Лекари в БУРГАС - 2

  • 89 443
  • 871
  •   1
Отговори
# 675
  • Бургас
  • Мнения: 1 275
Търся мнение за Он Клиник. Някой бил ли им е пациент, има ли ефект лечението на анални фисури.

# 676
  • Бургас
  • Мнения: 3 082
Някой скоро да е ходил при д-р Хрусанов?Звъня на GSM,но ме отхвърля. Как става записването и още ли е на "Морска"1?
Не записва. Отивате на място на Морска 1. Преглежда вечер от 17 до 19ч.

# 677
  • Мнения: 6 342
И след това минете при друг онколог за второ мнение. За всеки случай.

# 678
  • Бургас
  • Мнения: 1 469
При кой ревматолог бихте препоръчал?

# 679
  • Бургас
  • Мнения: 6 521
Кой пулмолог ще препоръчате?

д-р Лиляна Вълкова, работи в Белодробната болница.

Адекватен хематолог има ли в Бургас?

Аз сега съм при д-р  Костов в ДКЦ 1.Приемам 2 вида желязо+ фолиева, проследява ме на всеки месец.

# 680
  • Мнения: 362
Здравейте, да попитам д-р Е.Мекенян все още ли частния му кабинет е в комплекс Перла? Знам,че не работи със здравната каса там, но ме интересува в прегледа включен ли е ехограф и колко лв струва всичко? Желая да си направя преглед при кардиолог и ми се иска да е пълен, а не само консултация. Предварително благодаря за съдействието Simple Smile

# 681
  • в джунглата
  • Мнения: 916
Здравейте, да попитам д-р Е.Мекенян все още ли частния му кабинет е в комплекс Перла? Знам,че не работи със здравната каса там, но ме интересува в прегледа включен ли е ехограф и колко лв струва всичко? Желая да си направя преглед при кардиолог и ми се иска да е пълен, а не само консултация. Предварително благодаря за съдействието Simple Smile

 Да още е там, в 50те лева е включен и ехографа.

# 682
  • Мнения: 6 342
Здравейте! Лекар ме насочи към консултация с ендокринолог и нефролог и посочи съответно д-р Рилчева и д-р Стамова. Ако имате впечатления от тях моля да споделите. Тъй като д-р Рилчева идва от друг град и преглежда само на определени дати, които за момента са ми невъзможни бихте ли посочили добри ендокринолози, от които сте доволни. Бихте ли посочили и нефролози от които сте доволни. Търся добър диагностик и в двете области, защото от половин година страдам от ужасни оттоци на краката, а не може да се открие причината. Ходих 2 пъти на съдов хирург, ходих и при кардиолог и невролог. Останаха само ендокринолог и нефролог.

# 683
  • Мнения: 6 015
За ендокринолог мога да препоръчам доц. Лозанов, преглежда в МЦ Св. София. Гостуващ лекар е също, в края на месеца ще е тук.

# 684
  • Мнения: 362
Здравейте, да попитам д-р Е.Мекенян все още ли частния му кабинет е в комплекс Перла? Знам,че не работи със здравната каса там, но ме интересува в прегледа включен ли е ехограф и колко лв струва всичко? Желая да си направя преглед при кардиолог и ми се иска да е пълен, а не само консултация. Предварително благодаря за съдействието Simple Smile

 Да още е там, в 50те лева е включен и ехографа.

Благодаря Ви! Желая лек и успешен ден Simple Smile

# 685
  • Мнения: 1 894
Д-р Стамова е добра.

# 686
  • Бургас
  • Мнения: 7 020
Здравейте. Кой очен лекар ще ми препоръчате в очната клиника до Мол Галерия?

# 687
  • Мнения: 6 735
Не препоръчвам д-р Дончева от клиника Хубанов. Препоръчвам д-р Мерсинков от Оксиком, внимателен, обстоен и педантичен.

# 688
  • в джунглата
  • Мнения: 916
Освен д-р Хрусанов и д-р Ангелов има ли други мамолози в Бургас? Чували ли сте за "гостуващи" такива от друг град?

# 689
  • Мнения: 1 103
Здравейте. Кой очен лекар ще ми препоръчате в очната клиника до Мол Галерия?
Не е до Галерията.Но д-р Топчийска в Оксиком.

Общи условия

Активация на акаунт