Боли ли ви гърбът от епидуралната?

  • 1 188
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 760
Доста време ме болеше, особено когато се протягах или извивах назад. Доста се бях притеснила, но отмина

# 16
  • Мнения: 733
Мен и до сега ме боли гърба и най-вече кръста от едната страна, даже се будя нощем от болка, но на самото място където съм бодена не. Отиди все пак на лекар все пак те най-добре ще кажат

# 17
  • Мнения: 419
мен ме наболяваше доста, но не съм се схващала,и постепенно ми мина balloon

# 18
  • Мнения: 5 103
Аз бях със спинална, но нищо не ме боли newsm78

# 19
  • Мнения: 2 818
Да, болеше ме. Май към края на втория месец отшумя болката.

# 20
  • Мнения: 884
И мен ме болеше  в тази област.Аз го свързвах с носенето на бебо ,не с епидуралната  newsm78.Вече е на 9 мес .и още ме боли но по-рядко ,при преумора

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 70
Да, болеше ме точно мястото на упойката, но леко и предимно при протягане или навеждане. След 4я-5я месец отшумя.

# 22
  • Мнения: 1 063
Аз също имах болки, но не си спомням, кога отшумяха.Обаче нашите обяснения тук не бива да те задоволяват и най-добре си иди на лекар.Успех ти желая, бързо забравяй раждането и се радвай на бебчо Hug!

# 23
На мен анестезиологът успя на 6-ия път да ми постави епидуралния катетър #2gunfire Докато забиваше иглата имах чувство, че си бродира нешо по гръбначния ми стълб.
Предполагам благодарение на бродерията сега усещам от време на време, нещо сато болка. По-скоро прилича на пулсиране, както когато си прищипеш пръста и болката отшуми остава пулсиране на нараненото място. Разговарях с лекар и той ми каза да отида на ортопед и да ми направят нужните изследвания. Така, че след като имаш и силна болка отивай, колкото се може по-скоро. Може да не е от поставянето на упойката, но по-доре да провериш, както и аз трябва да направя Whistling

# 24
  • Мнения: 683
Е сега вече се уплаших Shocked
Не се паникьосвай. Отиди на лекар, не се знае кое какво е... Може да не е нищо сериозно
И скоро да ти мине  bouquet

# 25
  • Мнения: 2 849
Не съм имала проблем . ThinkingПонякога глава ме боли .

# 26
  • Мнения: 596
Бях със спинална. Много ме болеше гърбът месец, месец и половина. Сега от време на време ме наболява. Чудя се кога ще отмине напълно. Лекарят ми каза, че било нормално и щяло да отшуми. Вече 5 месеца не е отшумяло и се чудя дали да не направя нещо по въпроса. newsm78

# 27
  • Мнения: 3 205
Не ме е боляло въобще след епидуралната. Но пък гърбът ми стана много чувствителен, направо полудявам от гъдел, ако някой ме пипне.

# 28
  • sofia
  • Мнения: 562
Много ме болеше по едно време на мястото, където е поставяна епидуралната.Веднъж в приятелски разговор с един лекар, неврохирург, той ми обясни че в същност това няма нищо общо с епидуралната.Тъй като беше преди около година смътно помня какво ми обясни, но беше нещо от рода, че в същност мястото на поставяне съвпада с нещо си и болката е от вдигането на тежко и нямала нищо общо с епидуралната.

# 29
  • Мнения: 467
Блеше ме първите няколко месеца, но мисля че е по-скоро от това че кърмех в неудобна поза седнала и с гол крът:-( След като се научих да кърмя легнала, нещата се пооправиха. Сега понякога чуствам умора и схващане, но не мисля, че е ефект на епидуралната, просто много се изгърбвам докато седя:-(( Ходя на масаж отвреме навреме. Но наистина най-добрия съвет ед а отидеш на лекар, за да се изясни от какво е проблема и съответно да се действа.

Общи условия

Активация на акаунт