С какво ви дразнят свекървите - тема 98

  • 49 212
  • 974
  •   2
Отговори
# 120
  • Мнения: X
Здравейте,

Скрит текст:
Чета ви аз от време на време с тайната надежда, че не всички свекита са Дзверове. Ама май в друга тема трябва да чета Sweat Smile

Нещо ме наплаши бившото свеки.. много време мина оттогава (5г) ама туко се сетя някой изцепка и все се чудя защо не се ометох по-рано.

Най- общо казано живеехме заедно, понеже тя имаше висока степен на инвалидност и нямахме избор. Идилия -  малко апартаментче,  БЕЗ коридори - хол и две мини спални - 1 за нея, 1 за нас тримата с детето.

Когато бях с огромния корем се беше оплакала на сина си, че като съм ходила във WC не съм и се усмихвала.. абе жено, ще намокря ламината! Тогава разбрах колко е кофти да нямаш коридори, за да притичаш незабелязано да се облекчиш.

Пак в тоз период, аз 7ми месец, бременна. Сина и' решава, че ще се женим, ама само в църква. Викам ок, парти, торта - няма проблем. Тя решава да си поговорим преди така наречената сватба и след драматична пауза и двуминутен вперен поглед в прозореце ми казва "Да знаеш, че най-важният човек на сватбата е майката на младоженеца!" Triumph аз все си мислих, че са булката и младоженеца, ама явно съм грешала.

Замълчах си, то няма какво да каже човек на такава реплика. Пък и ме беше предупредила, че сина и' нямало да иска да прави секс с мен, ако аз съм се скарала с нея. Та на смеех Wink

Когато се роди детето госпожа психоложката наизвади книги за нормите за развитие на детето от 60те години и ден по ден ме тормозоше с какво "изоставаме". А лудата и глава реши, че най-готините играчки са кутийките от всевъзможните и самопредписани хапове от спектъра на обезболяващите. Ей тъй - да си вади малката хапченца, да си ги прибира, за дрънкалки стават, за смукалки .... Triumph
Вече върха на сладоледа беше, когато малката беше на около 9 месеца, тъкмо се беше изправила на нещо, пусна се и падна по гръб - бум , с лек камшичен удар на меката глава по ламината. Наду гайдата, а аз тръгнах към нея с цялото спокойствие, което успях да събера. Нещеш ли свеки опна бастуна и ми запречи пътя и вика "остави я да плаче, ще я разглезиш". Ей тука сгреши. Въпреки доброто ми възпитание и уважение към по-възрастните я цапнах по ръката и и' избих бастуна. Пък после скандалът със сина и' - нямам думи да опиша. Има няма 2 седмици да си събера мислите, багажа и се изнизах от София към родния Бургас.

Това са много малка част от дивотиите, с които съм се сблъскала. Добре, че не помня много Simple Smile
Та ме е шубе малко, въпреки че новото свеки изглежда готина, пък и е в чужбина за сега...
Ами, дано си си научила урока...Никакъв, по никакъв повод, общ покрив със свеки.Всеки да си знае "которката".  Smiley   Само тогава имаш шанс за "мирно, съвместно съществуване".

# 121
  • Мнения: 3 542
Здравейте,

Скрит текст:
Чета ви аз от време на време с тайната надежда, че не всички свекита са Дзверове. Ама май в друга тема трябва да чета Sweat Smile

Нещо ме наплаши бившото свеки.. много време мина оттогава (5г) ама туко се сетя някой изцепка и все се чудя защо не се ометох по-рано.

Най- общо казано живеехме заедно, понеже тя имаше висока степен на инвалидност и нямахме избор. Идилия -  малко апартаментче,  БЕЗ коридори - хол и две мини спални - 1 за нея, 1 за нас тримата с детето.

Когато бях с огромния корем се беше оплакала на сина си, че като съм ходила във WC не съм и се усмихвала.. абе жено, ще намокря ламината! Тогава разбрах колко е кофти да нямаш коридори, за да притичаш незабелязано да се облекчиш.

Пак в тоз период, аз 7ми месец, бременна. Сина и' решава, че ще се женим, ама само в църква. Викам ок, парти, торта - няма проблем. Тя решава да си поговорим преди така наречената сватба и след драматична пауза и двуминутен вперен поглед в прозореце ми казва "Да знаеш, че най-важният човек на сватбата е майката на младоженеца!" Triumph аз все си мислих, че са булката и младоженеца, ама явно съм грешала.

