Велислав Павлов*Димитър Захариев*Диана Димитрова Тема 24

  • 22 443
  • 726
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: X
Спрете се с този ентусиазъм, защото според един определен кръг от зрителки, Марио няма шанс пред Банков. Конкуренцията в лицето на Банков била непреодолима и двамата не можело да се сравняват. Горкият Марио !

Като гледам фен клуба тука - ще има кой да го утешава Joy

# 541
  • Мнения: 9 374
Спрете се с този ентусиазъм, защото според един определен кръг от зрителки, Марио няма шанс пред Банков. Конкуренцията в лицето на Банков била непреодолима и двамата не можело да се сравняват. Горкият Марио !

На тия определени зрителки мога да им пратя само много здраве и да им пожелая да си изгледат с кеф сезона. Банков се върна, видяха му дупето, не им ли е достатъчно? Айде да мирясват вече! Joy Моя ентусиазъм не могат да го убият.

# 542
  • София
  • Мнения: 9 558
Да си гледат работата тоя кръг. Или не, да си вземат Банков на отглеждане, и да си го поделят, по един ден за всяка. Така ще има шамари за всички, но лелките как ще тичат след мотора му когато ги води на вечеря не знам

# 543
  • Мнения: 331
Спрете се с този ентусиазъм, защото според един определен кръг от зрителки, Марио няма шанс пред Банков. Конкуренцията в лицето на Банков била непреодолима и двамата не можело да се сравняват. Горкият Марио !

На тия определени зрителки мога да им пратя само много здраве и да им пожелая да си изгледат с кеф сезона. Банков се върна, видяха му дупето, не им ли е достатъчно? Айде да мирясват вече! Joy Моя ентусиазъм не могат да го убият.

Като ги бракуват на края на сезона има леекинка вероятност да мирясат, но само до следващия сезон, когато ще започнат да планират развода им Joy Joy

# 544
  • Мнения: X
Има една серия романчета - Арлекин. Популярни са. Да почетат там. Там историите ще са им по вкуса.

# 545
  • Мнения: 9 374
Като ги бракуват на края на сезона има леекинка вероятност да мирясат, но само до следващия сезон, когато ще започнат да планират развода им Joy Joy

Охооо, тоя заговор няма да се осъществи. Извинявам се предварително. Joy

# 546
  • Мнения: 9 621
Първа част, с милото обяснение на Зори Heart :




# 547
  • Мнения: 9 374
Благодаря Майче! Hug Почвам да си правя новата папка. Зорница като ряпа се хили тук обаче.Joy

# 548
  • Мнения: 4 059
Никакъв шанс сега да седна да се подготвям за упражнения. Доц. Димитрова си взима отпуска, да ме извиняват студентите, отива да хвърлям фойерверки някъде.

# 549
  • Мнения: 9 374
Никакъв шанс сега да седна да се подготвям за упражнения. Доц. Димитрова си взима отпуска, да ме извиняват студентите, отива да хвърлям фойерверки някъде.

А аз щях да лягам уж, ама уви. Много ми е приповдигнато настроението нещо, вече не ми се спи. Joy

# 550
  • Мнения: X
Майче, а гифчета за едни други? Blush мооооля!

# 551
  • Мнения: 2 364
Спрете се с този ентусиазъм, защото според един определен кръг от зрителки, Марио няма шанс пред Банков. Конкуренцията в лицето на Банков била непреодолима и двамата не можело да се сравняват. Горкият Марио !
Cпоред друг един(или може би същия?) кръг зрителки, очевидно никой мъж няма шанс пред Банков/Вергов Загубена битка било това  Crazy Aко бяха влюбени само в персонажа, би ми било смешно, но в случая даже ми става малко тъжно...

# 552
  • Мнения: 9 621

От промото:
Марио е в стаята на Банков и го пита за други оплаквания.
Банков в кабинета на Зорница, тя го преглежда, май не е особено внимателна Joy
Зорница обяснява на Ина кого или по-скоро какво е преглеждала Joy. Ина я пита има ли чувства към Виктор, Огнянова отговаря категорично "Не". Ина и казва, че трябва да бъде убедителна, когато Марио я пита същото.

# 553
  • Мнения: 9 374
Много ми хареса на сцената в подпокривното как я погали по лицето. Беше много нежен с нея. Heart За момент се стреснах, че ще й свали ръцете от лицето си (това са травми от миналия сезон Joy).

Дона, ще го качиш ли?

# 554
  • Мнения: X
Ей сега.

Майче пропусна друфо - дават лежащата Зорница от промото  - Марио сяда над нея

Общи условия

Активация на акаунт