VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 1 /10.09.- 16.09.2018/

  • 121 343
  • 3 407
  •   1
Отговори
# 1 200
  • Мнения: 53
Захажаева за Кулагин Joy
Скрит текст:


Искам ги тези двамата в открит, словесен дуел. Може и Албенчето да се включи по някое време. Ще е епична битка Joy

Аааа и аз Joy Даже могат да си говорят и на руски,ако диалога не стане за слушане!

# 1 201
  • Мнения: 15 459
На мен ми се иска да оставят без багаж Ева, а къпането със студена вода да го оставят за Лора. Някак си ми се ще да видя Ева как би реагирала на подобно предизвикателство. Обаче, като гледах промото за довечера, да не се окаже, че президентката е останала без багаж хахахаха

# 1 202
  • у дома...
  • Мнения: 3 078
Проблема на Насето не е варненския диалект. Имам доста познати варненци, обикновени хора (не ВиАйПи), които си говорят съвсем нормално. Проблемът му е в междуушното пространство. Специална връзка с жените, особено известните? Ми да прихване малко нещо от тях.

# 1 203
  • Мнения: 18 879
Грешка ще е това с 33 сигурно, прилича на 20 годишно. Anguished

Работехме на едно място преди няколко години. На 33 е. Много приятно и умно момиче.

Ама че несправедливост!!

Трябва да е някоя от митичните 30-40-годишни, на които винаги им искат лична карта, за да повярват, че са пълнолетни. В бг-мамата е пълно с тях, ама друго си е по телевизора да видиш някоя такава.

# 1 204
  • Мнения: 3 677
Митът е разбит значи, те съществуват!! ...Ми не е честно.

# 1 205
  • Варна
  • Мнения: 26
Това красиво девойче спрягат за половинка на Наско Цък

До колкото ми е известно е бивша негова половинка Simple Smile

Да, бивша е! Живее му се още на момчето.. Trollface
Неговата визитка ми хареса най-много, както и да Петко и Яна. С най-малко претенции и мания за величие!
Аз помислих, че все още са заедно.
Ама явно това не е Насето, а някой друг. Качена преди ден. О, то се вижда на следващата снимка, че е друг.


Мдамм.. Съвсем друг е. Иначе тя е голяма красавица, но в много интервюта Наско е казвал, че е необвързан, а е бил с нея.. Може би това се е оказало проблем.
Относно говора му мога да кажа, че познавам доста варненци, които говорят така.. Но от дуга страна никога не съм имала за срамно човек да пази диалекта от родното си място... И най-абсурдното е, че в София са останали 50 софиянеца, но иначе ако не говориш като по новините вече си селянин...

# 1 206
  • Мнения: 50
Сетих се да питам Ванко 1 има ли някакви актуални песни? С какво се издържа, нали му бяха конфискували хотела. newsm78
Издържа го любовницата му, а песни няма. Последно беше нещо като мениджър на Н. Лозанова, но тя избяга при Иван и Андрей.

# 1 207
  • Sofia
  • Мнения: 4 005
Розмари изглежда интелигентно момиче, а Нора нещо се спече снощи като трябваше да избира кой да е без багаж.

# 1 208
  • София
  • Мнения: 7 886
Абсурдно ми звучи човек да говори на диалект и да подържа теза, че видиш е бил от къде си, и там се говори така.
Говори се, ама за там.
Значи, всеки трябва да се постарае да говори правилно, след като има претенции, ако ще от Сусурлево да е..

# 1 209
  • Мнения: 58
Розмари изглежда интелигентно момиче, а Нора нещо се спече снощи като трябваше да избира кой да е без багаж.

Най-разумно би било без багаж да остане Яна, защото тя може да облича дрехите на Петко. Кофти е иначе, да обличаш дрехите на непознати хора, понеже твоите са ги взели.

# 1 210
  • Мнения: 50
Каквото и да става, сано да не им спират алкохола, че ще стане много скучно.

# 1 211
  • Варна
  • Мнения: 26
Абсурдно ми звучи човек да говори на диалект и да подържа теза, че видиш е бил от къде си, и там се говори така.
Говори се, ама за там.
Значи, всеки трябва да се постарае да говори правилно, след като има претенции, ако ще от Сусурлево да е..


Извинявай, не знаех, че момчето подържа такава теза... Не съм чула дори, че е говорил по темата или че има някакви претенции.. : )

# 1 212
  • Мнения: 2 990
Мен не ме дразни мекия говор на Наско, а това как влачи едвам едвам като надрусан. За да влачиш така, не е нужно да говориш меко, че и такива съм чувала. Ужасно е

# 1 213
  • София
  • Мнения: 7 886
Накаца родата, като всяка година.
Да видим довечера, кой ще остане без топла вода. Драма голяма Simple Smile

# 1 214
  • София
  • Мнения: 12 366
Аз лично мога да се къпя със студена вода, но да нося чужди гащи абсурд. Sick

Общи условия

Активация на акаунт