С какво ви дразнят свекървите - тема 98

  • 49 351
  • 974
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: 725
https://Започнаха да стават много объркани нещата защото повечето се съсредоточиха в тези пусти дялове и темата се измести .Отговорих на всички или поне така мисля честно и от сърце ,като все пак идеята беше Как да избегна сблъсъци със свекито като същевременно подържам някаква минилна връзка с останалите и може би да се опитам да разгадая отвратителното и отношение.

# 886
  • MI
  • Мнения: 11 868
Ми ще се опитам да изясня ,той ще наследи това което му се полага след смърта на родителите си ,но до тогава няма нищотуален развод или смърт или каквото се сетите ще мога да се справя сама,нямате идея как съм отгледала сама детето си сега  мога да си позволя дете и защо не от този мъж след като го обичам със всичките му недостатъци.
Не ми се търси още, но може да не си се изразила ясно. Сега да не се окаже, че парите идват от нейното семейство, а не от това на свекър ти? Че тогава съвсем се о...а положението...

# 887
  • Мнения: X
Ама, за какво ти е да разгадаваш отвратителното ѝ отношение? След 13 години, минимална е вероятността да го промени. По-добре се концентрирай върху отношенията с мъжа ти и изобщо не се занимавай със свекървата. Никакви контакти и толкова.

# 888
  • MI
  • Мнения: 11 868
Оплескал се е цитата, но при кликване се отваря, ясна е идеята. Пиша от телефона...

# 889
  • София
  • Мнения: 24 839
Аз със никой нищо не меря Абсурдно е да го мислиш.Напротив съгласна съм на всичко в замяна на щастието на съпруга ми.

Но невярвам и че той би бил щастлив без мен или без майка си така че от тук е той на ход .

Напротив, мериш през цялото време- 13 години демонстрираш как въпреки, че си се омъжила, кОпаш сама, оравяш се сама, изкарваш пари, гледаш дете.
Като ролята на мъжа ти е никаква- някакъв пътуващ елемент, който се прибира за ден- два, за единия секс и пак отлита.
Това, болднатото е вярно, но ако той е на ход, значи го караш да избира между двете ви, нищо че няма да е щастлив.
Което опровергава предишното ти изречение "съгласна съм на всичко в замяна на щастието на съпруга ми.

На какво " всичко" си съгласна, така и не става ясно. Peace

# 890
  • France
  • Мнения: 13 323
Ганели, няма какво да разгадаваш. Там нещата не са подвластни на нормалната логика. Аз се чудя на мъжа ти. И аз обичам родителите си и съм много привързана към тях, но това не ми пречи да съм независима и на 2000км от тях.

# 891
  • Мнения: 725
Аз със никой нищо не меря Абсурдно е да го мислиш.Напротив съгласна съм на всичко в замяна на щастието на съпруга ми.

Но невярвам и че той би бил щастлив без мен или без майка си така че от тук е той на ход .

Напротив, мериш през цялото време- 13 години демонстрираш как въпреки, че си се омъжила, кОпаш сама, оравяш се сама, изкарваш пари, гледаш дете.
Като ролята на мъжа ти е никаква- някакъв пътуващ елемент, който се прибира за ден- два, за единия секс и пак отлита.
Това, болднатото е вярно, но ако той е на ход, значи го караш да избира между двете ви, нищо че няма да е щастлив.
Което опровергава предишното ти изречение "съгласна съм на всичко в замяна на щастието на съпруга ми.

На какво " всичко" си съгласна, така и не става ясно. Peace
Имаш право да мислиш каквото искаш .Мъжът ми не пътува ,и всяка вечер макар и късно си е вкъщи.Иначе съм съгласна на всякакви компромиси само мир да има и той да е спокоен.

# 892
  • Мнения: 725
Аз със никой нищо не меря Абсурдно е да го мислиш.Напротив съгласна съм на всичко в замяна на щастието на съпруга ми.

Но невярвам и че той би бил щастлив без мен или без майка си така че от тук е той на ход .

Напротив, мериш през цялото време- 13 години демонстрираш как въпреки, че си се омъжила, кОпаш сама, оравяш се сама, изкарваш пари, гледаш дете.
Като ролята на мъжа ти е никаква- някакъв пътуващ елемент, който се прибира за ден- два, за единия секс и пак отлита.
Това, болднатото е вярно, но ако той е на ход, значи го караш да избира между двете ви, нищо че няма да е щастлив.
Което опровергава предишното ти изречение "съгласна съм на всичко в замяна на щастието на съпруга ми.

На какво " всичко" си съгласна, така и не става ясно. Peace
Имаш право да мислиш каквото искаш .Мъжът ми не пътува ,и всяка вечер макар и късно си е вкъщи.Иначе съм съгласна на всякакви компромиси само мир да има и той да е спокоен.
И мислиш ли че само секс ,ако беше това щяхме да си се сексим само без да се бракуваме и тормозим.

# 893
  • Мнения: 725
Не съм стигнала до там да го карам да избира а е на ход да се разбере с майка си аз бях до тук с опитите.

# 894
  • Мнения: 725
Аз със никой нищо не меря Абсурдно е да го мислиш.Напротив съгласна съм на всичко в замяна на щастието на съпруга ми.

