VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 1 /10.09.- 16.09.2018/

  • 121 508
  • 3 407
  •   1
Отговори
# 1 485
  • София
  • Мнения: 15 464
Моля ви, кажете ми,че видяхте как налапа лъжицата,мислейки че е сламка Joy Joy Joy
Не видях, ходих да си направя чушка със сирене.

# 1 486
  • Испания
  • Мнения: 37 503
"Нора на пюре докрая на сезона" - казва Алекс. Ще я мелят на пюре ли?

# 1 487
  • Брюксел / София
  • Мнения: 2 497
Моля ви, кажете ми,че видяхте как налапа лъжицата,мислейки че е сламка Joy Joy Joy

Видяхме, видяхме и как говори с пълна уста видяхме:)
Нора е смешката на сезона, ще я съсипе ББ:)

# 1 488
  • Мнения: 4 821
Е защо няма излъчване на живо и тази година? Много са смотани продуцентите. С удоволствие бих си ги пускала.

# 1 489
  • София
  • Мнения: 2 239
Моля ви, кажете ми,че видяхте как налапа лъжицата,мислейки че е сламка Joy Joy Joy
Да, да нищо не изпускаме. Култова е таз' дама 😂

# 1 490
  • Мнения: 3 677
Ричи е култов: как ще живее хигиенно?!

Някак си оба4е подозирах, 4е този с кикот като жени4ка ще мрънка... като жени4ка.

# 1 491
  • Мнения: X
Много ме кефи Кулагин.

Нора пак що годе справедливи решения взе.
Божанка се беше наквасила, тъкмо студения душ ще я освежи. 😄

# 1 492
  • Мнения: 14 079
Норчето в Черешката изяждаше и лъжицата, заедно с основното. Та сега няма да я засмука като сламка. Така лакомо не съм виждала друг да яде. Господарите ми я припомниха снощи. Отврат.
Само не разбирам на войвода Василий за какво му дават хонорар? Толкова е излишен, че няма накъде.

# 1 493
  • Брюксел / София
  • Мнения: 2 497
Ричи е култов: как ще живее

Някак си оба4е подозирах, 4е този с кикот като жени4ка ще мрънка... като жени4ка.
Според мен, този момък с кучешко име е неосъзнат гей, а може и да е осъзнат, но да се пробва да се прикрие: е, не му се получава, разкрит е!

# 1 494
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Засега всички в къщата /освен Кулагин/ са в пълен пОтрес от чудото на генетиката. ББ няма да ги остави дълго така...

# 1 495
  • София
  • Мнения: 15 464
Ричи е култов: как ще живее

Някак си оба4е подозирах, 4е този с кикот като жени4ка ще мрънка... като жени4ка.
Според мен, този момък с кучешко име е неосъзнат гей, а може и да е осъзнат, но да се пробва да се прикрие: е, не му се получава, разкрит е!
Мис София!

# 1 496
  • Мнения: 1 221
Налапа лъжицата но и там удари на камък, не било  сламка  а лъжица. Как,не видя не знам Wink

# 1 497
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Според мен, този момък с кучешко име е неосъзнат гей, а може и да е осъзнат, но да се пробва да се прикрие: е, не му се получава, разкрит е!

Това е фамилията му и? И да е хомосексуален, какво?

# 1 498
  • Мнения: 14 079
Моля ви, кажете ми,че видяхте как налапа лъжицата,мислейки че е сламка Joy Joy Joy
Не видях, ходих да си направя чушка със сирене.

Тайне, ти кат' Сачка. Снощи крем карамел, днес чушка със сирене...

# 1 499
  • Мнения: 68 647
Ходих до външната врата да видя на табелката отвън моето име ли пише...че да знам къде да лягам Joy
ДаН наруша правилата на ББ Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт