В момента чета ... 59

  • 68 084
  • 753
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 25 646
Ползвайте спойлери, моля!  Close

# 661
  • София
  • Мнения: 9 111
Да има някои линии/герои, които поувисват малко и са недовършени и попретупани, но като цяло книгата ми хареса.

# 662
  • Мнения: 3 420
"Гръцко кафе" на Катерина Хапсали. Невероятна книга. Точно от такава имах нужда - истории за силни жени. ✌️🍸

# 663
  • Мнения: 397
Чета Илумине ... леле, голям кеф Simple Smile

# 664
  • Мнения: 6 346
Изтривам, защото явно е изтрит и постът, на който отговорих. Simple Smile Но си продължавам с "Мозайка от убийства" и "Barnbruden".

Последна редакция: пн, 07 яну 2019, 09:22 от Cioccolata

# 665
  • Мнения: 1 153
Аз пък се чудя, дали ще има някакво продължение на Укротителят на лъвове от Камила Лекберг.

# 666
  • София
  • Мнения: 17 300
Аз пък се чудя, дали ще има някакво продължение на Укротителят на лъвове от Камила Лекберг.

Вещицата, излезе преди няколко месеца.

# 667
  • Мнения: 1 153
Аз пък се чудя, дали ще има някакво продължение на Укротителят на лъвове от Камила Лекберг.

Вещицата, излезе преди няколко месеца.

Вещицата я прочетох. Става въпрос за Укротителя на лъвове,
Скрит текст:
която свърши реално не както трябва. Дали по-нататък няма пак да срещнем "Марта" и мъжът и.
 За който не е чел книгата, да не чете скрития текст.

# 668
  • София
  • Мнения: 17 300
Ааа, разбрах те, извинявай. Ама не мисля, честно казано.

# 669
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
От Лекберг прочетох само "Прокоба". Изключително придвидим сюжет. Друго от нея така и не прочетох.
Остават ми 75 стр. от "Мозайка от убийства" и още си нямам идея какво се случва. Яко.  Blush И при вас ли беше така или аз съм бг реотан?

Не си само ти Wink

# 670
  • Мнения: 6 346
Е, значи постът на Лолита не е изчезнал, а явно при мен отговорите са се показали някак разбъркано и съм го видяла като последен. Ами, и аз да си призная тогава (пак), че рядко разбирам кой е убиецът, преди самият автор да го разкрие.

# 671
  • Мнения: 8
Дзен и изкуството да се поддържа мотоциклет

# 672
  • София
  • Мнения: 6 210
Прочетох "Истината за смъртта на Хитлер" - документална книга, но интересна и не ми доскуча за миг.
След това като подхванах "Големите малки лъжи", почти не я пуснах, докато не я прочетох. Започнах я малко на шега, все попадам на високи отзиви в ГР и на ласкави думи за сериала, но по резюмето си мислех, че може да е някоя боза Rolling Eyes. Всъщност това се оказа чудесен роман, засягащ много сериозни теми, но поднесен с доза чувство за хумор. Гледам, че авторката има други книги и със сигурност ще прочета още нещо от нея.

# 673
  • София
  • Мнения: 5 566
Прочетох "Уроци по дишане" на Ан Тайлър, книгата е специфична, изисква специална сантиментална нагласа, за да се хареса. Мен лично не ме хваща често такъв тип настройка и се радвам, че в случая с тая книга оцелих момента, за да й се изкефя.

Прочетох и "Тебеширения човек", става. За 3 звезди си е книгата, но тъй като има някои специфични неща, които са ми слабост, й дадох едно рамо в ГР Simple Smile т.е. 4 звезди.

Рязко смених жанра след това и подхванах нещо балканско -  "Този път за болката" на сръбския автор Михайло Пантич. Май не съм чела сръбска книга до сега... Да видим?!?

Успоредно започнах и "4321" на Пол Остър. Имам много големи очаквания тук!

# 674
  • Мнения: 8 230
"Пръстът, който те сочи" чета, за сега ми върви плавно и приятно, но съм още на първия разказвач. Две-три книги подхващах и зарязвах от 1и насам, една прочетох, но нещо все не успяваха да ме заинтригуват и сега съм много доволна, че с "Пръстът" най-сетне потръгнаха нещата.

Общи условия

Активация на акаунт