На кафе с Гала/Ева

  • 111 485
  • 1 197
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 19 485
Хем финансово неграмотна, хем не прави нищо без пари - много странен парадокс....
Значи да не очакваме щерката да участва в благотворителни каузи с личен безвъзмезден труд. Жалко, аз бих се гордяла, ако детето ми не е меркантилно, а добро по душа, ама ценностни системи всякакви.

# 766
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Не знам защо така насърчават коледното консуматорство с тези безумни идеи за ненужни и глупави подаръци. Единственото, което остава е споменът, а тези боклуци свършват я в мазето, я в контейнера за смет...

# 767
  • София
  • Мнения: 62 595
Защото има надпис "Продуктово позициониране" още преди първата минута на предаването. Всичко, което е в това предаване и всяка дума, която чуваш от устите на участниците е реклама, на тях за това им плащат.

# 768
  • Мнения: 258
Значи да не очакваме щерката да участва в благотворителни каузи с личен безвъзмезден труд. Жалко, аз бих се гордяла, ако детето ми не е меркантилно, а добро по душа, ама ценностни системи всякакви.
Ех, как се радвам, че има хора, които мислят като мен! Напълно подкрепям и този, и следващите два поста.
И, аз съм една такава майка. Two Hearts
И, да, вещоманията властва сега навън, тук в щатите е луда работа. Най-откаченото нещо, което видях с очите си тази седмица беше една 200 метрова (най-малко) опашка пред магазин, който беше обявил 25% намаление на Коледна украса и 15% за всичко останало! И това в студено и ветровито време.
Желая ви светло Рождество Христово и семейна топлина! Gift Heart

# 769
  • Мнения: 14 635
Не съм гледала панела (каквото и да значи това) от началото на сезона и то за 10мин.Днес се сетих,че съществуват и послучай началото на ваканцията реших да ги видя.Шок!Патрашка я няма.Къде е?Заварих Гала с Миро.Нетърпелива,много нервозна,какво и е на тази жена?Изглежда като да приема неподходящи медикаменти.

# 770
  • Sofia
  • Мнения: 26 379
Там си беше Патрашка,къде без нея!?

# 771
  • Мнения: 14 635
Гледах от Миро към края.Патрашка-йок!Може по-рано да си е тръгнала.Вчера я видях.Без перли,но с брошка на тютюневата риза.Отдъхнах си.

# 772
  • Sofia
  • Мнения: 26 379
Тази седмица са в почивка.
Предаването е на запис по 30-40мин
Галка със Стефчо и щерките им са в Дубай Sunglasses

# 773
  • Мнения: X
Това го взех от друга тема, но е точно за тази. Mr. Green

Поздрави от Гала!

https://www.facebook.com/gala.na.kafe/photos/a.704251132980199/3 … ype=3&theater

# 774
  • Мнения: 9 865
Снимката не е хубава, посланието е изнасилено.
И защо да не пускаме корени?! Всеки човек има нужда от различни неща.
Новото десетилетие започва от следващата година.

# 775
  • Sofia
  • Мнения: 26 379
Много е зле на снимката,чак плашещо зле Dizzy Face

# 776
  • Мнения: X
Отваряте на своя отговорност!

Скрит текст:

# 777
  • Мнения: 4 181
Който и да го снимат така ще изглежда грозно. Много важно

# 778
# 779
  • Мнения: 9 181
АПсолютно нелепа мърлява рокля!
Все едно от кашона със стари вехтории беше изваден тоя парцал!

Чак ми стана гнусно като я видях облечена с него, първата ми реакция беше да го бяха изпрали егати!

За нелепицата от дължината на парцала върху дърта магистралка на Новогодишната нощ,  ooooh! ooooh! безумен стайлинг.

п.с. за мен бе унизително да го гледам, можеха да я облекат по подобаващо за годините и за по талавизора в НГ нощ.

Общи условия

Активация на акаунт