Не знам съвет ли търся, или да се оплача...

  • 25 529
  • 661
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 5 262
в тази тема се върти едно и съ=о с дни. каква е целта

# 616
  • Мнения: 6 479
в тази тема се върти едно и съ=о с дни. каква е целта

Ако ти е нужна някаква цел,това не е темата за теб.
С дни не можеш да се усетиш. С дни чета неадекватните ти включвания.
И с много,ама много дни не можеш да наваксаш пропуснатото...

# 617
  • Мнения: 5 262
без цел ? не знаех. Е, като е без цел , то ... ами супер. Право по темата .
Тъпо е само заблуждава=ото начало ... че има цел. Пускайте ги такива безцелни, но си казвайте от началото, че са безцелни.
Мен например ме издразни подвеждането.

# 618
  • Мнения: 3 660
без цел ? не знаех. Е, като е без цел , то ... ами супер. Право по темата .
Тъпо е само заблуждава=ото начало ... че има цел. Пускайте ги такива безцелни, но си казвайте от началото, че са безцелни.
Мен например ме издразни подвеждането.
Е, за сметка на това конкретиката в заглавието е "очарователна". Авторката не знае какво иска.

# 619
  • Мнения: 330
Ей, уникално нещо сте това жените! Искрено се забавлявам... Мине се, не мине - някой някъде реве, че дадена тема била пързалка. Вчера се появи и тема, в която самата тема изчезна, бивайки изтрита. Но... дискусията си тече... Нищо, важното е, че имаше заглавие. И то е достатъчно, за да провокира размяна на мнения.
Всъщност, бихте ли разяснили на един профан, кое е негативното в една тема-пързалка? Това, че зад казуса не стои реално събитие? Има ли значение, ако предизвиква полемика и поражда размисли? Едва ли целта е само и единствено конкретна взаимопомощ. Това, че нещо не се е случило не означава, че не предстои да се случи и е излишно дискутирането му!

# 620
  • Мнения: 164
Ей, уникално нещо сте това жените! Искрено се забавлявам... Мине се, не мине - някой някъде реве, че дадена тема била пързалка. Вчера се появи и тема, в която самата тема изчезна, бивайки изтрита. Но... дискусията си тече... Нищо, важното е, че имаше заглавие. И то е достатъчно, за да провокира размяна на мнения.
Всъщност, бихте ли разяснили на един профан, кое е негативното в една тема-пързалка? Това, че зад казуса не стои реално събитие? Има ли значение, ако предизвиква полемика и поражда размисли? Едва ли целта е само и единствено конкретна взаимопомощ. Това, че нещо не се е случило не означава, че не предстои да се случи и е излишно дискутирането му!
Едва ли ще раберат написаното от теб...Историята ми е банална и по никакъв начин не е нещо, което не се случва ! Сецификта при мен е приятелското семейство !

# 621
  • Мнения: 3 660
Ей, уникално нещо сте това жените! Искрено се забавлявам... Мине се, не мине - някой някъде реве, че дадена тема била пързалка. Вчера се появи и тема, в която самата тема изчезна, бивайки изтрита. Но... дискусията си тече... Нищо, важното е, че имаше заглавие. И то е достатъчно, за да провокира размяна на мнения.
Всъщност, бихте ли разяснили на един профан, кое е негативното в една тема-пързалка? Това, че зад казуса не стои реално събитие? Има ли значение, ако предизвиква полемика и поражда размисли? Едва ли целта е само и единствено конкретна взаимопомощ. Това, че нещо не се е случило не означава, че не предстои да се случи и е излишно дискутирането му!
Някой май не е чел приказката за лъжливото овчарче. Или е прекалил с гледането на "Инсепшън".
Относно темите пързалки - принципно няма значение дали са пуснати от мъж или жена, стига трола, упс, автора да си я стопанисва в лековат стил. Виж, ако ще е пуснат казус, който по-нататък да бъде ползван при журналистХически материал става тегаво. Ако ти се чете пързалчеста тема, пусната от мъж, само кажи и ще ти метна линк на лични.

# 622
  • Мнения: 164
без цел ? не знаех. Е, като е без цел , то ... ами супер. Право по темата .
Тъпо е само заблуждава=ото начало ... че има цел. Пускайте ги такива безцелни, но си казвайте от началото, че са безцелни.
Мен например ме издразни подвеждането.
При теб положението е по-отчайващо и от при мен ! С небивалиците, дето пишеш, не знам какво очакваш ?!  Аз съм объркана и при мен е разбираемо, но ти ???

