VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 1 /10.09.- 16.09.2018/

  • 121 383
  • 3 407
  •   1
Отговори
# 990
  • София
  • Мнения: 38 475
Мисля че Нора и Кулагин няма да могат да са номинирани.
От мъжете само Стефан и Петко стават.

# 991
  • Мнения: 58
Преди да догледам шоОто и да ви изчета, искам да ви кажа... ИСКАМ КРАКА! (и аз като Норчиту)

# 992
# 993
  • София
  • Мнения: 5 712
Имам няколко приятели от Варна и никой от тях не говори като кандидат гинеколога. От къде го вади този акцент, чудя се.
Аз също. Май е минал покрай Варна... освен, че е див простак, най-вероятно е и див селянин... Няма да е лошо точно него да оставят без багажа му... ще ми хареса... Wink

# 994
  • Мнения: 2 182
Някой знае ли имената на въпросната Розмари, не намирам никакво инфо за нея в интернет, както и за моделската и кариера (ако изобщо има такава). Според мен тя, Ричиту и Диона са вкарани в последния момент, поради отказа на някой друг.
Какво стана с жокера от 12-те кралици?
Скрит текст:
В мълчаливото присъствие на 12 световноизвестни кралици, представени със свои прочути портрети, сред които Елизабет I, Клеопатра и Мария-Антоанета, водещите на предаването Ники Кънчев и Алекс Сърчаджиева подсказаха къде са скрити улики за новите VIP Съквартиранти. "Истината е, че и аз не знам кои са участниците", сподели Ники.

Подобно на Мария-Антоанета, в Къщата ще има дама, която е осъждана от народа за фриволно поведение. - Нора? Ще има и участник, който преживява връзки с някои от най-популярните жени в България. (Константин Т. ..ама едва ли.. Благо си мисля аз, отказал се е.) Елизабет I се озовава в плен на Тауър преди своята коронация, а бъдещ участник във VIP Brother 2018 пребивава известно време в български затвор.(Ванко 1) Докато кралица Евгения Де Монтихо се бори за мястото на жените в обществото, то бъдещ участник се бори за правата на цял народ... в кино роля.(Плачков) Подобно на любимката на султана Роксолана, във VIP Brother: Женско царство ще видим човек, който детронира десетки съперници, за да се превърне в любимец на кралицата на българската поп музика. (Наско)

Бъдещ участник и австрийската императрица Сиси имат една обща черта – и двамата поставят в култ тялото, неговото поддържане и добрата форма. (Ричиту?! Ама хич не ми се верва, честно..Според мен е бил някой друг фитнес маниак, отказал се в последния момент) Подобно на силния пакт между кралица Изaбела I Кастилска и краля на Испания, бъдещият участник във VIP Brother 2018 обединява сили със своята кралица в съвместен творчески проект.(Стефан Галкин) Любовта към руската култура и страстта към лукса препращат от Екатерина II Велика към един от участниците, който обича да бъде в центъра на хайлайф обкръжението. (Кулагин) А подобно на императрица Суико, която припознава свещеното в нова светлина, бъдещата участничка проповядва философията за единение на духа, тялото и ума в своите книги. (Това кой е трябвало да бъде? Имаше инфо, че книгите на авторката били любимо плажно четиво на дамите.)

Разгледах сайта на ВИП-а, ето малко интересни отговори от анкетите на участващите.
Скрит текст:
Ванко 1
Опиши себе си с няколко думи: Емоционален, интелигентен, добър човек
Трите неща, без които не можеш да живееш в Къщата: Златният ми ролекс
Най-добрите думи, които са казвали за теб: Че съм легенда в моя стил

Нора
Образование:  Средно ( в процес на завършване на висше )
Професия: Частен бизнес
Най-добрите думи, които са казвали за теб: Че съм едно изключително добро и умно същество
Трите неща, без които не можеш да живееш в Къщата: Телевизор, кола

Как ще живее в къщата без кола, направо не знам.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Лорчето
Вредни навици: нямам

Нимааа..?  Joy

Кулагин
Опиши себе си с няколко думи: Аз съм дете индиго с ултравиолетова аура, превърнало се в повелител на красотата. Допускам, че съм най-доброто нещо случвало се на човечеството през последните 100 години.
 hahaha hahaha hahaha

Ричиту

Професия: Фитнес инструктор (треньорът на звездите)
Това в скобите си го е добавил той. Хахаха..

