Американски колеж - тринадесета тема

  • 64 484
  • 740
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 66
Здравейте,

получих мейла от колежа за регистрацията в Engage, но не ми приема или мейла или пина явно, защото всеки път ми дава грешка Sad
От моя син разбрах, че по английски е при г-н Найт и г-жа Иванова, по математика при г-жа Дурчева. За никого от тях не знам нищо и аз Simple Smile
Изглежда,че децата ни са заедно!Ние сме при същите преподаватели.Виждам отлични отзиви за тях и много се радвам!

# 106
  • Мнения: 66
Всички ли сте получили имейли от колежа,защото аз нямам още нищо?

# 107
  • софия
  • Мнения: 4 985
Всички ли сте получили имейли от колежа,защото аз нямам още нищо?
Проверихте ли в спам?

# 108
  • Мнения: 66
Всички ли сте получили имейли от колежа,защото аз нямам още нищо?
Проверихте ли в спам?

Да,проверих и пак няма нищо.Май и аз трябва да пиша до Колежа имейл

# 109
  • София
  • Мнения: 545
Събирам отзиви за дуета Цветкова/Франк Куин в 8 клас Simple Smile Пожелавам на всички препчета успех и здраве!

# 110
  • Мнения: 5 425
Събирам отзиви за дуета Цветкова/Франк Куин в 8 клас Simple Smile Пожелавам на всички препчета успех и здраве!
Знаменит дует, пял на двамата ми сина.
Цветкова е много фин и тактичен човек, винаги усмихната, готова да обясни и тотално безкомпромисна, що се отнася до задания, оценки и сие. Синковците грейват като я видят. И продължават да греят, независимо че им е завъртяла заслужена двойка в дадения ден.
Куин е уравновесен, спокоен и ведър човек, който си обича работата и винаги успява да накара децата да повярват, че могат много повече. Което си беше постижение за големия ми син, влязъл в АК с убеждението, че знае всичко по Английски език (доста знаеше наистина).

Последна редакция: сб, 22 сеп 2018, 06:31 от Ezhko

# 111
  • В офиса
  • Мнения: 4 018
Събирам отзиви за дуета Цветкова/Франк Куин в 8 клас Simple Smile
Най-готината комбинация. Напълно споделям всичко, написано от Ежко. И до днес моето дете е щастливо, ако срещне Цветкова и успеят да си поговорят.

# 112
  • Мнения: 1 267
Мнения за г-жа Рангелова по БЕЛ и дуета Маринова и мис Z?

# 113
  • Мнения: 5 425
Рангелова е тих и скромен човек, който си върши работата без да създава излишен шум и емоции, за разлика от мис Зи, която е като 4-ти юли, само че всеки божи ден.
Много обича да провокира и другите и себе си. Голям образ.

# 114
  • Мнения: 15
Здравейте, чета ви с огромен интерес още от март, но сега пиша за първи път. Темите са ми много полезни! И синът ми е при Цветкова и Куин. Благодаря на Ежко и Тинкърбел за споделеното!

# 115
  • гр. София
  • Мнения: 182
Мнения за г-жа Рангелова по БЕЛ и дуета Маринова и мис Z?
Маринова беше учител на двете ми деца в 8 клас по АЕ. Много мил и деликатен човек. Разбира си от работата и дава всичко от себе си. Децата много я обичаха и се чувстваха прекрасно в часовете  й. Мис Зи наистина е като 4 юли 😎😍🤣  Забавна,  пълна с идеи, предизвикателна,  правеше им българска баница, ако всички имат 100 % на даден тест или пък им говореше на български, ако загуби облога с тях. Чудесен дует! 🥁🎻🎺🎉🎈🎈

# 116
  • Cobrs
  • Мнения: 791
И дъщеря ми е при г-жа Цветкова и г-н Куин (8/8)! Благодаря за споделените впечатления!

# 117
  • Мнения: 1 267
Благодаря много за споделеното!

# 118
  • Мнения: 7
Здравейте, моля за мнение за Риджолска по български език и литература.

# 119
  • София
  • Мнения: 9 558
Здравейте, моля за мнение за Риджолска по български език и литература.

Страхотна е. Имате истински късмет с нея.

Общи условия

Активация на акаунт