Инвитро КИРМ гр. Плевен

  • 40 129
  • 360
  •   2
Отговори
# 165
  • Мнения: 15
По принцип приемат изследвания, които не са правени при тях. Аз отидох с доста направени преди това изследвания, но наистина е по-добре те да кажат и направо да се направят всички заедно при тях.

# 166
  • Мнения: 3 047
На мен не са ми приемали изследвания от друга лаборатория. Държаха всичко да се прави при тях. Нали тя трябва да им изкарва част от приходите.😉

# 167
  • Мнения: 959
При мен нямаше проблем за изследвания от друга лаборатория, става въпрос за хормони, серология. Може би, защото съм от доста далеко и практически трудно би се получило, или зависи от лекаря, не знам. Спермограмата задължително при тях.

# 168
  • Мнения: 523
Здравейте. Има ли някой който е одобрен от фонда за инвитро и в същото време да му отпуснат и пари от общината. Питам защото от клиниката ми казаха че мога да кандидатствам за общинска помощ която ще покрие изследванията, а от общината ми отговориха че след като съм одобрена от фонда, не могат да ми помогнат.

# 169
  • Мнения: 3 184
Здравейте. Има ли някой който е одобрен от фонда за инвитро и в същото време да му отпуснат и пари от общината. Питам защото от клиниката ми казаха че мога да кандидатствам за общинска помощ която ще покрие изследванията, а от общината ми отговориха че след като съм одобрена от фонда, не могат да ми помогнат.
Могат.Отпускат 500 лв на живеещи в област Плевен.Аз два пъти съм получавала помощ от ЦАР и три пъти от общината.Поискайте си етапна епикриза от акушерката,отидете в областната администрация и направо им заявете,че искате бланка за кандидатстване за финансова помощ за първоначалните изследвания.Успех с процедурата!

# 170
  • Мнения: 523
Здравейте. Има ли някой който е одобрен от фонда за инвитро и в същото време да му отпуснат и пари от общината. Питам защото от клиниката ми казаха че мога да кандидатствам за общинска помощ която ще покрие изследванията, а от общината ми отговориха че след като съм одобрена от фонда, не могат да ми помогнат.
Могат.Отпускат 500 лв на живеещи в област Плевен.Аз два пъти съм получавала помощ от ЦАР и три пъти от общината.Поискайте си етапна епикриза от акушерката,отидете в областната администрация и направо им заявете,че искате бланка за кандидатстване за финансова помощ за първоначалните изследвания.Успех с процедурата!
Общинската финансова помощ я получихте когато бяхте одобрена и от ЦАР, така ли? Аз имам етапна епикриза но ми отговориха че не можело заедно двете помощи да се отпуснат. Но ще пробвам пак, благодаря

# 171
  • Мнения: 3 184
Да.Два пъти получих одобрение от ЦАР+общината.Одобрението от ЦАР не е решаващ фактор затова дали ще ви отпуснат помощ от общината.Тези 500лв са за предварителния пакет с изследвания.Отидете пак.Не се обиждайте,но намериха някой без опит и им минава номера.Отидете двамата и попълнете на място.Има само един мъж сред работещите там и винаги ходя при него,понеже е много любезен и отзивчив.

# 172
  • Мнения: 523
Да.Два пъти получих одобрение от ЦАР+общината.Одобрението от ЦАР не е решаващ фактор затова дали ще ви отпуснат помощ от общината.Тези 500лв са за предварителния пакет с изследвания.Отидете пак.Не се обиждайте,но намериха някой без опит и им минава номера.Отидете двамата и попълнете на място.Има само един мъж сред работещите там и винаги ходя при него,понеже е много любезен и отзивчив.
Благодаря, аз не съм от Плевен, но ще отидем втори път в общината

# 173
  • Мнения: 72
Има ли някоя от вас която е минала трансфер вече

# 174
  • Мнения: 15
Има ли някоя от вас която е минала трансфер вече
Минала съм ноември месец. Ако мога да Ви помогна с нещо, питайте.

# 175
  • Мнения: 523
Как стои въпроса с тестовете за Корона вирус, всеки път ли се правят когато се ходи в КИРМ и задължителни ли са, някой знае ли.

# 176
  • Мнения: 100
Правят се преди стимулация и преди пункция . Поне при мен така беше .

# 177
  • Мнения: 959
Как стои въпроса с тестовете за Корона вирус, всеки път ли се правят когато се ходи в КИРМ и задължителни ли са, някой знае ли.

Ние правихме преди инсеминация, еднократно преди процедурата. Задължително е. Тестът беше кръвен - около 25лв./човек, и двамата трябваше да направим.

# 178
  • Мнения: 72
Правят се преди стимулация и преди пункция . Поне при мен така беше .
И при мен беше така

# 179
  • Мнения: 1
Здравейте, момичета!
Аз съм ужасно доволна от МЦ КИРМ. Имах направени изследвания от друга лаборатория, приеха ми ги без проблем, тъй като не бяха минали 6 месеца от тяхната направа.
При мен проблемът е имунологичен и съм очаровано от отношението на екипа на центъра и от доц. Конова.
Успех на всички Simple Smile !

Общи условия

Активация на акаунт