Ева
С какво се гордееш: Гордост имах, когато бях млада. Сега не се гордея с нищо!

Наско
Семейно положение: Кот` доди
Трите неща, без които не можеш да живееш в Къщата: Храна, вода, таратор

# 995
  • Мнения: 11 730
Розмари Тишер се казва Simple Smile

# 996
  • Мнения: 10 602
На Плачков бебето кога трябва да се роди?

# 997
  • Мнения: 15 309
На Плачков бебето кога трябва да се роди?

До десет дни. Поне той така обяви.

# 998
  • София
  • Мнения: 22 937
До 10 дена, доколкото разбрах...
 
Ох, спуках се от смях с отговорите от анкетите. Grinning
Значи не се обиждайте, ама не малко хора от Варна говорят така.
В анкетата гласувах за Мира. Grinning

# 999
  • Мнения: 3 922
И Нора е от Варна. И тя е говори на диалект.

# 1 000
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 248
Мисля че Нора и Кулагин няма да могат да са номинирани.
От мъжете само Стефан и Петко стават.
Не харесвам мъже като бай Петко. Прекалено алфа е. Сложил е Яна на каишка и я развява като панаирджийска маймунка. Тя вече няма самоличност- тя е Яна на Петко, а не Яна, която танцува и печели конкурси.
Стефан е готин и забавен, но имам чувството, че ще се изпокрива в ъглите на къщата.

# 1 001
  • Мнения: 1 583
Какви са тия ВИП-ове никому неизвестни - Диона, Ричи, Роз...?

# 1 002
  • София
  • Мнения: 8 106
Мисля че Нора и Кулагин няма да могат да са номинирани.
От мъжете само Стефан и Петко стават.
Не харесвам мъже като бай Петко. Прекалено алфа е. Сложил е Яна на каишка и я развява като панаирджийска маймунка. Тя вече няма самоличност- тя е Яна на Петко, а не Яна, която танцува и печели конкурси.
Стефан е готин и забавен, но имам чувството, че ще се изпокрива в ъглите на къщата.

И не пропуска във всяко интервю да спомене, че я харесал, след като ѝ видял малкото дупе, и си казал, тази ще е моя.

# 1 003
  • Мнения: X
Тоя добре я е дресирал. Яна е пълно мекотело, смачкал я е отвсякъде и е унищожил индивидуалността й. Но тя си е виновна за това...
Понякога, когато човек се продаде, се случва така...
Така ли изглежда отстрани?
Яна Акимова е от финансово състоятелна фамилия с традиции.
(баща-банкер и дядо, който е бил дълги години началник РУП и после кмет)
Фамилията са в хотелиерския бизнес, и не само.
Те ще "спечелят". Няма лошо, шоу е.

# 1 004
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 248
Мисля че Нора и Кулагин няма да могат да са номинирани.
От мъжете само Стефан и Петко стават.
Не харесвам мъже като бай Петко. Прекалено алфа е. Сложил е Яна на каишка и я развява като панаирджийска маймунка. Тя вече няма самоличност- тя е Яна на Петко, а не Яна, която танцува и печели конкурси.
Стефан е готин и забавен, но имам чувството, че ще се изпокрива в ъглите на къщата.

И не пропуска във всяко интервю да спомене, че я харесал, след като ѝ видял малкото дупе, и си казал, тази ще е моя.
Да, много интелигентно изказване от срана на един баща към майката на децата му. Самочувствие до небето. Беше ми много жал за Орлин, но добре, че се отърва навреме.

Общи условия

Активация на акаунт