VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 1 /10.09.- 16.09.2018/

  • 121 577
  • 3 407
  •   1
Отговори
# 975
  • Мнения: 53
Мр. София малко ми гейтее Sad

# 976
  • Мнения: X
Хич не ми харесва мистър Сф, само в тяло.

От мъжете на външен вид ми допадат Петко и Наско.
От жените Розмарито.

Без багаж бих оставила Мира Добрева. 😁
Макар да ми е донякъде симпатична.

# 977
  • Мнения: 10 382
Има малка разлика между него и мистър Вселена.

# 978
  • Мнения: 53
От мъжете на визия най-много ми харесва Петко. От жените Яна и Луз-Мари.

Лора Караджова е видомо старяла. Преди беше сладурканка.

# 979
  • Мнения: 10 382
Петко ми харесва цялостно. Иначе кандидат гинеколога също е хубаво момче, но ми е много инфантилно-ръбат като поведение.

# 980
  • Испания
  • Мнения: 37 503
От жените Яна и Луз-Мари.


Луз-Мари?

При тази липса на медицински персонал у нас току-виж мякащото недоразумение станало лекар. Пу-пу, да не дава Господ!

# 981
  • Някъде в Матрицата
  • Мнения: 1 242
Да обобщя. И тази година не мога да си откроя фаворит. Затова ще спомена кого не виждам (и не искам) като победител. Ами Норчето. 😂😂😂
Засега оставам с аутфита от миналия сезон. Като дойдат маските (Рейна, Смайлис 😘😘) ще я добавя. 😉
Благодаря за грижеността. 😂😂😂

# 982
  • Мнения: 1 595
Мр. София малко ми гейтее Sad
Мхм...малко.

# 983
  • Мнения: 1 297
Гинеколозите са поначало отглеждани простаци и циници. Момчето ми звучи по-скоро скромно с варненския акцент. Роз Мари ми е фаворитка.

# 984
  • Мнения: 1 595
Не бих желал дори и щерка на султана, на устните ми щом гори целувката на...Гала:
Скрит текст:
Скрит текст:

# 985
  • Мнения: 53
Joy  опс, Роз-Мари Grinning

Много ми се иска Петко да не бъде абстрактна фигура,а да разкрият повече от него и характера му.
Обикновенно брадъра заклинчва в някаква си поставена линия и другите участници са на заден план,което ми е тъпо. Не дават възможност на зрителя да прецени кой участник иска да наблюдава,а те си избират какво да налагат. Пред Нора и Вальо, предпочитам Петко и Яна.

# 986
  • Мнения: 6 471

Съжалявам,не знам как да го направя като скрит текст Ill

# 987
  • Мнения: 1 557
Планетата е сбъркала тя..

# 988
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Имам няколко приятели от Варна и никой от тях не говори като кандидат гинеколога. От къде го вади този акцент, чудя се.

# 989
  • Мнения: 1 297
Имам няколко приятели от Варна и никой от тях не говори като кандидат гинеколога. От къде го вади този акцент, чудя се.
сички варналии говорят така. Твоите са изключение.

Общи условия

Активация на акаунт