Инвитро КИРМ гр. Плевен

  • 38 752
  • 348
  •   2
Отговори
# 210
  • Мнения: 134
Здравейте момичета, имам една блокираща излишна. Пишете ми на лично за подробности, ако някой има интерес. Успех!

# 211
  • Мнения: 3
Здравей, от четеното разбирам, че си минала успешно през ин витро в Плевен. Понеже и аз натам съм се насочила, може ли малко инфо относно това сами ли избираме лекаря, който ще започне процедурата, колко време трае.
Важно ми е, защото съм от другия край на България и ще трябва да сме подготвени с мъжо колко време ще отнеме. Ще ти бъда много благодарна, ако разкажеш и за условията там Nerd Бяхме насочени от доц. Конова. Първоначално ни подготвиха документите д-р Гинчева и сестра Маринова мисля е с нея - дали ще бъдем при тях, защото ги предпочитам...
Да си кажа честно, притеснена съм.. Още сме в процес на изчакване да се случи по естествен път, но имаме одобрение от фонда за започване на процедура, което е по-вероятния изход на нещата..
Аз също съм една от пациентките на др Гинчева и ак.Маринова,с успешен вече  почти седем месечен ,резултат 😉🤱🏼.Мога само да ти пожелая,същият успех и да не се притесняваш,каквото е писано да стане,ще се случи.Казвам го сега,защото знам през какво преминах.

# 212
  • Мнения: 1
Три инвитро опита имам при тях и трите неуспешни. Похарчих маса пари при Конова,Гинчева и целия отбор на празно. Не си губете времето и средствата. Накрая с мъжъ ми решихме да пробваме в клиниката в която живеем и сега вече 2 години се радваме на нашето прекрасно дете.

# 213
  • Мнения: 41
Може ли да кажете коя е клиниката в която успяхте?

uote author=Raina ivanova link=topic=1062309.msg43184904#msg43184904 date=1626796145]
Три инвитро опита имам при тях и трите неуспешни. Похарчих маса пари при Конова,Гинчева и целия отбор на празно. Не си губете времето и средствата. Накрая с мъжъ ми решихме да пробваме в клиниката в която живеем и сега вече 2 години се радваме на нашето прекрасно дете.
[/quote]

# 214
  • Мнения: 13
Може ли да споделите в коя клиника имате успех,аз също съм от пациентите на д-р Гинчева,но моя опит приключи преди седмица,дори не стигнах и до пункция         
Три инвитро опита имам при тях и трите неуспешни. Похарчих маса пари при Конова,Гинчева и целия отбор на празно. Не си губете времето и средствата. Накрая с мъжъ ми решихме да пробваме в клиниката в която живеем и сега вече 2 години се радваме на нашето прекрасно дете.

# 215
  • Мнения: 81
Не омаловажавам неуспехите на никого. Но искам да споделя това, което знам. Моя позната има два неуспешни инвитро опита в Тутракан при д-р Л. Бойчев, като не е стигала до + тест. Мести се в КИРМ. Там успява при д-р Гинчева до 8 г.с., когато има мисед. И след това при 4-тото инвитро пак при д-р Гинчева вече всичко е успешно и се радват на бебе.
Ние пробвахме при д-р Гинчева, без видим проблем, но със загуба в голяма седмица. Докато течаха изследвания на различни неща, пак забременях естествено, но и аз имах мисед в 8 г.с. Бях на доста силни лекарства, които някои големи доктори (от София, няма да споменавам имена) не признават. Дали това е била причината за загубата, не знам. На мен малко не ми хареса сърдитото отношение на д-р Гинчева, като разбра, че съм бременна, а не съм изчакала да минат изследванията.
Затова след това се насочих към Тутракан при д-р Л. Бойчев. Е, там след няколко инсеминации, щото и по естествен път не ставаше известно време, стигнахме до инвитро. Оказа се успешно.
Обаче, по време на бременността се насочих към доц. Конова за имунологични въпроси, а тя ми препоръча д-р Бодурска за скрининг за прееклампсия и така ходя и при нея, освен в Тутракан. Много съм доволна от д-р Бодурска - тя е за проследяване на бременност, но съм много-много доволна от вниманието, доброто отношение и детайлното следене.

Та, исках да кажа, че е въпрос на малшанс или късмет за неуспех/успех в дадена клиника.

