VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 1 /10.09.- 16.09.2018/

  • 121 493
  • 3 407
  •   1
Отговори
# 1 350
  • Мнения: 14 079
Брадърът пак се прави на ударен.
Тето, нИ ти знам кИнефа, да се не заклещиш в него, шъ изпуснеш брадъра.

# 1 351
  • Мнения: 68 646
Пижамката ме кефи...на кулагина.

# 1 352
  • Мнения: 4 690
Шаръп, окей...наследничка на Кичка виждам, че и рибарската мрежа за сьоНга е подобна.😊

# 1 353
  • Бургас
  • Мнения: 16 114
Уфффф,ква е тая дет коментира ББ.
Ужасен глас е!

# 1 354
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Кулагин е много отворен, ама нещо Стефчо му се опъна. Май може да се прави на остроумен само на разни тъпи парчета, като Норчето. Ама с някой по-начетен ще види зор

Стефчо - начетен? Аха. Начел се е с руска класическа и полска класическа литература.

# 1 355
  • София
  • Мнения: 22 947
Шаръп, окей...наследничка на Кичка виждам, че и рибарската мрежа за сьоНга е подобна.😊

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 1 356
  • Мнения: 4 821
Кулагин е много отворен, ама нещо Стефчо му се опъна. Май може да се прави на остроумен само на разни тъпи парчета, като Норчето. Ама с някой по-начетен ще види зор
Стефчо на Гала начетен? Сигурно се шегуваш. Явно никога не си го гледала в тъпото й предаване. Рядко просто парче.

# 1 357
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Представям си как смърди в тия помещения..общи  Rolling Eyes
Норка с тая кичара как ще спи,въоПще  Rolling Eyes

# 1 358
  • Мнения: X
Знаех си,че Кулагин е по-голям мъж от другите Simple Smile

# 1 359
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Кулагин е пич! Иска съвет на Мира и ѝ говори за "Не прелюбодействай!". Фен съм му.

# 1 360
  • София
  • Мнения: 20 080
Нора май си е оросила дебелото черво с малко външна смелост, вчера не беше толкова курназ.

# 1 361
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Нора май си е оросила дебелото черво с малко външна смелост, вчера не беше толкова курназ.

Начете се с наливна литература.

# 1 362
  • Брюксел / София
  • Мнения: 2 497
Кулагин е рядко неприятен, но в конкретния случай е абсолютно прав. И глупостите на Брадъра за групата са яко хепи соц. Но се постига желаният ефект: зрителят да гледа тъпотии и сеир.

# 1 363
  • София
  • Мнения: 22 947
Ох, от сега ме дразни много Мира.  Laughing

# 1 364
  • Мнения: 15 554
Ами не знам колко е начетен при Гала, но тук определено показа характер и, като сряза Кулагин, той малко се зачуди какво да му отговори. Иначе Кулагин за момента и мен ме кефи как храни Нора тъпото /ей мислехме, че само Светлето може да се кичи с тази титла, ама Норчето си я заслужи хахаха/

Общи условия

Активация на акаунт