VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 1 /10.09.- 16.09.2018/

  • 121 509
  • 3 407
  •   1
Отговори
# 1 530
  • Мнения: X
Вътре бих се разбирала с водните и земните зодии.
Другите ме плашат Grinning

# 1 531
  • Мнения: 1 297
Яна и Петко са идеалната комбинация за идеално семейство. Кой каза, че има смачкан партньор.

# 1 532
  • Мнения: 4 393
Не мога да повярвам, обаче Кулагин много ме изкефи.
Нора прилича на маймуна.

# 1 533
  • Мнения: 6 301
Яна ми заприлича на Диковата Пипи с това гнездо на главата.

# 1 534
  • София
  • Мнения: 2 239
Яна и Петко са идеалната комбинация за идеално семейство. Кой каза, че има смачкан партньор.
Аз смачкан козирог не познавам. Напротив. Това са едни от най-оправните жени, които съм срещала. Дано това, което демонстрират Димитрови не е само за списанията.

# 1 535
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Зодии Simple Smile, поздрави за Джулая Flowers Tulip

Ваня Костова, Ванко 1, Стефан Николов - Овен
Веселин Плачков- Рак
Розмари, Ричард Величков - Риби
Лора Караджова, Атанас Колев, Константин Трендафилов - Стрелец
Яна - Козирог
Валентин Кулагин - Дева
Нора Недкова, Ева Найденова - Везни,
Диона - Близнаци
Мира Добрева, Божана Кацарова, Петко - Лъв

Юхууу, тука съм. Първа писта на зодиите. Благодаря за поздрава Heart Мира Добрева някъде излизаше и като Стрелец, но май е Лъв...ма хич не й личи такава отнесена като есенно листо. Нарочно с вкарали огнени - ще има сблъсъци на егота. Мъжете Овни и Лъвове няма да признават женската власт. Стрелците ще фиркат и ще свалят. Trollface

Брат ми и снаха ми за Лъв и Козирог. Мелят си заедно. Ама май козичката повече стиска зъби и отстъпва.

# 1 536
  • Мнения: X
Лъв и Козирог имат едно общо-стремеж към издигане.Навсякъде.Винаги.Независимо от всичко.

# 1 537
  • Мнения: 1 297
Яна и Петко са идеалната комбинация за идеално семейство. Кой каза, че има смачкан партньор.
Аз смачкан козирог не познавам. Напротив. Това са едни от най-оправните жени, които съм срещала. Дано това, което демонстрират Димитрови не е само за списанията.
newsm10

# 1 538
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Сериозно ли вярвате в подобни тъпотии?

# 1 539
  • София
  • Мнения: 4 429

     
                           
       
             

# 1 540
  • Мнения: 486
Няма Телец? Жалко. Супер зодия.

# 1 541
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Сериозно ли вярвате в подобни тъпотии?
Когато имаш задълбочени наблюдения върху хората и техните зодии - ДА. Sunglasses Хората, които не се интересуват - няма как да го разберат. Нормално Blush

# 1 542
  • Мнения: 14 632
Някой все пак разбра ли какво е прокурор?За една приятелка питам. Crazyпрекалено рано е за номинации.Президента-прокурор да предлага цели трима?

# 1 543
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Сериозно ли вярвате в подобни тъпотии?
Когато имаш задълбочени наблюдения върху хората и техните зодии - ДА. Sunglasses Хората, които не се интересуват - няма как да го разберат. Нормално Blush

Ах, извинете невежеството ми.

# 1 544
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
Норчето ми е смешна, искрено се забавлявам с нея, ама Кулагин ми е гнусен и дразнещ.

Общи условия

Активация на акаунт