С какво ви дразнят свекървите? - 148

  • 35 118
  • 757
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 28 578
Заповядайте в новата тема!

Линк към предишната - https://m.bg-mamma.com/?topic=1550338

# 1
  • Мнения: 395
Благодаря за новата тема. Записвам се да следя развитието при розова долина. 🥴

# 2
  • Мнения: 723
От една година разведен и от седем месеца живеете заедно? Дано да е както го виждаш но аз силно се съмнявам . А и ми намирисва че ,заради теб са се развели.

# 3
  • Мнения: 112
Е ние не живеем заедно от когато сме почнали да излизаме. 😂 Те са били разделени и преди фактическият развод и не са живеели заедно. Математиката не ти е силната страна явно. 12-7=5  + още няколко месеца преди това. Та не знам как заради мен са се развели. 😁

# 4
  • Мнения: 723
Имам съмнение,не казвам че е така. И въпреки всичко един прясно разведен мъж с дете който скача веднага в нов брак ми е съмнителен. Колко редовно взима детето? 100 километра не са малко. Според мен найстина се притесняват роднините за детето.

# 5
  • Мнения: 112
Взима детето всяка седмица, колкото е при майка му, толкова е при нас. Не мисля че това и е проблема на майка му. Даже в опит да нарани ММ беше говорила на детето да казва, че не иска да идва, а само да спи при майка си... За такъв човек говоря.

# 6
  • Мнения: 723
Е това дете не ходи ли на училище? Доста трудно ще ти е за в бъдеще. Незнам колко ще издържиш

# 7
  • Мнения: 112
Детето беше на детска градина до скоро, не ходи на училище. Иначе и варианта за пътуване сме го решили за в бъдеще. Но да, трудно е с такава свекърва, но поне ММ не е мамино синче и стопира всякакво вмешателство.

# 8
  • Мнения: 723
Ами тогава реално нямаш проблем в момента ,важно ти е човека до теб не майка му. Но за в бъдеще незнам Дано не останеш разочарована .

# 9
  • Мнения: 168
Нормално да не ти е приятно как се държи , но все пак имай едно на ум !!!

# 10
  • Мнения: X
Аз мисля, че свекървата я е яд, че мъжа се развежда. Може до последно да е имала надежди, че ще остане с бившата. И не толкова, защото много обича първата си снаха, а за да не е разведен. Много хора от старото поколение не приемат развода и всячески искат да го избегнат, дори на цената на щастието. И сега на върха на сладоледа нова снаха…

# 11
  • Варна
  • Мнения: 36 605
Чак да издирва телефона на майка ѝ, че да каканиже да се разделят... Тая не е много наред в главата. А мъжът може да е всякакъв, но Розова долина като си го е избрала, той ще е, другите нямат право да й се бъркат. Най-много да изкажат мнение, дори и непоискано, и край.

# 12
  • Мнения: 18 530
Детето е много малко. Сега не ти пречи, но занапред може да искаш повече романтика, а то ще е често с вас. Свекървата каквато и да е, вероятно това я терзае, не че е права в случая.

# 13
  • Мнения: 1 600
Не я терзае това, според мен.
Баш си е както Шерилин каза. За много от старото поколение разводът е равен на вечен резил пред роднини, приятели, съседи, целият град и цялото село

# 14
  • Мнения: 1 276
Моят " непоискан" съвет към Розова долина е да прочете темите на потребител с ник Даскалка за съжителство на млада жена без деца с мъж, който има дете от предишна връзка.
Ей така за всеки случай.

Общи условия

Активация на акаунт