VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 1 /10.09.- 16.09.2018/

  • 121 384
  • 3 407
  •   1
Отговори
# 1 605
  • София
  • Мнения: 12 390
Голяма драма, че Стефан не си бил измил ръцете, кой знае какви по мръсни неща е яла Норка.
hahaha hahaha На Ицо стоте манекенки надали му е бил по-чист от на Стефчовите ръце.

# 1 606
  • SF
  • Мнения: 21 164
Не дават неизлъчени кадри. Те никога не го правят. Обикновено повтарят, за да ги коментират, вече излъчените.

Всички, които са в къщата са ми симпатични. Кастингът тази година е страхотен. Ще станат приятели и ще си запазят приятелството. Всички са интелигентни. Плеймейтката си е типична плеймейтка. Миглена Каканашева я биеше по точки. Мисля, че тази Нора ще е нейно бледо подобие.

При нея имам неразбиране откъм преобразяването й. За какво й е това плоско надуто лице, в комбинация с устата... Хубавата новина е, че тези хиалурони се абсорбират с времето и корекциите са дълготрайни, но не и постоянни.

# 1 607
  • Мнения: 15 512
Добро утро  Simple Smile

Ваня Костова, Ванко 1, Стефан Николов - Овен
Веселин Плачков- Рак
Розмари, Ричард Величков - Риби
Лора Караджова, Атанас Колев, Константин Трендафилов - Стрелец
Яна - Козирог
Валентин Кулагин - Дева
Нора Недкова, Ева Найденова - Везни,
Диона - Близнаци
Мира Добрева, Божана Кацарова, Петко - Лъв

Охооо, ясно защо ми харесват Наско и Константин. Аз, като типичен представител на зодия лъв винаги съм била привлечена от стрелци. Направо ги надушвам. И от скорпиони, но този път няма.
Кулагин си е типичния мъж дева. Направо ще скъса нервите на Норчето, а и на всички останали - много са добри в това.
Като цяло ме кефи как се заяжда с Нора, но ме дразни злобата му - направо е изпълнен с нея. Не харесвам хора с толкова много злоба в тях.
А иначе снощи съм си умряла от смях с епизода на ВБ и с темата тук. Според мен се очаква един наистина запомнящ се сезон

# 1 608
  • Мнения: 36 460
Аз съм болна от грип и съм си в къщи сега. Пуснах Гала - събрали са се един куп хора около една маса (като на симпозиум) и обсъждат нещо. Виждам двама от "любимите" си хора - скандалджията Юлиан Константинов и онази стара журналистка с лилавата коса, дето прилича на муха (бяга ми името в момента).

У Стефан ме дразни не само възпитанието му (миенето на ръцете е въпрос на възпитание), а и горе-долу всичко останало. Чувството му за хумор го видяхме при разправията в спалнята; предполагам, че беше проява на кавалерство, всъщност не знам...

# 1 609
  • София
  • Мнения: 7 886
Всеки сезон има поне по един Стрелец, то не може да остане незапомнено. Като се почне от Нед, онази Елена Пеньо , Кичка и още много. А и Нидялко.
Срам да го хване човек да каже коя зодия е.
Сега пък Лорчето, Папи, че и Наско Sad

# 1 610
  • София
  • Мнения: 12 390
О, Кулагин е моята зодия. Аз се чудя защо го харесвам. Mr. Green

# 1 611
  • Sofia
  • Мнения: 26 364
Дева е,още в Черешката го подозрях

# 1 612
  • Мнения: 868
Дева е,още в Черешката го подозрях
   Да типична дева е 😃

# 1 613
  • София
  • Мнения: 2 934
Да се запиша и аз в темата Stuck Out Tongue Winking Eye


Фен съм на Стефан, вероятно единствения му фен, но го харесвам. Интересен, с чувство за хумор, много ми е приятен.

# 1 614
  • София
  • Мнения: 22 937
Да се запиша и аз в темата Stuck Out Tongue Winking Eye


Фен съм на Стефан, вероятно единствения му фен, но го харесвам. Интересен, с чувство за хумор, много ми е приятен.

Гала ти ли си?  Laughing

Извинявай, не се сдържах, нищо лично.  Peace

# 1 615
  • Мнения: 6 301
Да се запиша и аз в темата Stuck Out Tongue Winking Eye


Фен съм на Стефан, вероятно единствения му фен, но го харесвам. Интересен, с чувство за хумор, много ми е приятен.

Да не си му роднина Mr. Green

# 1 616
  • Мнения: 18 957
А според мен преди си е изглеждала като нормално симпатично момиче, сега е потрес.


Да, чак пък селска физиономия да е имала, не отговаря на истината, пък и да се говори така за почти дете от възрастни жени е доста просташко. Съвсем нормална си е била, ако въобще тези снимки са нейни. Жената с белия панталон е много симпатична. Майката на Нора ли трябва да е?

# 1 617
  • Мнения: X
Айде сега,измил ли е ръцете,от водата някой пил ли е,не се знае от къде ще ти дойдат витамините Grinning
Трябвало да спечели Плачков,защото чакал бебе,логика...!
Не го понасям,нищо че е моята зодия.

# 1 618
  • София
  • Мнения: 2 934
Да се запиша и аз в темата Stuck Out Tongue Winking Eye


Фен съм на Стефан, вероятно единствения му фен, но го харесвам. Интересен, с чувство за хумор, много ми е приятен.

Гала ти ли си?  Laughing

Извинявай, не се сдържах, нищо лично.  Peace

Хахххах да, под прикритие Joy

# 1 619
  • Пловдив
  • Мнения: 306
Вижте сега, дайте да следим кой най-много ще плаче и кой най-много ще спи. И от тези единият ще е победителя. Защото досега това е била златната формула. Още по-добре ако е в едно - хем много рев, хем много сън Stuck Out Tongue

Общи условия

Активация на акаунт