# 623
  • Мнения: 330
Аниш, приказката за лъжливото овчарче аз съм я писал Joy, но виж, никога не би ми хрумнала асоциацията с филма! Уау, срещу теб да тичам - не мога да те стигна! Определено стажът в такъв форум е от значение и си на светлинни години пред мен. Далеч съм от наивен, инстинктивно спестявам всичко лично, а и не обичам показност, но наистина не би хрумнало, че е възможно някой "evil mastermind" да тръгне да злоупотребява тук, попивайки нужното, за да го обърне срещу неподозиращата жертва.

# 624
  • Мнения: 25 709
Сецификта при мен е приятелското семейство !

Спецификата при теб е, че и мъжът, и приятелите не ти се падат от тотото – сама си ги избираш. Какъв е смисълът да се жалваш публично от собствените си погрешни избори?
Да те ожалим вкупом: "Ай, ай, горкичката, как не ѝ върви!"? Ами, щом това те топли и вкарва ред в живота ти, да те ожалим. Ти си мишкувай там и се наслаждавай. Ама и истинска наслада няма как да изпиташ, докато завиждаш на чуждата любов и чуждото семейство.
Всъщност, точно това те яде, нали?

# 625
  • Мнения: 164
Сецификта при мен е приятелското семейство !

Спецификата при теб е, че и мъжът, и приятелите не ти се падат от тотото – сама си ги избираш. Какъв е смисълът да се жалваш публично от собствените си погрешни избори?
Да те ожалим вкупом: "Ай, ай, горкичката, как не ѝ върви!"? Ами, щом това те топли и вкарва ред в живота ти, да те ожалим. Ти си мишкувай там и се наслаждавай. Ама и истинска наслада няма как да изпиташ, докато завиждаш на чуждата любов и чуждото семейство.
Всъщност, точно това те яде, нали?
И ти не си чела ! 1. С мъжа ми до сега не сме имали сериозни проблеми ! 2. Приятелите нямат никаква, ама никаква вина !!! 3. Завистта е най-грозното усещане,което човек може да изпита..Далеч съм от подобни усещания !!! 4. Форума е точно с таква цел, да споделиш, да се ожалиш, да търсиш съвет......и тн. 5.С какво мишкувам, пред кого ???? На съпруга си съм казала, че виждам проблем...това ли е мишкуване според теб ?!.

# 626
  • Мнения: 5 259
Не им давай повече обяснения Анжи. Няма смисъл да си късаш нервите.

# 627
  • Мнения: 5 262
Ей, уникално нещо сте това жените! Искрено се забавлявам... Мине се, не мине - някой някъде реве, че дадена тема била пързалка. Вчера се появи и тема, в която самата тема изчезна, бивайки изтрита. Но... дискусията си тече... Нищо, важното е, че имаше заглавие. И то е достатъчно, за да провокира размяна на мнения.
Всъщност, бихте ли разяснили на един профан, кое е негативното в една тема-пързалка? Това, че зад казуса не стои реално събитие? Има ли значение, ако предизвиква полемика и поражда размисли? Едва ли целта е само и единствено конкретна взаимопомощ. Това, че нещо не се е случило не означава, че не предстои да се случи и е излишно дискутирането му!

разтегната е безсмилено с насърчение от автора да се цикли ... еднакви отговори се върт;т и се завърта  пак от начало .

# 628
  • Мнения: 6 479
Сецификта при мен е приятелското семейство !

Спецификата при теб е, че и мъжът, и приятелите не ти се падат от тотото – сама си ги избираш. Какъв е смисълът да се жалваш публично от собствените си погрешни избори?
Да те ожалим вкупом: "Ай, ай, горкичката, как не ѝ върви!"? Ами, щом това те топли и вкарва ред в живота ти, да те ожалим. Ти си мишкувай там и се наслаждавай. Ама и истинска наслада няма как да изпиташ, докато завиждаш на чуждата любов и чуждото семейство.
Всъщност, точно това те яде, нали?

Тва пък защо беше?
Какъв е смисълът пък, да начукаш канчето на някой публично?

Публичен форум за взаимопомощ. Под форум -семейни отношения. Съдържа теми за семейните отношения.Споделяне с очакване на разбиранe,съвети,различни гледни точки,преживяно.

Какво ожалване/всички сме живи и здрави,слава Богу/?

Не знам защо пречи толкова темата на някои. Има толкова много други.
Скука ли,депресия ли,края на лятото ли ,Марс във Венера,излизайки от Меркурий ли? Не знам,не знам.. И не искам да знам.

Как Сийка ти уж "не си от тия"...пък гледай ся...

И да,определено има трол в темата. Но това не е авторката.

Последна редакция: пн, 17 сеп 2018, 00:56 от Thirteen#

# 629
  • София
  • Мнения: 16 208
Мммда, тролът е един, пише под няколко ника, и сумата от постовете му под всеки отделен  ник е под 300.

Общи условия

Активация на акаунт