Отговори
# 15
Много съм нервна smile3511Много съм суетна.Много се дразня и от най-малкото newsm61от там съм и голяма мърморана.Ще спра,защото след тези редове направо се плаша от себеси oops

# 16
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Да спра да кисна в нета и да ида да почета......но съм толкова уморена вечер, че разтоварвам само така....ако седна да чета- заспивам

# 17
  • Мнения: 1 052
Искам да съм си самодостатъчна.
И да за 5-те см.!
И искам да не се сдухвам от глупости, и искам да не съм толкова притеснителна и искам да се харесваааааааам, ама много да си се харесвам, абе направо да съм си самовлюбена.... Joy

# 18
  • Мнения: 2 818
Да бъда поне малко по-контактна и да мога да водя поне 10мин. не особено смислен разговор без хумор(тия с хумор ги владея Mr. Green)... Да бъда по-последователна в чисто рутинните действия, които трудно ми се отдават Rolling Eyes Да не бъда най-гадна с най-близките ми хора Confused (пуста му скорпионщина)

# 19
  • София
  • Мнения: 5 289
Искам да спра да съм такава ревла в каквато се превърнах откакто родих,искам да съм силната жена,която бях преди Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 639
Да бъда поне малко по-контактна и да мога да водя поне 10мин. не особено смислен разговор без хумор(тия с хумор ги владея Mr. Green)...
Да, бе напоследък е много модерно да говориш, пък да не казваш нищо и накрая се питаш:
-"Тая\тоя, какво ми говори?"- и се чудиш ти ли нещо не си в ред или другите са тотално изперкали newsm78?
По темата:
Искам да съм малко по-решителна и уверена в себе си.

# 21
  • Мнения: 179
Аз от години се боря с един много грозен навик - изгризвам си устните от вътрешната страна до кръв.И все си казвам,че ще се контролирам и не става.Много ме е яд. #Cussing out

# 22
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Ми да не се нервя толкова много, че вече немам нервиии  #Cussing out
Само се тровя за дребни глупости.. Sick
За външност искам по дъъълллггииии крака  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 5 468
Точно същото и много съм мързелива по рождение Blush Всичко правя, защото трябва, но с голяма досада и "отвращение" Wink Малко са нещата, които ме вдъхновяват да ги свърша, а ми се ще да съм по напориста.
Абе, душа, ние с тебе много си приличаме. Това е историята на моя живот ooooh!. Ама и нашата не е лесна. Хич даже Confused.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Искам да съм по-търпелива с детето ooooh!
и някое и друго килце по-малко Praynig

Тва е и моят отговор Tired

# 25
  • Мнения: 7 430
.... да не си пилея времето  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 2 530
Искам да съм по- спокойна и не така избухлива.
Да не бъда толкова ревнива.
Да мисля преди да си отворя устата.
И да дам повече време на детето за сметка на компютъра.
Естествено и поне 5 кг по- слаба.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 105
Да не съм толкова мнителна, да се усмихвам в трудни моменти, да не съм толкова категорична в мнението си за хора, които все още не познавам добре, да съм малко по над нещата в скапания живот и още и още.

# 28
  • Мнения: 4 473
Да съм господар на чувствата и емоциите си!
Да бъда по-решителна, самоуверена и по-малко самокритична!
Да не съм толкова наивна и доверчива!
Да имам смелост да вземам кардинални решения без да се страхувам от нищо!
Да пресявам по-добре хората около мен - не всички заслужават вниманието и значението, които им отделям!
...и още...
Дано имам сили да се променя! Praynig

# 29
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Искам да съм по-малко нервна.
Да съм по-търпелива към близките си и най-вече към детето си и мъж ми.
Искам да не си губя времето с разни неценни неща.
Искам да мога да владея душевните си терзания и емоции.
Искам да мога да продължа да мечтая.

Общи условия

Активация на акаунт