Колко яде мъжът ви?

  • 6 269
  • 144
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 097
Яде, колкото му сложа...ама понякога се дупи на плота в кухнята - наизвадил разни кутии от хладилника  newsm55. То и той си направи устата да си идва понякога на обяд, но аз не възприех идеята  fight. Доста килца качи, понеже само тъпче и никакво движение - навсякъде с колата.

# 16
  • Мнения: 332
Ужас, не мога да му смогна - по 5 - 10 сандвича, по 2-3 порции от манджичките eat и вес пита за още, а не дебелее (и слава богу , иначе слонче щях да и отглеждам  #2gunfire )

# 17
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  От известно време взе да се ограничава,иначе доста си хапваше,често съм си мислела,че ще му стане лошо. Mr. Green

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Солидно си хапва, да му е здраве  Peace

# 19
  • Мнения: 3 268
нямам твоя проблем,но не му придиряй толкова,по-лошо ще е ако хладилникът ти е пълен,а мъжът ти го хване липсата.радвай се на мига

# 20
  • Мнения: 2 241
Преди ядеше по-малко от мен, което беше добре - и за мен коректив. Simple Smile

Сега обаче е почнал да хапва повечко (то лошият пример е заразителен, както е известно). Така че и двамата попрекаляваме често, особено вечер.

# 21
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
ПРопуснах да пиша, че освен че яде огромни порции, нощем става да си дояжда Wink

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Ееех, повечето от вашите дето ядат не дебелеят, а моя хем яде, хем качва. Слонче е станал и не отказва яко манджане. Ама нали казва, че готвя по-добре от майка му (и баща му го казва, че и зълва ми, дигам си самочувствието) - не мога да спра да готвя.

# 23
  • София
  • Мнения: 35 957
Моят мъж яде нормално за мъж. Няма претенции към храната и дали съм наготвила или не. Може сам да приготви някои неща и то много добре. Готвенето в нас е разделено на 2. Едни неща прави той, включително пърженето, други аз.

# 24
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
ПРопуснах да пиша, че освен че яде огромни порции, нощем става да си дояжда Wink


 Моят също Shocked

# 25
  • Мнения: 1 202
нормално си хапва. но е напълнял откакто живеем заедно  Grinning
И моят също! Laughing

# 26
  • Linz
  • Мнения: 11 619
ПРопуснах да пиша, че освен че яде огромни порции, нощем става да си дояжда Wink


 Моят също Shocked
Офф... нощем е най-вкусно Mr. Green Събуждам се освирепяла от глад (изглежда ми пада кръвната захар) и ако не успея да заспя веднага- ставам да излапам нещо Whistling

# 27
  • Мнения: 7 914
Не пием, не пушим..ама как ядем... ooooh!

...че ни и личи... #Crazy ooooh!


# 28
  • Петрич
  • Мнения: 321
Много яде,а не му личи.Вечерята му се състои от 5 яйца на очи(много обича и ги яде всяка вечер) + една порция таратор + нещо друго.Десерт отделно. ooooh!
Аз мога да вечерям само една купичка таратор,а тежа три пъти колко него.

# 29
  • Мнения: 2 180
Моят не само че яде много, но и все скъпи и изчанчени неща!  #Cussing out
Готвач е и знае какво да яде  ooooh!
Спортува, ходи всеки ден на фитнес и заради това винаги между храненията /разбирайте през  2 часа/ си пече пил.филе, муа яко нискомаслено мляко и много ядки.Вечер опустошава храна като за тричленно семейство.Като купим за 30 лв. храна от супермаркета все си мисля,че ще стигне поне за 3 дни,ама не! Изяжда се всичко за една вечер и наистина разхода ни за храна не пада под 800 лв. на месец, което е много САМО за храна!
Да отбележа,че каквото консумира в ресторанта, където работи си го плаща и не се полага храна, нищо че е главен готвач!

Общи условия

Активация на акаунт