С какво ви дразнят свекървите - тема 98

  • 49 308
  • 974
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 18 780
И със снаха си не съм приятелка, ако иска да видя нещо ,чрез сина ми става.Вие гаджетата сте сериозна работа.

# 76
  • Мнения: 1 985
И мен бащата на бившето гадже ме изтри човекът.
Ама не се сърдя, какво го интересувам, като не сме вече заедно със сина му. Живи и здрави и всеки напред. Simple Smile

# 77
  • Мнения: X
Съжалявам че ви прекъсвам дискусията, но да питам нещо тъйкато  има доста бъдещи свекърви тук. Установих че майката на бившия ми ме е блокирала във фейсбук 😀😀😀😀  вие бихте ли  блокирали гадженцето на синковеца ей така само щото са се разделили. Смешно ми стана да ме махне окей ама чак да ме блокира. (Бяхме заедно 2 години със сина и)
Сега, като те прочетох, се сетих, че все още сме "приятелки" с бившето гадже на големия...разделиха се преди около 2 години.Ама аз така или иначе не ползвам Фб кой знае колко, така че не е голяма "драма".
Няма да хукна да я блокирам, де.....   Smiley
А с настоящата му, с която живеят заедно, не сме "приятелки". 

# 78
  • Мнения: 12 687
Я кажи какво му направи на момчето, че така да ядосаш майка му.

# 79
  • Мнения: X
Не е коректно да решиш, че ти е време за булка и деца и да ги натресеш на майка си, а после да гледаш сеир или да не разбираш. Ако не разбираш, значи за пет пари акъл нямаш. Въобще некоректности много има. Съгласна съм, че проблемът е със съпруга.
И аз съм съгласна. Но мисля, че проблемът е и в жената, която изобщо се навива да живее с такъв мъж при такива условия.

Относно блокирането във фейса, не не бих блокирала по една единствена причина- посмъртно не би ми дошло на ум да приемам гаджета на сина ми в моя фейс, така че няма защо да се занимавам с блокирането им.

# 80
  • София
  • Мнения: 24 839
Съжалявам че ви прекъсвам дискусията, но да питам нещо тъйкато  има доста бъдещи свекърви тук. Установих че майката на бившия ми ме е блокирала във фейсбук 😀😀😀😀  вие бихте ли  блокирали гадженцето на синковеца ей така само щото са се разделили. Смешно ми стана да ме махне окей ама чак да ме блокира. (Бяхме заедно 2 години със сина и)

Зависи само от "гадженцето", според мен.
То, сигурно ли е, че е блокирано само поради факта "раздяла", а не поради разни съпътстващи тежнения?

# 81
  • Мнения: 13 825
А защо всъщност трябва да сте приятелки във фейсбук с неосъществената свекърва? За да се шпионирате за новини Simple Smile
Аз фейсбук нямам, така че не знам разликата между блокиране и отприятелстване, но по принцип идеята да продължавате "приятелството" си там ми е странна. Освен ако наистина не сте били приятелки доскоро, в което се съмнявам. Какво ви свързва, освен синът й? Възраст, интереси, общи познати?

# 82
  • Мнения: 9 196
Добре кажете в случая аз как да постъпя а дано да ни изгони ама надали тогава май ще се решат проблемите

Първо, стани абсолютно гадна с бабичката, дразния максимално и ако трябва я набий.
След това постави ултиматум на мъжа си - или ти, или тя. Най-вероятно няма да те вземе на сериозно. Стани гадна и с него и го наври, където му е мястото.
И трето - взимай си детето и се махай от там. Ако му дойде акъла, ще се изнесе и той, ако не - мъже бол. И с пет деца ще те вземат.

# 83
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Здравейте търся спешно съвет...
Изнеси се. Сама.

Съжалявам че ви прекъсвам дискусията...
С гаджета нямам друга връзка освен през поколението. Не ги търся, не ми трябват, и на фейса не виждам защо трябва да се намираме.

# 84
  • Варна
  • Мнения: 736
Daniela8912 проблем имаш с мъжа си, не със свекърва си. Просто трябва да му се обясни , че е време да излезе от детската стая и да пусне полата на мама. Дано имаш късмет и го разбере.

# 85
  • Мнения: X
Делфинче, ако ставаше с обяснения...

# 86
  • Варна
  • Мнения: 736
Ами опитвам се да съм опитмист. Макар, че бях в тясна връзка с такова чудо и маминка му продължавам да вярвам в добрият край.

# 87
  • Мнения: X
Ама, добрият край при теб е бил биене на камшика и излитане с 200.

# 88
  • Варна
  • Мнения: 736
Да, след 10 години търпение и опити да бъда разбрана. Просто се надявам, че има и такива дето не са толкова тъпи и схващат по бързо.

# 89
  • София
  • Мнения: 673
Не е коректно да решиш, че ти е време за булка и деца и да ги натресеш на майка си, а после да гледаш сеир или да не разбираш. Ако не разбираш, значи за пет пари акъл нямаш. Въобще некоректности много има. Съгласна съм, че проблемът е със съпруга.
И аз съм съгласна. Но мисля, че проблемът е и в жената, която изобщо се навива да живее с такъв мъж при такива условия.

Относно блокирането във фейса, не не бих блокирала по една единствена причина- посмъртно не би ми дошло на ум да приемам гаджета на сина ми в моя фейс, така че няма защо да се занимавам с блокирането им.

В твоя случай е трудно:) Ако правилно помня, не познаваш Говендърова... Пък и си имаш тиган, по-ефикасен е от блокирането във Фейса Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт