Най-после да си купя свестни препарати за чистене - 11

  • 74 280
  • 735
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 11 732
По- добър е  Ajax  , няма такова удоволствие, ползвала съм и двата, но този препоръчвам с двете си ръце, влиза в top of the top на препаратите. По трудно се намира, но го има все още по  големите супери, в БИЛА го има също и в МЕТРО..

# 286
  • Мнения: 1 999
Благодаря! Дълго време ползвах Clin, но ми се струва, че не е това, което беше...
Мислех си да пробвам и denk mit, но сега се разколебах с ajax Simple Smile Само не знам дали последният не беше с амоняк.

# 287
  • София
  • Мнения: 3 862
Аз съм разочарована от Clin. Продължавам да съм с този на dm и ми върши добра работа.

# 288
  • София
  • Мнения: 11 732
Благодаря! Дълго време ползвах Clin, но ми се струва, че не е това, което беше...
Мислех си да пробвам и denk mit, но сега се разколебах с ajax Simple Smile Само не знам дали последният не беше с амоняк.
Точно амоняк има и той върши работа, но така е докаран препарата че не се усеща , не е остър аромат. Във всички препарати за прозорци има амоняк, то ако няма какво ще чисти...

# 289
  • Мнения: 11 744
Можете ли да препоръчате добър препарат за стъкла/ прозорци?
https://www.quasardetergenti.it/content/linea-vetri
Има го в магазините за паралелен внос.

# 290
  • Мадрид / София
  • Мнения: 6 029
Ако си намериш амоняк с него се чисти перфектно. Не само прозорци и стъкла, ами и мазни капки при пърженето например или замърсени повърхности.

# 291
  • София
  • Мнения: 10 599
Ajax си купувам от Кауфланд.
Сега съм с препарата на Перилис и също съм доволна.

# 292
  • Мнения: 5 711
Фрош за тоалетната има ли хлор и чисти ли?

# 293
  • София
  • Мнения: 4 178
Ако си намериш амоняк с него се чисти перфектно. Не само прозорци и стъкла, ами и мазни капки при пърженето например или замърсени повърхности.

Преди съм купувала ароматизиран 1л
 и още има в шишето. Не знам дали се предлага още.

# 294
  • Мадрид / София
  • Мнения: 6 029
Нямам представа в Бг дали лесно се намира. Тук в Испания се продава на всякъде като препарат за почистване и е много евтин.

# 295
  • Мнения: 6 236
Фрош за тоалетната има ли хлор и чисти ли?
Аз не съм доволна от Фрош  Peace

# 296
  • София
  • Мнения: 4 178
Фрош за тоалетната има ли хлор и чисти ли?
Аз не съм доволна от Фрош  Peace

За първи път ми се случва верото да не става за нищо. Миналия месец го купих. Партидата ли е, или са забравили някоя съставка, но колкото и да слагам няма пяна.

# 297
  • Русе
  • Мнения: 7 072
Можете ли да препоръчате добър препарат за стъкла/ прозорци?
https://www.quasardetergenti.it/content/linea-vetri
Има го в магазините за паралелен внос.
Тази серия препарати дали са добри? При нас има всякакви видове. Чудя се на препарата за баня.

# 298
  • Мнения: 11 744
Използвала съм само за стъкло и са добри.

# 299
  • Мнения: 4 787
Можете ли да препоръчате добър препарат за стъкла/ прозорци?
https://www.quasardetergenti.it/content/linea-vetri
Има го в магазините за паралелен внос.
Тази серия препарати дали са добри? При нас има всякакви видове. Чудя се на препарата за баня.

Аз само препарата за баня ползвах и не съм доволна. За останалите препарати на марката нямам наблюдения.

Общи условия

Активация на акаунт