Откраднат живот 57: Анатомия на гнева... С теб се чувствам цял

  • 35 289
  • 708
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 12 452
Роси, аз съм сигурна, че има нещо повече. Вероятно отново свързано с прегледа, но не е ти защо го прегледа. Марио знаеше много добре за прегледа. Знаеше, че е свалила пръстена. Нещо друго ще се случи, заради което да му избият балансите на Марио.

# 316
  • Мнения: 2 655
Спора вече отива на Банков срещу Зорница и изопачаване на факти.


Ти би ли отишла,например,за гинекологичен преглед при бившото си гадже, чийто живот си разбила само няколко месеца преди това, просто така ? Аз не.
Бих му спестила и на него и на себе си моментът, в който ще си сваля гащите, в очакване просто да ме прегледа .
Но хора всякакви, може да смята, че не ѝ дължи нищо, не знам.

# 317
  • София
  • Мнения: 7 893
Той не отиде при нея конкретно, отиде в Урологията. Тя няма личен кабинет, той е за всички уролози.
Ама нека е черен Банков, няма да споря.

# 318
  • Мнения: 1 358
Имало е моменти, където ясно са давали вратата на кабинета й в предните сезони. На вратата пише само нейното име, значи е само нейн кабинета, не го дели.
За справка, сезон 5 епизод 13, и в сезон 4 имаше такъв момент, като Пепи отиде при нея за консултация, не помня кой епизод беше.

# 319
  • София
  • Мнения: 7 893
Помня, че каза на Карагьозов да го заведе в урологията, а не при  Огнянова.
А в кой сезон и в кой епизод какво е имало по вратите и сценаристите не помнят.

# 320
  • Мнения: 2 655
Помня, че каза на Карагьозов да го заведе в урологията, а не при  Огнянова.
А в кой сезон и в кой епизод какво е имало по вратите и сценаристите не помнят.

А той щото не знае кой работи в урологията, хайде сега.
Вероятността да попадне на Зорница беше 95 % и той много добре го знаеше.
А пък и аз и ти много добре знаем, че това с топките на Банков е измислено от сценаристите, за да направят срещата възможно най-пикантна, така че тук.има всичко друго, освен случайност.

# 321
  • София
  • Мнения: 7 893
Ама той има нужда от спешна помощ не се е наредил в поликлиниката с кашлица. И нали има и друг уролог, защо да е 95%?  Нещо куца математиката Simple Smile
По сценарии си го нагласиха така и това е.
Нито Банков, нито Зорница имат в този случай някаква вина.

# 322
  • Мнения: 2 123
В болниците в стационара си има отделение и в това отделение има кабинети. Отделно има и  поликлинична част , където има кабинети и приемат пациенти, които не лежат в стационара. В тази част може би е личният кабинет на Огнянова, където сте видели табелка с името й.  Не ми се вярва Б., който лежи в стационара да са го свалили в "личния" кабинет. Най - вероятно по пижама са го закарали в отделението на стационара.
Ние прекалено задълбахме за да разнищим ситуацията, но сценаристите едва ли са вложили такава мисъл.

# 323
  • Мнения: 4 059
Топките на Банков станаха най-прочутите в страната. Цяла седмица се обсъждаха и тази също Animal Joy Cat
Спорът според мен е ненужен. Няма прав и грешен. Въпрос на гледна точка.

# 324
  • Мнения: 12 452
Банков няма вина, той даже не знае на смяна ли е. Има проблем, пращат го в отделението.
Зорница пък хал хабер си нямаше кой я чака.
Лично аз, ако попадна в тази ситуация ще се надявам гаджето ми да ми звънне и да ми каже „Миличко, караг бившия ти, да имаш предвид” Grinning

Доц, неслучайно Вергов и Велислав се кодошеха с тия топки Joy

# 325
  • Мнения: 6 833
Не виждам смисъл от спор кой крив и кой прав за прегледа.
Ясно е, че замисъла на сценаристите беше да ги срещнат по конфузен начин, чий е бил кабинетът и какво е пишело на табелката е без значение, не мислете, че държат на тези неща....

# 326
  • Мнения: 2 714
Банков няма вина, той даже не знае на смяна ли е. Има проблем, пращат го в отделението.
Зорница пък хал хабер си нямаше кой я чака.
Лично аз, ако попадна в тази ситуация ще се надявам гаджето ми да ми звънне и да ми каже „Миличко, караг бившия ти, да имаш предвид” Grinning

Доц, неслучайно Вергов и Велислав се кодошеха с тия топки Joy
Напълно споделям. И също смятам, че спорът е излишен.

Колкото до кабинетите - Зорница имаше някакъв с нейното име на табелката, беше в дъното в другия край на коридора, където е директорския и беше с плътна врата. Този, в който извърши прегледа беше с прозорче Simple Smile

# 327
  • Мнения: 5 846
Масата сяда да пие ракия и да яде салата. И, за разнообразие, да позяпа сериала в осем. Милошев друго не го интересува. 😁

# 328
  • Мнения: 6 161
А масата обича докато похапва , да пораздрусат нечии карантии 😁

# 329
  • Мнения: 5 846
А масата обича докато похапва , да пораздрусат нечии карантии 😁
сеир да има😌

Общи условия

Активация на акаунт