Последна редакция: пн, 09 авг 2021, 14:10 от tigi_m

# 216
  • Мнения: 3 039
Мисля, че съм го писала по-назад в темата - успехът или неуспехът не зависят само и единствено от компетентността на лекаря. Понякога си е и до оргатизъм и реакция спрямо приложеното лечение. Поради тази причина аз не хваля лекаря - доктор Бързашки, при който успях в тази клиника.
За успелите съответния лекар е светило, за останалите - недостатъчно компетентен. А се говори понякога за един и същи човек. Та, въпрос на субективна преценка, пречупена през личната история на всяка една от нас.

# 217
  • Мнения: 3 144
Аз пък не успях при д-р Бързашки и съм недоволна като цяло от отношението му.Оперирала съм се и при него и мисля,че в това е добър специалист,но за ин витро процедурите не съм много съгласна.Споделям моето мнение и не задължавам никого да се съобразява с него.Претупва нещата,види ли отрицателния резултат избягва среща с пациента,не обяснява.Може ли преди началото да ти уверява,че ще стане,понеже сме млади и с един проблем,а после да казва,че е знаел,че няма да стане от първия път.Два опита+ЗЕТ на стимулиран цикъл имам при него и успя да ме разочарова толкова,че се отказах от процедури.Приех,че няма да имам дете и се отказах от повече опити.Знам,че е грешка,но нито мече съм сигурна в човека,с когото съм,нито ми се преживяват толкова ядове отново.

# 218
  • Мнения: 956
Бях пациентка на доц. Петър Иванов. Махнах се не, заради липсата на резултати, а заради липсата на персонален подход. След 3 неуспешни инсеминации, при които нищо не променихме нищо, четвъртата завърши с кухо яйце. Прегледът, на който се потвърди беше 2-3 мин., защото бързаше за процедура. Коментар - случва се, подготвяме документи за фонда. Изследвания се правели след втори случай. Ами, аз не искам да имам втори случай, ако може да предотвратя. Имах много голямо уважение към лекаря дотогава, но просто ми просветна, че всичко е по книга, но не всеки организъм и случай реагира, както пише в книгите. Затова се преместих. Да не говорим, че гледайки назад предпочитам да бяхме направили инвитро със собствени средства. Но според доктора нямало смисъл. Може и да не съм права, но така ги усетих нещата.

# 219
  • Мнения: 3 039
Лунатичка, съжалявам за неуспеха ти. Аз никого не хваля. На мен Бързашки, когато забременях на 39 г., ми каза, че съм хванала последния влак. След почти две години забременях естествено.

# 220
  • Мнения: 37
Здравейте, от предходна инвитро процедура имаме останали следните медикаменти, които искаме да дарим за да влязат в употреба.
1.   Кринон гел – 3 бр. гелчета
2.   Progestan ампули от 50 mg – 9 бр.
3.   Lutinus /прогестерон/ 100 mg – 15 таблетки
4.   Oksapar 0.4 Еноксапарин содиум – 5 бр. инжекции
5.   Neofertil M – 5 блистера
6.   Cetrodite – 3 кутии
Моля свържете се с мен на тел. 0898 / 31 – 09 - 11

# 221
  • Мнения: 40
Здравейте 🍀Може ли да ми дадете малко информация за Инвитро картата, която се попълва  в Кирм преди започване на процедурата. Нужно ли е двамата да са на място?

# 222
  • Мнения: 166
Здравейте,
Да трябва да сте и двата и да си вземете всички документи,които са ви казали
Здравейте 🍀Може ли да ми дадете малко информация за Инвитро картата, която се попълва  в Кирм преди започване на процедурата. Нужно ли е двамата да са на място?

# 223
  • Бургас
  • Мнения: 5 732
Здравейте, искам да попитам как изпращате кръв за имунологични изследвания до Плевен. Ние сме от Бургас и получих инстукция как и за какво да се вземат проби. Въпроса е има ли лаборатория където мога да отида в Бургас и да следват препоръките?

# 224
  • Мнения: 66
Затишие има някакво тук. Надявам се, за добро да е. Предстои ни ИКСИ в Кирм, с ДЯ и мъжки фактор/лоша морфология. Какви изследвания да си искам,за да не пропусна нещо и да си съсипя баджа с Я ?

Общи условия

Активация на акаунт