VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 1 /10.09.- 16.09.2018/

  • 121 408
  • 3 407
  •   1
Отговори
# 1 215
  • Мнения: 58
Накаца родата, като всяка година.
Да видим довечера, кой ще остане без топла вода. Драма голяма Simple Smile

Ти на кого си избра да бъдеш братовчедка? Grinning Grinning Grinning Пу за мен Ева от Тоника, че и тя, като Мичка, обича да си пийва. Леля ми е. Grinning

# 1 216
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Проблема на Насето не е варненския диалект. Имам доста познати варненци, обикновени хора (не ВиАйПи), които си говорят съвсем нормално. Проблемът му е в междуушното пространство. Специална връзка с жените, особено известните? Ми да прихване малко нещо от тях.
Ще му се да има такава специална връзка Simple Smile Коя от тях ще се хване с него, излагация... Simple Smile
И аз казвам, че варненци си говорят нормално. Е, има тук там особености на изразяване, характерни за региона, но не е нищо особено. А този е див селянин. Питам аз - с какво точно той е ВИП?

# 1 217
  • Мнения: 68 642
За мен по-важно е какво ще каже...а не как-дали провлачено, дали бързо...дали със заекване.
Аз съм с бързоречие. Не ми е пречило да се развивам в живота и в работата си...

# 1 218
  • София
  • Мнения: 7 886
Накаца родата, като всяка година.
Да видим довечера, кой ще остане без топла вода. Драма голяма Simple Smile

Ти на кого си избра да бъдеш братовчедка? Grinning Grinning Grinning Пу за мен Ева от Тоника, че и тя, като Мичка, обича да си пийва. Леля ми е. Grinning
Златинке, пак си с нова регистрация.
Спри се малко, поне не се издавай.

# 1 219
  • Мнения: 58
Накаца родата, като всяка година.
Да видим довечера, кой ще остане без топла вода. Драма голяма Simple Smile

Ти на кого си избра да бъдеш братовчедка? Grinning Grinning Grinning Пу за мен Ева от Тоника, че и тя, като Мичка, обича да си пийва. Леля ми е. Grinning
Златинке, пак си с нова регистрация.
Спри се малко, поне не се издавай.

Ма, мило, аз не се крия?! TF!

# 1 220
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Аз съм с бързоречие. Не ми е пречило да се развивам в живота и в работата си...

Да бе, да! Не ти било пречело! А като в бързината ми прати
Скрит текст:
и после съжаляваше, и плака, и се тръшка... М?

Добре беше, че дойде
Скрит текст:
, та ти го "проводих" твоя малко ПУтребяван.

# 1 221
  • Мнения: 1 673
Аз не мога да гледам... 😒 Дано се смили някой да пуска линкове за гледане в чужбина. Липсвате ми много!
ПС Коя е тази Диона??

# 1 222
  • Мнения: 383
Nova Play ми отваря визитките,но не и епизодите.Отваря ми и "На Кафе примерно,но епизодите-тц...
Как да го оправя.
По темата-Диона ми е най-неприятна (от визитките)
Искам мисия -Нора яде макарони с майонеза 1 седмица Grinning
A Мистър Мис София е потрес-въй,въй ако това е идеалът за мъж....

# 1 223
  • Мнения: 3 677
Може, ако се абонираш, или поне снощи на мен нищо не ми даде да видя, докато не дадох аз 5 евро, че не можах да ги изтрая. От 10год не бях гледала Бг Tv, сега се сдобих с 20 -30 канала и станах разногледа.

# 1 224
  • Мнения: 15 524
За мен по-важно е какво ще каже...а не как-дали провлачено, дали бързо...дали със заекване.

Точно така. В предния сезон видяхме бързо говорещите Мегз и Мария колко умствен багаж имаха. Дрънкаха простотия след простотия, без диалект и провлачване. Тризначките едно време също бяха от бързо говорещите.....

# 1 225
  • Мнения: 53
Може, ако се абонираш, или поне снощи на мен нищо не ми даде да видя, докато не дадох аз 5 евро, че не можах да ги изтрая. От 10год не бях гледала Бг Tv, сега се сдобих с 20 -30 канала и станах разногледа.
А за какво се абонираш ? Лайф излъчване има ли ?

# 1 226
  • DE
  • Мнения: 9 068
Не разбирам, защо да не може да се гледа от чужбина онлайн. С приличен нет не сме имали проблем тук
http://www.bg-gledai.me/online-nova-tv

# 1 227
  • Мнения: 11 566
Аз не мога да гледам... 😒 Дано се смили някой да пуска линкове за гледане в чужбина. Липсвате ми много!
ПС Коя е тази Диона??
Не я бях чувала и аз. Копвам от нета.

Диона смята, че е българския вариант на Еминем. „Не сте ли чували за мен. Определят ме като първата и най-добрата рап изпълнителка в България“

Твърди, че е получавала немислими предложения от фенове, предложения за пари, да я мажат с мед, шоколад, ягоди и тиквени семки. Има над 200 000 последователи в социалните мрежи. „Най-гледаното ми видео в нета има над половин милион гледания плюс това си позволявам да пея пред 7000 човека без да се притеснявам от това. Хората ми се радват и мислят, че съм Богиня. С моята визия можех да стана и модел, но с една снимка как ще разберат колко добре мога да рапирам. Обичам да изглеждам добре и изглеждам добре“.

Твърди, че не харесва „тъпи жени“. „Много мразя да ми се надуват и много обичам да ги пукам. Мога да надговоря всеки и то в рими, така че да не ме ядосват“.

# 1 228
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Диона ходи при една от фризьорките ми.

# 1 229

Общи условия

Активация на акаунт