прегръдки Hug

Долче, прекрасна русалка Heart

Джулей, да се оправя милото Шуши Kissing Heart

Значи, Мими, щом има Доместос, друго не ти трябва Joy

Скай, ами изяж му ги нътсовете на Тревор Joy Що не цъкнеш някоя плочка, да я драснеш така и да му звъннеш да дойде Bowtie

Иринитко, много си хубава, ще чакам да те видя сватбарка .

 Деси, как се справиха младежите днес? Взеха ли/ даде ли им изпита? GrinningHug


При мен нищо ново..Когато съм на работа, много лош режим захващам. Не ям за дълги периоди и после се прибера, наплющя се /режимно уж/, но много бързо пак огладнявам. Ламя!
Чакам едни пил.шишчета с чорицо и ще ги хапна със салата бейби спанак и аг. За вечеря - кисело мляко.



# 296
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Инджи,  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Красота! Любов! Сплотеност! Благодаря, че сподели миговете с нас!
Оу, Демоу, кви ги вършиш, кът ни тъ виждами Whistling
Мори, "оn the road again"  Stop Успех!
Ку питъти утде знам, от суратя Naughty hahaha

# 297
  • Мнения: 1 617
Инджииии, прекрасни сте и вие, и местата, на които сте били! Да имаш повече такива пътувания и да си все така сияеща с чаровните трапчинки!  Hug
Още мисля за трътките на Курдов...

# 298
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702

Още мисля за трътките на Курдов...
Ох, Емче и аззз! И за на Инджи пръжките Yum

Иринитко, нищо не правя..Скука при мене Kissing Heart

# 299
  • Мнения: 28 504

Още мисля за трътките на Курдов...
И аз, толкова да мразя трътки, че като си ги представя ми прилошава Sick......но Претенция много обича, трябва да й покажа снимките! Готова съм с бача, отлитам на инглиш, от там вкъщи да събиргам прането от простора недоизсъхналото, фърлям в куфарите и утре БЕЖ докато съм Още ЕЖ! ха ха! Joy Joy Joy
Молете се за хубаво време и да не ми дойде, защото там винаги съм така ...искам и аз като човек да се изкъпя в Бялото море с тюркоазения, джангъриен бански! Praynig Той ми е стар, да не поискате снимки, щото няма да кача! hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт