VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 1 /10.09.- 16.09.2018/

  • 121 397
  • 3 407
  •   1
Отговори
# 1 230
  • Мнения: 3 677
Може, ако се абонираш, или поне снощи на мен нищо не ми даде да видя, докато не дадох аз 5 евро, че не можах да ги изтрая. От 10год не бях гледала Бг Tv, сега се сдобих с 20 -30 канала и станах разногледа.
А за какво се абонираш ? Лайф излъчване има ли ?

За телевизионни канали уж, сега го пуснах, по нова дават "господари на ефира" ,ако и в България това дават, значи всичко е наред, ако не, значи не знам за какво съм се абонирала.
Снощи гледах обаче на живо ББ едва след като се абонирах.  😀
Мин. година нищо не платих, гледах без проблем онлайн, сега не знам защо нищо не тръгна снощи.

# 1 231
  • Мнения: 53
Хъм странно, аз вчера гледах онлайн през телефона,че тока спря и не са ми искали нито регистрация,нито абонамент,нито такси... Да, пуснах, Господарите дават...

# 1 232
  • Мнения: 4 936
Плачков много станно си прави устата когато говори - както Марияна се 'цупи' като говори - чак си направих труда да гледам малко от филам, в който играе Левски - определено го няма това присвиване на горната джука...

# 1 233
  • Мнения: 50
Диона правеше приличен рап, когато не беше известна, сега набляга повече на визия, отколкото на текстовете си( невероятната рима от най-новото и парче “Кинг-Конг/пинг-понг). Прекарва доста време по чалготеките, не крие, че харесва този жанр и май се опитва да влезе в Пайнера. Във визитката го раздаваше много нахакана, но в къщата според мен ще остане незабелязана.

# 1 234
  • Мнения: X
Скрит текст:
Плачков много станно си прави устата когато говори - както Марияна се 'цупи' като говори - чак си направих труда да гледам малко от филам, в който играе Левски - определено го няма това присвиване на горната джука...
И на мен ми направи впечатление... прилича на беззъба бабичка... помислих, че става въпрос за стоматологичен проблем...

# 1 235
  • Мнения: 1 932
Да запиша и аз кои ми харесват и кои не на база визитка (любопитно ми е колко ще се измени класацията ми в края на предаването) А при вас забелязвате ли такива силни изменения или който сте си харесали отначало и държите за него до край ??
Константин - що годе интелигентен , но инфантилен включително и визуално. неприятен ми е
Ваня - не и отива да се държи като махленка и да топи врагинята си. Ако е истинска , е редно да каже с какво е обидена а не да подмята само празни приказки и да се държи като ученичка.безразлична ми е
Ева - сурова жена ми изглежда, но четейки за борбата и за живота на Гого ми се издигна много в очите.нямам мнение
Нора - поредното заслепено девойче , бъркащо лайковете с любовта на народа. Взето за сеир.  Но това и е работата в края на краищата , да въплащава разни фантазии. безразлична ми е
Божана - натурална жизнена простачка. харесвам я
Стефан -харесва ми отношението му към жена му . харесвам го
Мира - добродушна ефирна , ще я смятат за луда за това че е добра и затворена. харесвам я
Кулагейчето - отврат. събрал най лошото от двата пола
Веселин - нормален вероятно скучен. положително
Ванко1 - селски бек
Розмари - инфантилна, скрито високомерна. пас
Лора- пас
Ричард - мис или мистър е бил така и не разбрах
Дидона - Нора с тъмна коса
Наско - не зная в коя част на Варна говорят така , звучи ми като онзи Пацо ,не помня от къде беше. Неприятен
Семейството - харесват ми . Мъжът е мъжкар , дори брадата му ходи. Мацката не ми прилича на изнурена отрудена и мачкана жена



# 1 236
  • Мнения: 4 936
Абсолютно имам чувството, че слушам Пацо - освен мекото говорене и елементарни изрази...
Тази Корайма глуха ли е била като .....

# 1 237
  • Сф
  • Мнения: 10 659
За мен по-важно е какво ще каже...а не как-дали провлачено, дали бързо...дали със заекване.
Аз съм с бързоречие. Не ми е пречило да се развивам в живота и в работата си...
Е, какво ще каже-
"умнотии! "
Тете , да не си падаш по него таз серия???

# 1 238
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Боже, Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже!

# 1 239
  • Мнения: 8 520
Почти като в действителността, избраха  най-тъпото да управлява
Тая Нора не може дори да повтори правилно думите на ББ😂

# 1 240
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Коментарите в "На кафе" от днес:



# 1 241
  • Мнения: 11 566
Почти като в действителността, избраха  най-тъпото да управлява
Тая Нора не може дори да повтори правилно думите на ББ😂
Не да ги повтори правилно, тя дори не ги запомни.
Иначе виждам някакъв чар в нея, не мога да си го обясня- премерени движения, походка, излъчване. Докато не си отвори устата. Но дори и в глупостта си ми е чаровна. Срам!

# 1 242
  • София
  • Мнения: 5 712
Захажаева за Кулагин Joy
Скрит текст:
Пред Кали, бих предпочела за коментатор Захажаева... Патрашкова пред нея немее, а сега ще се изживява като последна инстанция... както винаги...
Онази поне е оригинална и хич не се съобразява със сценария на Тупарев &, а Патраш е послушна и го следва стриктно. Wink

# 1 243
  • София
  • Мнения: 20 062
Боже, Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже!

Скрит текст:
Ама защо така скромно? Тя е и ребелТ. Благодаря за грижеността.  bowuu

# 1 244
  • Мнения: 2 280
В каква връзка споменавате Корайма?

Общи условия

Активация на акаунт