Но невярвам и че той би бил щастлив без мен или без майка си така че от тук е той на ход .

Напротив, мериш през цялото време- 13 години демонстрираш как въпреки, че си се омъжила, кОпаш сама, оравяш се сама, изкарваш пари, гледаш дете.
Като ролята на мъжа ти е никаква- някакъв пътуващ елемент, който се прибира за ден- два, за единия секс и пак отлита.
Това, болднатото е вярно, но ако той е на ход, значи го караш да избира между двете ви, нищо че няма да е щастлив.
Което опровергава предишното ти изречение "съгласна съм на всичко в замяна на щастието на съпруга ми.

На какво " всичко" си съгласна, така и не става ясно. Peace
  И още нещо ми е интересно вие за какво се омъжвате за да има кой да кОпа вместо вас и да ви отглежда децата ли.Как на никой не хрумва че има и чуства иии когато ги има си Копам сама и си гледам чуждото дете сама.Ако ги нямаше щеше той да Копа и да ми отглежда и издържа детето

# 895
  • София
  • Мнения: 24 839
  И още нещо ми е интересно вие за какво се омъжвате за да има кой да кОпа вместо вас и да ви отглежда децата ли.Как на никой не хрумва че има и чуства иии когато ги има си Копам сама и си гледам чуждото дете сама.Ако ги нямаше щеше той да Копа и да ми отглежда и издържа детето

Омъжила съм се да делим добро и лошо и заедно да отглеждаме децата си.
Не съм се омъжила сама да кОпам, както и да се съобразявам с отношението на свекърва ми към мен, в решението да родя дете от мъжа, когото обичам.
За теб, явно понятието " ние" не съществува, затова си копаш 13 години в собствената нива, отглеждайки детето си.
А, съквартирантът за секс, гравитира около вас двамата със сина ти.
Защото вие сте семейство, а той е някакъв там, дето идва късно вечер и излиза рано сутрин.
Но, не е част от семейството.
Точно колкото свекърва ти драпа да го държи към фамилията, драпаш и ти да не го приобщиш към твоята фамилия- на теб и сина ти.

# 896
  • Мнения: 725
  И още нещо ми е интересно вие за какво се омъжвате за да има кой да кОпа вместо вас и да ви отглежда децата ли.Как на никой не хрумва че има и чуства иии когато ги има си Копам сама и си гледам чуждото дете сама.Ако ги нямаше щеше той да Копа и да ми отглежда и издържа детето

Омъжила съм се да делим добро и лошо и заедно да отглеждаме децата си.
Не съм се омъжила сама да кОпам, както и да се съобразявам с отношението на свекърва ми към мен, в решението да родя дете от мъжа, когото обичам.
За теб, явно понятието " ние" не съществува, затова си копаш 13 години в собствената нива, отглеждайки детето си.
А, съквартирантът за секс, гравитира около вас двамата със сина ти.
Защото вие сте семейство, а той е някакъв там, дето идва късно вечер и излиза рано сутрин.
Но, не е част от семейството.
Точно колкото свекърва ти драпа да го държи към фамилията, драпаш и ти да не го приобщиш към твоята фамилия- на теб и сина ти.

Както кажеш ,ма все си мисля че гравитира около двете семейства .Между другото и аз излизам сутрин рано да Копам и вечер късно се пребирам за секса та се оказва че синът ми си е сам семейство.

# 897
  • Мнения: 725
И изобщо не се съобразявам със свекито за избора ми кога и дали да раждам а само и единствено с нас или по точно с мен ,когато съм готова.

# 898
  • София
  • Мнения: 24 839
И изобщо не се съобразявам със свекито за избора ми кога и дали да раждам а само и единствено с нас или по точно с мен ,когато съм готова.

Ми, да си жива и здрава!
И дано Господ реши да ти уйдиса на готовността на 40 години- заради него.
Много честно го каза- съобразяваш се единствено със себе си, нищо че " съквартирантът" заради теб се е разделил с бизнеса си и е станал черната овца в семейството.
Интересно ще е, ако не можеш да забременееш, дали ще схванеш най- сетне, че освен със себе си, е било редно да се съобразиш и с другия, когото твърдиш че обичаш? newsm78

# 899
  • Мнения: 725
И изобщо не се съобразявам със свекито за избора ми кога и дали да раждам а само и единствено с нас или по точно с мен ,когато съм готова.

Ми, да си жива и здрава!
И дано Господ реши да ти уйдиса на готовността на 40 години- заради него.
Много честно го каза- съобразяваш се единствено със себе си, нищо че " съквартирантът" заради теб се е разделил с бизнеса си и е станал черната овца в семейството.
Интересно ще е, ако не можеш да забременееш, дали ще схванеш най- сетне, че освен със себе си, е било редно да се съобразиш и с другия, когото твърдиш че обичаш? newsm78

Ако немога да забременея той съквартирантът ще се съобрази с мен ако ме обича .И дано господ ни уидиса на акъла .Остани си и ти със здраве и си пази нервните .Вече ме хвана жал и за твоя мъж честно ,дори и да нямате проблеми от мойто естество трудно се живее с Абсурдна жена като теб.В никой нищо добро не намираш.

Общи условия

Активация на акаунт