Замълчах си, то няма какво да каже човек на такава реплика.
Пък и ме беше предупредила, че сина и' нямало да иска да прави секс с мен, ако аз съм се скарала с нея. Та на смеех Wink

Скрит текст:
Когато се роди детето госпожа психоложката наизвади книги за нормите за развитие на детето от 60те години и ден по ден ме тормозоше с какво "изоставаме". А лудата и глава реши, че най-готините играчки са кутийките от всевъзможните и самопредписани хапове от спектъра на обезболяващите. Ей тъй - да си вади малката хапченца, да си ги прибира, за дрънкалки стават, за смукалки .... Triumph
Вече върха на сладоледа беше, когато малката беше на около 9 месеца, тъкмо се беше изправила на нещо, пусна се и падна по гръб - бум , с лек камшичен удар на меката глава по ламината. Наду гайдата, а аз тръгнах към нея с цялото спокойствие, което успях да събера. Нещеш ли свеки опна бастуна и ми запречи пътя и вика "остави я да плаче, ще я разглезиш". Ей тука сгреши. Въпреки доброто ми възпитание и уважение към по-възрастните я цапнах по ръката и и' избих бастуна. Пък после скандалът със сина и' - нямам думи да опиша. Има няма 2 седмици да си събера мислите, багажа и се изнизах от София към родния Бургас.

Това са много малка част от дивотиите, с които съм се сблъскала. Добре, че не помня много Simple Smile

Та ме е шубе малко, въпреки че новото свеки изглежда готина, пък и е в чужбина за сега...



[/spoiler]

Поста ти е сериозен и те поздравявам за решението ти, но това е просто уникално! Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 122
  • Мнения: 1 985
Sha ni, я разкажи за сватбата? 😆
"Най- важната" как се държа на това паметно събитие? 😁😀😁
Абе, радвай се, че си се спасила. Simple Smile

# 123
  • Мнения: X
"Да знаеш, че най-важният човек на сватбата е майката на младоженеца!" Triumph аз все си мислих, че са булката и младоженеца, ама явно съм грешала.
Това кърти направо.
А за съвместното живеене - разбира се, че е кофти, но в този случай не мисля, че би имало значение.

# 124
  • София
  • Мнения: 28 606
Главната баба има конкуренция.

# 125
  • Мнения: X
Главната Баба я отвяха по всички показатели. Тя все пак, не е била нито диспечер на сексуалните мераци на сина си, нито най-важната личност на сватбата му.

# 126
  • Мнения: 3 542
Аз продължавам да се дивя на това
Пък и ме беше предупредила, че сина и' нямало да иска да прави секс с мен, ако аз съм се скарала с нея.

# 127
  • София
  • Мнения: 28 606
Ами за дивене си е. Два пъти го четох, защото реших, че нещо съм се объркала.

# 128
  • Мнения: 1 985
Кво се дивите бре? 😆😁😂🤣
Бабата, като една добра маминка, е чудесно запозната със сексуалния живот на синковеца. Представям си какви разговори са се вихрили между двамата по темата. 😆

# 129
  • Мнения: 3 542
Държи му контролните копчета, казваш.

# 130
  • Варна
  • Мнения: 36 619
Как няма да му ги държи, щом е успяла да ги раздели даже значи перфектно владее положението. Разделяй и владей.

# 131
  • Мнения: 9 365

Пак в тоз период, аз 7ми месец, бременна. Сина и' решава, че ще се женим, ама само в църква. Викам ок, парти, торта - няма проблем. Тя решава да си поговорим преди така наречената сватба и след драматична пауза и двуминутен вперен поглед в прозореце ми казва "Да знаеш, че най-важният човек на сватбата е майката на младоженеца!" Triumph аз все си мислих, че са булката и младоженеца, ама явно съм грешала.



Интересно ми е как по-точно се оженихте в църквата, като там без удостоверение от гражданското не правят венчание, защото не е законно. Дата може да запишеш, ама пред венчавката трябва да покажеш удостоверение за граждански брак.
Иначе ти желая успех в гледането на детето и дано и отдалече не те тормозят.

# 132
  • Мнения: 923

Това за свеки то и секса ми напомни на моята свекърва изцепката.
С мъжа ми още сме гаджета и бях на измък-примък на неговия етаж.
Един ден той бесен идва от техния етаж, с триста зора го убедих да му каже какво е станало.
Свеки го питала: Таз една вечер не може ли да си легне незадоволена?
Много много грозно беше.
И друга и цепка от последните дни (не че няма хиляди за 8 години).
Наскоро родих син. Пожеланието на свеки беше адски "мило":
Пожелавам ти да ти доведе снаха като тебе!
Честно казано умря от смях и като се замислих после се попритесних. 😁😁😁
Няма да й треперя от сега на снахата в следващите 20-30 години, ще му мисля като ми дойде на главата.

# 133
  • Мнения: 9 878
И моята ми е пожелавала същото, сиг е нещо типично за поколението им. Аз тогава й казах благодаря, много ще се надявам. И тя опита нещо да каже, но не я оставих да си въобразява -и така се приключи.

# 134
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Пожелавам ти да ти доведе снаха като тебе!
Честно казано умря от смях и като се замислих после се попритесних. 😁😁😁
Не се шегувам, на това аз щях да умра от смях, с хиляди благодарности за гарнитура Grin

Sha Ni, честито дет си се отървала Wink

Общи условия

Активация на акаунт