VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 1 /10.09.- 16.09.2018/

  • 121 406
  • 3 407
  •   1
Отговори
# 1 695
  • Мнения: X
Относно Стефан и това, че не си е измил ръцете. Не мога да разбера какво очаквате, ББ го извика, той от къде да знае, че сега ще чисти риба. Както видяхме той прилежно слагаше зелето с вилица. После го накараха да чисти рибата, да търчи сега да си мие ръцете при положение, че го карат на момента. После явно той видя, че няма смисъл и слагаше всичко с ръце. И аз да бях сигурно и аз щях така да направя, ако искат нещо на момента да го направя. Тя и без това налапа тази лъжица ...

# 1 696
  • Мнения: 58
Някой има ли снимка на Стефан, от когато Гала го е осиновила?

# 1 697
  • София
  • Мнения: 20 065
Винаги съм се чудела такива като Норчето как въобще са оцелели и доживяли до текушата възраст?! Ако ще и да има известен баща - той едва ли е бил залепен 24/7 до нея да я пази физически и психически..
Аз се чудя нещо подобно, но за общата им култура - как е възможно 12 години да ходиш на училище, 20+ години си все между хора, нали, не си в джунглата самичка и съвсем нищичко да не ти влезе в кухата кратуна? Много ми е странно. Норчето добре че поне английския го владее.  Mr. Green

# 1 698
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 254
Някой има ли снимка на Стефан, от когато Гала го е осиновила?
Мухиххахаха, като каза одиновила, та се сетих за Ваня Ч. и малдото й 27- годишно гадже 😎

# 1 699
  • Мнения: 68 642
Нещо булета ми се е повредил...довечера как ще пасирам мезето...не ми е ясно. Ще му жулна и винцето  вътре...Joy

Снимка имам само една...от миналия сезон....да я вадя ли?Satisfied

# 1 700
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 254
Нещо булета ми се е повредил...довечера как ще пасирам мезето...не ми е ясно. Ще му жулна и винцета вътре...Joy

Снимка имам една...да я вадя ли?Satisfied
Викни как ти Станка, може да получиш и бонус- някой тиган на Делимано 😂

# 1 701
  • Мнения: 68 642
Не ще да вЪрти..наденицата нещо запречва Rolling Eyes

# 1 702
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Не ще да вЪрти..наденицата нещо запречва Rolling Eyes
Ми щото наденицата трябва да се ползва цяла. Другото е грехота Joy

# 1 703
  • София
  • Мнения: 7 886
Преврат Simple Smile)) Довечера ще видим къде са мъжете, то Кулагин ги води.
Толкова простотия за има и няма три дни, гениални са.

# 1 704
  • Мнения: 9 865
Нора е мега простак, направо ме плаши.

# 1 705
  • Мнения: 58
Преврат Simple Smile)) Довечера ще видим къде са мъжете, то Кулагин ги води.
Толкова простотия за има и няма три дни, гениални са.

Е, то ако жена не води мъжете, до никъде няма да стигнем.

Някой има ли снимка на Стефан, от когато Гала го е осиновила?
Мухиххахаха, като каза одиновила, та се сетих за Ваня Ч. и младото й 27- годишно гадже 😎

И тя, и Женито Калканджиева... Като се видят в лев лелките, веднага осиновяват някой 18 годишен убавец.

# 1 706
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Обаче единствено Кулагин я слага на мястото ѝ. Ако не беше той, до сега да ги беше завъртяла всичките на пръста си. Останалите са толкова жалки, когато ѝ мълчат! Уж казват, че го правят от съжаление, но просто ги е страх от пряк конфликт с нея. А тя за мен е мега нагло и подло човече. Аз не бих я изтраяла толкова дълго, признавам си!

# 1 707
  • Мнения: 58
Обаче единствено Кулагин я слага на мястото ѝ. Ако не беше той, до сега да ги беше завъртяла всичките на пръста си. Останалите са толкова жалки, когато ѝ мълчат! Уж казват, че го правят от съжаление, но просто ги е страх от пряк конфликт с нея. А тя за мен е мега нагло и подло човече. Аз не бих я изтраяла толкова дълго, признавам си!

Ами, аз вече казах - личи им, че почти всички са скъсани и нямат пари да си платят парното идващата зима, та са влезнали да изкарат някой лев, за това стоят в ниското - поне в началото, ако се задържат с нея месец, ще избухнат - по някое време идва в повече. Кулагин си изкарва достатъчно пари - на него му е важно да се говори и пише за него, баба му в Хасково да реше от вестниците статиите с него и да ги слага в албуми, а след това да ги показва на приятелки (това го твърди той-реална история)

# 1 708
  • София
  • Мнения: 7 886
Обаче единствено Кулагин я слага на мястото ѝ. Ако не беше той, до сега да ги беше завъртяла всичките на пръста си. Останалите са толкова жалки, когато ѝ мълчат! Уж казват, че го правят от съжаление, но просто ги е страх от пряк конфликт с нея. А тя за мен е мега нагло и подло човече. Аз не бих я изтраяла толкова дълго, признавам си!
В реалния живот няма да се търпи, обаче това е ББ. Хората са се спекли, не знаят какво се  предава и как може да ги изтипосат. Само на Кулагин не му пука, то на къде повече.

# 1 709
  • София
  • Мнения: 20 065
Не смятам, че другите са жалки. Не смятам и че един нормален и възпитан човек би влязъл в конфликт с някого само след няколко часа заедно. Още повече, че с откровено тъп и нагъл човек се комуникира изключително трудно. Освен да се сбият, защото тя очевидно от дума не разбира.  Rolling Eyes Аз си признавам честно, че също бих изгубила говор и картина пред толкова малоумно същество.

Общи условия

Активация на акаунт