Да преправим старите мебели с любов - тема 34

  • 92 567
  • 761
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 1 003
Момичета,някой ползвал ли е вакса върху тебеширена боя??
за тази говоря:
https://www.vintageroombg.com/bg-product-details-50.html

Аз съм ползвала тази вакса върху тяхната тебеширена боя.

# 421
  • Мнения: 19 296
Аз съм ползвала тази вакса, както и черната, върху правена тебеширена боя.

# 422
  • София
  • Мнения: 1 902
Много благодаря Simple Smile
Бихте ли ми казали,трудно ли се нанася?И ако може някоя снимчица,ще съм мн.благодарна Simple Smile

# 423
  • Мнения: 678
Здравейте, пиша за съвет: имам кухня от гланц. Без да искам ударих с една кана едното шкафче и се обели малка частица от глаца. Не е на видимо място, но все пак кухнята ми е нова, на 1 година и искам да си го оправя. Има ли начин да го направя сама с някаква достъпни материали и техника или трябва да се обадя на майстора ида ми смени цялата вратичка? Благодаря

# 424
  • Мнения: 950
Лак за нокти?

# 425
  • София
  • Мнения: 458
Здравейте! Не съм се връщала да чета назад. Интересува ме ако някой е облепял мебели с пвц фолио, ако може да обясни как се процедира по ъглите на вратичките?
Облепих портмантото. Отдалече изглежда добре, но само аз си знам, че си оставих ръцете върху него Simple Smile
Преди:

Сега:


Имаме стара секция от която мисля да запазя част, като долните шкафове облепя с фолио в цвят дървесина, а горните искам да са гланц. Ефектът мога ли да го постигна с емайллак?
Ще се върна да ви прочета назад

Последна редакция: нд, 24 фев 2019, 23:28 от t_anito

# 426
  • София
  • Мнения: 458
Ще покажа и преобразяването на стария ни гардероб. Вратите са сменени
Преди:


Сега:

# 427
  • Мнения: 1 410
Страниците с фолио ли са облепени

# 428
  • София
  • Мнения: 458
Страниците с фолио ли са облепени
На гардероба ли? Не са облепяни. Оригиналните страници са си. Идеята беше да ги боядисам или да ги лепя с фолио, но се оказа, че така ми хареса, поне за сега

# 429
  • Мнения: 19 296
Много хубаво се е получил. Бялото каква  боя е?

Коли, лесно се нанася ваксата. С парцалче по малко и разнасяш хубаво.

# 430
  • София
  • Мнения: 458
Много хубаво се е получил. Бялото каква  боя е?

Вратите са сменени изцяло с нови плоскости

# 431
  • Мнения: 7 913
През телефона гледам и ми се стори, че отстрани е боядисан в черно.
А може ли да попитам новите вратички на каква стойност излязоха? Имам почти същия мастодонт...

# 432
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Избираш си плоскост (например 2,8 на 2) и смяташ колко ти трябва. Във фирма за мебели ти нарязват и пробиват дупки за отвори. Слагат и кантове. На врата рязането може да е 2лв., Като сложиш и обкантване. Не би трябвало всичко да излезе повече от 200лв.

# 433
  • София
  • Мнения: 3 678
t_anito - лесно ли се справи с това фолио?
Много ми се иска и аз да си обновя шкафовете в кухнята с фолио, защото са здрави, но не ми се иска вече да са бели....
Преди време се борих с  вратичките на един шкаф....ами само отдалече е ок, иначе от близо ъглите хич ги няма...
Затова те моля да споделиш тънкости при лепенето.

# 434
  • Мнения: 8 074
t_anito - лесно ли се справи с това фолио?
Много ми се иска и аз да си обновя шкафовете в кухнята с фолио, защото са здрави, но не ми се иска вече да са бели....
Преди време се борих с  вратичките на един шкаф....ами само отдалече е ок, иначе от близо ъглите хич ги няма...
Затова те моля да споделиш тънкости при лепенето.
Много хубаво се е получил. Бялото каква  боя е?
Вратите са сменени изцяло с нови плоскости
t_anito, поясни и втори път че вратите са сменени, не са с фолио, не са боядисвани...

Общи условия

Активация на акаунт