Американски колеж - тринадесета тема

  • 64 470
  • 740
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 265
Ние сме при Ms.Z по английски.

# 91
  • софия
  • Мнения: 4 985
Благодаря, Амели! Направи ми впечатление, че г-Жаки Баликова е бакалавър по компютърни системи и технологии и магистър по международни отношения... Знаеш ли къде е преподавала преди АК?
Ако правилно улавям притеснение в поста ти заради не многото високи изброени постижения и университетски специалности, те съветвам да не се притесняваш! Със сигурност е добра в това, за което е назначена! Hands V

Мис Z e страшно енергичен човек!

# 92
  • В офиса
  • Мнения: 4 018
Притеснението по-скоро, така като го разбирам, е че компютърни системи е по допирателната на математиката, пък международни отношения е без пресечни точки. Което не значи, че ще е слаб преподавател, не подхождай с предубеждение.
Моята девойка и тази година уцели супер учител по математика. И от новия учител по физика е възхитена. Аз - доволна.

# 93
  • Мнения: 2 529
Здравейте,

получих мейла от колежа за регистрацията в Engage, но не ми приема или мейла или пина явно, защото всеки път ми дава грешка Sad
От моя син разбрах, че по английски е при г-н Найт и г-жа Иванова, по математика при г-жа Дурчева. За никого от тях не знам нищо и аз Simple Smile

# 94
  • Cobrs
  • Мнения: 791
Прави сте, ще изчакам да си създам лични впечатления. Аз съм завършила хуманитарна специалност и съм далеч от точните науки, поради което ме озадачи комбинацията от двете специалности на госпожата. Детето ми обича математиката и се интересува от инженерните специалности. Когато понатрупаме впечатления, ще ги споделим!

# 95
  • софия
  • Мнения: 4 985
Здравейте,

получих мейла от колежа за регистрацията в Engage, но не ми приема или мейла или пина явно, защото всеки път ми дава грешка Sad
От моя син разбрах, че по английски е при г-н Найт и г-жа Иванова, по математика при г-жа Дурчева. За никого от тях не знам нищо и аз Simple Smile
Пишете или се обадете на Таня Асенова относно проблема с влизането в енгейдж. Ще ви помогне на секундата! Внимавайте да не изпратите мейла си на енгейдж (тоест като отговор на имейла до Вас), а си отворете нов имейл директно до Т. Асенова, в сайта, а и на листите, които са ви раздали на уелкъм срещата има посочен мейл на всеки от колежа!
Найт и Иванова преподаваха на моето дете, каквото и да кажа за тях ще е слабо изразяване на високата ми оценка!

# 96
  • Мнения: 2 529
Много благодаря за помощта и отзивите Simple Smile ще пиша веднага на г-жа Асенова Simple Smile

# 97
  • Мнения: 1 265
И аз благодаря! Не зная кои са другите преподанатели, защото девойката е на вън, но по-късно ще слушам в захлас:). И аз съм получила мейла , но ще се заема с това малко по-късно. Хубава вечер!

# 98
  • гр. София
  • Мнения: 182
И аз благодаря! Не зная кои са другите преподанатели, защото девойката е на вън, но по-късно ще слушам в захлас:). И аз съм получила мейла , но ще се заема с това малко по-късно. Хубава вечер!
Не е необходимо да чакате детето да Ви каже кои са й преподавателите.  Сигурно сте получили линк за вход в портала за родители. Там има имената на нейните преподаватели, както и седмичната програма.

# 99
  • Мнения: 1 265
За съжаление и аз имам проблем с създаването на акаунта. Ще изчакам малко, може би все още се настройва системата, а ние сме нетърпеливи:).

# 100
  • софия
  • Мнения: 4 985
За съжаление и аз имам проблем с създаването на акаунта. Ще изчакам малко, може би все още се настройва системата, а ние сме нетърпеливи:).
Те са ви създали акаунта, вие трябва да въведете дадените юзър и парола. Миналата година и аз имах подобен проблем, не си спомням детайли, но с мейл или обаждане нещата ще станат бързо

# 101
  • Мнения: 2 298
Входното ниво по английски, което са правили 8ми клас тази седмица служи ли за разпределяне по групи? Simple Smile

# 102
  • Мнения: 1 265
Да така е , ако не успея и утре ще им пиша.

# 103
  • Мнения: 1 265
Входното ниво по английски, което са правили 8ми клас тази седмица служи ли за разпределяне по групи? Simple Smile
  До колкото имам информация е само за информация на преподавателите. Тези деца, които не са учили англ език до сега или са с по-ниско ниво на езика ще имат нещо като консултации. Не съм сигурна в точността на информацията, но със сигурност не са разделяне съгласно нивото на владеене на езика.

# 104
  • гр. София
  • Мнения: 182
В паралелките има деца с различно ниво на английския, но това го знаят само преподавателите. Децата с по ниско ниво имат по два допълнителни часа седмично.В края на 8 клас нивото на всички е изравнено.

Общи условия

Активация на акаунт