VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 1 /10.09.- 16.09.2018/

  • 121 446
  • 3 407
  •   1
Отговори
# 1 065
  • Мнения: 13 082
А модерно ли е? 😁 Преди 12-3 години беше страшен хит това 33, сега нямам идея как е.

Да кажа, че по някакви необясними причини се кефя на Божана. Още от МШ. Някак си ми е цветна и интересна. И по спомен от МШ готви със сърце. Дано не ме разочарова.

# 1 066
  • София
  • Мнения: 7 886
О, Кичето беше блед сън, ами Петя Simple Smile

# 1 067
  • Мнения: 1 454
Записвам се и се връщам да чета, че не успях да гледам всичко снощи.

# 1 068
  • София
  • Мнения: 7 886
До тук по мои спомени, не се изложиха само Йорданка Христова и Марги Хранова. Всичко останало беше резил.

# 1 069
  • Мнения: 20 162
За Ваня и Ева- каквото е имало, е толкова вехто и безинтересно, и със сигурност сто пъти пресолено от ББ...ББ защо се закачи за старите естрадни изпълнители....никак не са ми интересни, изключвам Кичето с култовите си фрази Joy, но тя се оказа перла в короната на ББ- естествена и уникална Simple Smile И много забавна
Е такова ми се гледа, като Кичето. Ма тия двете няма да са такива.
Точно.
Две соц баби ще гледаме, скука...

# 1 070
  • Мнения: 24 329
О, Данчето Христова и тя се поизложи......Ама хонорари трябват, с една пенсийка не се живее

# 1 071
  • Мнения: 68 644
О, Кичето беше блед сън, ами Петя Simple Smile

Блед ти е шлифера .... всичко друго беше Кичето, но не и бледа ...

Ева ми е неприятна. Отделно не я помня - явно съм твърде млада и съм засякла само Тоника СВ...предната епоха не я помня. Та Ева я свързвам с мрънкането по студията, знаете за какво говоря..отделно си й личи, че е зико и властна, гадна персона...само като свие джуките иии...

# 1 072
  • Мнения: 20 162
И за мен Данчето се поизложи, Кичето беше образ. Но пък тези двете сега...не знам, соц разправии не ми се гледат.
Ваня Костова ще си излезе още по обидена и огОрчена, от колкото влезе. Дано греша де.

# 1 073
  • у дома...
  • Мнения: 3 079
Насето "куот такоа" ми е много интересно как е влезнал да учи медицина. Или критериите за прием не са това, което бяха преди години, или е много, много добър артист! От Къщата този сезон любици са ми Насето и Ричето. Просто са..., не мога да намеря подходящата дума за тях.
Снощи на президенската клетва повечето ВИП-ове гледаха много отегчено, като платена публика ми изглеждаха. То всъщност повечето май са си точно такива.

# 1 074
  • София
  • Мнения: 7 886
Да де, Насето и РичЕто, Пацо 2 в 1.

# 1 075
  • Мнения: 1 945
Сега гледам предаването, Ники Кънчев казва за Мира, че била символ на естествената красота 😂😂😂 да с естествен ботокс е.

Ще поспоря тук. За всяка (99%) жена е важно да изглежда добре . Но понякога природата не е имала , не е дала или си е взела вече и прочие. За това всеки уважаващ себе си човек , трябва да се стреми да "изправи" този проблем. Нали сме длъжни да се развиваме и да премахваме това ,което считаме за недостатък в себе си , независимо дали е поведенчески или чисто визуален. Аз лично приветствам с две ръце "ъпгрейдите" стига да са с вкус . И тук вече решаваща роля играе интелекта, вкуса и вътрешния мир  - каква визия ти ще си направиш - дали приятна за окото и естествена или тип надуваема кукла и пошла (като Норчето). За това красотата на Мира за мен е естествена , като влагам в думата смисъл на умерена , без излишна показност и ексцентричност

# 1 076
  • Мнения: 13 082
Наско уе чуек според мен се прави на 6 без 10, за да е по-интересен. Очаквам да му се задават безброй въпроси за връзката му с Корайма, той пък ще отговаря загадъчно.

Кичето беше един от най-интересните образи за мен. Ритонците тогава загубиха моите симпатии. Шат ъп, окей?!

# 1 077
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Насето "куот такоа" ми е много интересно как е влезнал да учи медицина. Или критериите за прием не са това, което бяха преди години, или е много, много добър артист! От Къщата този сезон любици са ми Насето и Ричето. Просто са..., не мога да намеря подходящата дума за тях.
Снощи на президенската клетва повечето ВИП-ове гледаха много отегчено, като платена публика ми изглеждаха. То всъщност повечето май са си точно такива.
Познавате ли се? А и с добра диплома и подготовка по биология и химия какъв е проблема да влезе медицина?

# 1 078
  • Мнения: 424
Амии... То какво и да се радват на клетвата ? Пародия и клоун за президент... Малко изкуствено стана... Лично си мисля, че по-добре щеше да е след ден два сами съквартирантите да си направят избори и да определят лидерка.

# 1 079
  • Мнения: 68 644
Проблемът е, че на такъв доктор не бих отишла...

Общи условия

Активация на акаунт