VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 1 /10.09.- 16.09.2018/

  • 121 427
  • 3 407
  •   1
Отговори
# 1 185
  • Мнения: 53
Доста малдее Роз-Мари, определено се изненадах Simple Smile

# 1 186
  • Мнения: X
Розмари била на 33 години. Flushed
А Кулагин на 32 FlushedFlushed
Мислех, че са доста по-млади.
Кулагин даже и 35 (че и нагоре) бих му дала... Както е окръглил фейса... много ми вуйнее...

# 1 187
  • Мнения: 11 736
Името на Розмари се изписва слято. Не са две имена, поне от това, което виждам в интернет. Розмари Тишер.
Мислех я за 20-ет годишна.

# 1 188
  • Мнения: 15 531
Нора:
- Липсва ми багажа
Калитко:
- Липсва ти багаж, ама умствен

Joy

Между другото, Калитко с како точно е известен? Нали е някакъв фризьор или гримьор? Кое точно му е дало това самочувствие, че е истински ВиАйПи??? Той реално си е обслужващ персонал. Фризьор, маникюрист, сервитьор - все тая. Не виждам кое му е ВИПското, че се превъзнася толкова, а пък и чак до ВБ стигна. Или съм пропуснала нещо звездно в историята на живота му??? Не, че и Петко е известен с нещо де. Ама поне жена му е. Като се замисля, участниците все са певци/певици, танцьорки, водещи, плеймейтки, модели, актьори. Все известни с нещо. А него не виждам кое точно го прави толкова специален  Rolling Eyes

п.п. Забравих да обсъдя Ванко 1 - не ми е симпатичен. Едно време им слушах песните с Мишо Шамара, но до там. Мисля, че още си живее във времето, когато се изявяваше, като мутра и при евентуален сблъсък с някой ще се държи точно по този начин

# 1 189
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Насето "куот такоа" ми е много интересно как е влезнал да учи медицина. Или критериите за прием не са това, което бяха преди години, или е много, много добър артист! От Къщата този сезон любици са ми Насето и Ричето. Просто са..., не мога да намеря подходящата дума за тях.
Снощи на президенската клетва повечето ВИП-ове гледаха много отегчено, като платена публика ми изглеждаха. То всъщност повечето май са си точно такива.

# 1 190
  • Мнения: X
Захажаева за Кулагин Joy
Скрит текст:

# 1 191
  • София
  • Мнения: 7 886
Нора:
- Липсва ми багажа
Калитко:
- Липсва ти багаж, ама умствен

Joy

Между другото, Калитко с како точно е известен? сблъсък с някой ще се държи точно по този начин
С какото с туй Simple Smile))
Аз определено след първата вечер съм за него, ще видим после.

# 1 192
  • Мнения: 3 677
😂😂😂 вуйнее
Набухал се е с филъри и той  май.

# 1 193
  • София
  • Мнения: 493
Абе как РозмариН ще е на 33, мисля, че снощи във визитката каза, че е на 24.

# 1 194
  • Мнения: 3 677
Грешка ще е това с 33 сигурно, прилича на 20 годишно. Anguished

# 1 195
  • Мнения: 15 531
Захажаева за Кулагин Joy
Скрит текст:


Искам ги тези двамата в открит, словесен дуел. Може и Албенчето да се включи по някое време. Ще е епична битка Joy

# 1 196
  • Мнения: 2 357
Грешка ще е това с 33 сигурно, прилича на 20 годишно. Anguished

Работехме на едно място преди няколко години. На 33 е. Много приятно и умно момиче.

# 1 197
  • Сф
  • Мнения: 10 660
А, добър ден !.Снощи пропуснах.Днес набързо прегледах туй онуй.
Това, което забелязах.
Божана не пусна чашата.Кулагин тръгва много остро, да видим.Мен ме кефи!
РебълТа ма изкефи по простотия!Сега си пуснах Наско( само за него говорите).
Говора ме дразни много.Ванко звучи по ок от" докторчето."
С претенции, а изречение не може да върже.Не е само до диалект.
Да си говори така в махалата, ама в нац.ефир да мьекаш безобразно, само показва колко си прост.
Може би просто се е записал да учи. ..много ми е повърхностен.
Ева мисля, не е много в ред.Сигурно ще се изгаврят с нея.
Ваня - имам наблюдения.Нормална и добра жена е.Сина и е лекар и е готин и той.Не е самотница или куку както някой писа назад.Не знам защо е влезла, много простотия там са насъбрали.Не знам , не мисля че ще издържи.Тя е фин човек.
Розмари е свежа.


# 1 198
  • Мнения: 3 677
Грешка ще е това с 33 сигурно, прилича на 20 годишно. Anguished

Работехме на едно място преди няколко години. На 33 е. Много приятно и умно момиче.

Ама че несправедливост!!

# 1 199
  • Мнения: 855
Имам няколко приятели от Варна и никой от тях не говори като кандидат гинеколога. От къде го вади този акцент, чудя се.
Аз също. Май е минал покрай Варна... освен, че е див простак, най-вероятно е и див селянин... Няма да е лошо точно него да оставят без багажа му... ще ми хареса... Wink
Абе то и аз не съм баш от Варна, но такъв див акцент за първи път срещам.

Иначе всичките участници са потрес.

Общи условия

Активация на акаунт