Моля дайте съвет за сватбена торта

  • 5 743
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 107
Ако не държиш на помпозната украса, етажи и т.н., поръчай огромна сладоледена - гостите ще бъдат много, много доволни, особено ако е топло след 2 седмици  Peace

# 16
  • Мнения: 3 861
Нашата беше от Гаврош в Кр. поляна.
Триетажна, в цвят шампанско, като роклята ми и всичко останало. От вътре беше шоколадов блат, ягодов мус и истински ягоди. Аз си измислих пълнежа, беше много вкусна  chef
Дуци, и нашата беше от там вътрешността беше вкус бейлис, а отвън моя измишльотина на 3 етажа, много красива, препоръчвам ги горещо.
И не беше скъпа за 80 човека около 120 лв. беше...

Последна редакция: пт, 09 юни 2006, 21:50 от Lilly

# 17
  • Мнения: 2 407
Наща беше на Дайски и съм много доволна, беше много лека и хубаво украсена.

# 18
  • София
  • Мнения: 10 310
И нашата беше от Романс, горещо ти ги препоръчвам(аз съм голяма лакомница и за тортата  нямах колебания) много са им вкусни Mr. Green , фен съм и на 100гр. сладки, много са красиви, но торта за 100ина човека си е скъпичка там.

Направо се чудя как може човек да препоръча Дайски... тортите са им меко казано ужасни  Embarassed

# 19
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 640
Нашата беше от "Двете фукли", едноетажна, с бяла глазура и сини цветя отгоре. Украсата я избрах по каталог, имаха толкова много видове, че ми се замая главата. Пълнежът беше с лешници и крем с шампанско. Много вкусна беше и доставката беше точна и на място, но ориентировъчна цена не мога да ти кажа, тъй като беше подарък от кумата ни.

# 20
  • София
  • Мнения: 15 221
Пред "Романс" и "Гаврош" бих предпочела "Гаврош".
Поръчвала съм в "Романс" 2 пъти-нищо особено не са тортите им. Защо повторих.... newsm78-идея си нямам Banghead
Торти на "Гаврош" съм хапвала няколко пъти. Повече ми харесват и на вкус, и като изработка.

# 21
  • Мнения: 5 877
От 100гр. сладки", бяла, обсипана с лилави камбанки. Много беше хубава.

# 22
  • Мнения: 30
Благодаря ви момичета ,аз и най-вече бъдещия ми мъж понеже като видя някои цени лошо мустана а благодарение на вас вече имаме няколко идеи.Отиваме да поръчваме още утре.БЛАГОДАРЯ ВИ newsm03 newsm51 smile3525 newsm03

# 23
  • Мнения: 750
Относно дизайна, ето няколко различни идеи:

класически барок Simple Smile


и други разни варианти
 

 

 

 

 

 

Ако там, къде си я поръчаш, работят по дизайн на клиента, можеш да им дадеш снимка на торта, която си харесала в нета.

Моята трябваше да е за 60 човека плюс още 100 петифури в същия стил (видя ми се по-удобно) вместо да режем и мажем здраво и си бях избрала един дизайн, но защо беше такава , не ме питай!



P.S. НЕ се тревожете за наличието на много снимки в поста ми - никоя не надхвърля 50КВ.  Wink

Последна редакция: пн, 12 юни 2006, 17:36 от Спаска

# 24
  • Мнения: 293
Маркрит - с вкус на шампанско - като този на миникроасаните Simple Smile За актуални цени обаче не знам

# 25
  • Мнения: 3 932
Нашата също беше като на Аси® - японска от Романс, Симеоново. Страшно вкусна беше  Crazy
Хубава сватба и щастлив семеен живот!
  bouquet Heart Eyes

Нашата беше тирамису, лека и подходяща за летните жеги, а японската беше за кумовете.

# 26
  • Мнения: 30
Избрах си Японската на добра цена е и е доста вкусна Благодаря ви за мненията ,препоръките и Красотите,които видях Wink

Общи условия

Активация на акаунт