На кафе с Гала/Ева

  • 111 525
  • 1 197
  •   1
Отговори
# 255
  • Sofia
  • Мнения: 26 385
Гала защо напоследък така седи с вдигнати крака по дивана като разговаря с гостите си?!
Това не е професионализъм...

# 256
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 357
Даже е грозно, оператора веднага я показа в едър план.Според мен просто не се усети как сяда.

# 257
  • Viena
  • Мнения: 3 582
Да, ужасно е. Супер неуважително към гостите й. Сузанита един път при нея така си беше вдигнал краката, може Гала от не я да е видяла. 😂

# 258
  • Мнения: 19 485
Е, щом Сузанита им е еталон за държание в обществото и пред камера нямам какво да кажа.

# 259
  • Мнения: 3 908
Гальоната е страшна!
Скоро ще достигне Тодор Живков по управление. Упорита като Цола Драгойчева. Вечна като Байкушевата мура. И ако продължава така скоро ще бъде сравнима с Хеопсовата пирамида. Само талантът й е спорен като стъпването на Луната. А простотията й е необятна като Вселената.
.                                                                          Лелеее, успяхте буквално да сразите жената 😉 Мисля си, че тя просто иска да бъде само българската Опра...  “Достолепна” и вечна като “Дързост и красота”....

# 260
  • Viena
  • Мнения: 3 582
Тя си ги каза в прав път, на запад водещите си водят предаванията дългииииии години.

# 261
  • Мнения: 15 317
То нямa лошо, некa си води дълги години, aмa Предaвaне, a не Курник.

# 262
  • Мнения: 5 903
Аз нямам нищо против да има българска Опра. Даже искам да има българска Опра!
Но тази неодухотворена, нечувствителна, неискрена жена-Гальона имам предвид-тя не може и никога няма да бъде Опра.
Убедена съм, че все пак имаме публични личности, които могат да бъдат Опра, но те не биха се съгласили да оближат задника на Халваджиянови така охотно и блестящо, както го умее Гальона. Или Галя. Или Гола. Все тая.
Но едно не мога да й отрека- изкуство е да се подмазваш и нагаждаш с такава последователност години наред.

# 263
  • Мнения: 9 865
Днес гледах малко към края, хахаха, много забавно беше. По-неадекватно предаване просто няма и всеки път се надскачат.
А забелязах, че Патрашкова си е сменила цвета на косата, сега има цвят на дрисък, в синхрон със словесните изстъпления на "колегите" си.

# 264
  • Мнения: 41
Безумно тъпо стана това предаване-скъпо ефирно време запълнено с ......нищо стойностно.
Досега не ми беше  правило впечатление,но сега  обстоятелствата ме принудиха вече 3 месеца съм вкъщи и направо изумявам!?Как може  толкова ефирно време с такива еснафски теми?Наистина нищо стойностно.Много рядко да покани,някой интересен гост.Все фолкпевици едни и същи???Отвратително!!!

# 265
  • Мнения: 6 529
Няма ли да го спрат най-накрая това изтъркало се в годините предаване?

# 266
  • Sofia
  • Мнения: 26 385
Вегетата са дълбоко засегнати от вчерашното изказване на Гала че според СЗО веганството било психично разтройство като булимията и анорексията и искат извинение от нея и нтв Joy

# 267
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 800
Тя една права приказка е казала и да вземе  сега да се извинява ли? Joy

# 268
  • София
  • Мнения: 7 886
Нямам нищо против вегани, вегатарианци и всякакви други, но в случая Гала е права.
Ние сме месоядни, така сме създадени, биологично.
 

# 269
  • Мнения: 1 187
Облеклото на гала днес е ПОКЪРТИТЕЛНО. Срам ме беше да гледам интервюто с Мария. Няма по пошла и селска визия и изобщо всичко. А гала как се опитваше да наблегне на  сензитивността  и да обърне темата на разговора. 10 сутринта е не ми се слуша за сексуалния живот на гала и мара отварачката.

Общи условия

Активация на акаунт